Перейти до змісту

Пожежі на 33-му кварталі


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Власне.

Подзвонив щойно до мене На3ік і розказав, що в його під'їзді по Соборності (парна сторона) і ще у кількох будинках поруч були пожежі.

Відпишіться очевидці чи хто знає більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якась скотина підпалила слаботочні канали і спалила нам трохи кабелів.

Тим хто підпалив я не завидую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той де Аверс, сусідні будинки..

- не переживай за ЗАГС-ом не було :angry: вроді.

підпалювали щось і кидали у сушки для білизни на 1-3 поверсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

я за Загс не переживаю =)))))))))) там нема куди кидати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на Воїнів. Горіла сушка на 4-му повесі (з моєї площадки) і тумбочка на площадці на 2-му поверсі.

Вогонь був поряд з моєю кухнею. Намалися страхів. Готувались до виходу з дітьми і документами, та минулось. Крім нас в дворі горіли ще два підїзди, що біля Аверсу. Пожежники не всигали завершити, як спішили на наступний виклик.

Кажуть, що всього підпалили 8 підїздів. Три бачила на власні очі.

post-2742-1214998800.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 2-му поверсі вимкнули рубильники людям і повиривали дзвінки.

Пожежник казав, що в інших будинках навіть попсували людям дермантин на дверях.

Може це хтось з фірм по виготовленню дверей? Бо недавно дуже переконували нас замовити домофон :)

Досі без інтернету :) Та добре хоч цілі і здорові!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нанесли збитків хлопаки, сьогодні мабуть Аверс сюжет покаже. - 100%.

Впевнений, що заплатили для цього, це не звичайнісіньке хуліганство.

За таке - повідбивати руки. Публічно. В прямому ефірі на всю країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я побачила вогонь в 1.30 ночі. Вимкнула компютер з резетки і почала телефонувати в пожежну. Потім вже дізналися, що в дворі вже гасили інший будинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль через ті ж збитки На3ік , від'єднаний від інтернету, він більше зміг би розказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які будинки зачепило це хуліганство (особливо цікавить Воїнів-Інтернаціоналістів 4)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, в мому домі теж спалили кабель, напроти Аверсу якраз. Тільки зараз доремонтували його.

З.І. В Кривому Розі взагалі кабелі зривають. Там і плоди на деревах довго не висять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дворі Аверса горіли всі три будинки.

Сусідка казала, що після нас горів і будинок за Славутичом. Підтвердити не можу, бо не бачила.

Одне слово - пожежникам цієї ночі хватило роботи, та і ДГ теж. Ми вже з інтернетом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Zheny@ що створив тему :unsure:.

Ура! ДатаГруп відновив інет дома, розказую все як було:

Ліг спати приблизно о 24-тій годині. Ніяк не давала заснути якась шумна команія яка дибоширила в дворі.

Як я вже потім зрозумів, приблизно через годину, в моїй кімнаті відкрились двері і мене розбудила мама. Сказала що пожежа на другому поверсі.. Я з просоння відразу нічого не зрозумів... Потім вискочив на балкон і побачив просто перед собою за склом багато диму..

Як виявилось ще пізніше, пожежа була на "сушці" між першим і другим поверхами.

Була велика задуха, навіть в квартирі із закритими вікнами та дверима... Коли дивився в "глазок" у двері які виходять у "предбаннік" то дверей просто не було видно.. Стільки диму було!

За вікном, прослуховувся звук розбиття скла, це пожежники його вибивали в середені під"їзду що б виходив дим. Начебто все потушили, трішки розвіявся дим, як я почув на балконі рацію пожежної.. Там диспечер повідомляв про те що по вул. Воїнів, 1 горить сушка (тільки сказали що горить на першому поверсі. Я відразу не зрозумів що за Воїнів..) . Як тут після повідомлення диспечера один з пожежників крикнув: "Йо... Це ж цей будинок! Дивіться який там дим валить. Бігом туди..." І справді... Піднявши голову вверх я побачив як напроти із-за будинку виходить виликий стовп диму та видно іскри від полум"я. Бригада зірвалась туди. Приблизно за 20-30 хв диму вже видно не було..

Ще через декілька хв тато побачив як зі сторони Риббази стоїть стовбур диму... Наступила тишина. Десь після другої години пішли всі спати.. Але не тут то було. Знову прослуховувався крик у дворі. Мова велась про третій під"їзд.. Я знову на балкон, на цей раз горів третій під"їзд вже в будинку 28 що по Соборності (зверніть увагу! Соб., 28, Соб., 30А та Воінів-Інтерн., 1 горили треті під"їзди!)

Але на цьому історія не закінчилась. Правда пожеж я більше не бачив, але зранку на роботі пробігла така чутка що горіло 6-7 під"їздів за ніч.

Йшовши додому на обід бачив знімальну групу Аверса біля Княжого Двору. Як розповів мені знайомий оператор що люди підняли кіпиш із-за будівництва спортивного комплексу який будує то й ж Княжий Двір, начебто там не могла під"їхати пожежна машина...

Так що новини на ТРК сьогодні обов"язково повинні бути.

А ДатаГруп окреме спасибі, за те що так бистро відновили нет. Чесно кажучи думав що інет з"явиться тільки завтра..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу в одному з будинків, сам деталей не знаю, але просто так нічого не буває.

Одна з версії - це забудовники ( не самі будівельники розумієте), що будуються біля княжого двору

На дверях будинків в цих дворах з'явилися повідомлення про те щоб припинити незаконне будівництво. Всі вже бачили, що біля княжого двору довгий час щось будують, одні кажуть басейн, інші більярд, не так важливо поки що.

Так ось нове будівництво має розпочатися на іншій стороні, там де магазин канцтовари, ( фактично вже розпочалося) зараз починають установку вагончика і т.д., тобто знову багато незручностей і звісно ніхто дозволів у мешканців будинку не збирав.

Також по інформації, дозвіл був наданий ще Кривицьким, допогамає у цьому всьому СБУ і міськ рада. Варіант що хотіли залякати людей, щоб ніхто не виходив на мітинг і т.д. Інакше який тоді сенс робити скільки підпалів в різних будинках у ніч перед початком будівництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обходила місця пожежі. Виявляється Воїнів 1 горіло аж 2 підїзди. 1-й на 2-му, але вчасно потушили, ну і звісно мій 3-й :) . В сусідів надімною полопало скло. Вітром полум"я повертало до них, так що аж у зал заглядало.

За Славутичом, за аркою на право теж горів панельний.

Сфотографувала, пізніше викладу фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні два фото це який будинок (номер, і як стоїть)? Є ще фото його?

Останні два фото, це Воїнів 1, 3-під"їзд.

Перше, як пише Yurik, Воїнів 4. Від Славутича в арку і на право.

Друге фото, це будинок в дворі Княжого двору (не знаю до якої вулиці він належить), там де Салон Каріна, теж 3-й під"їзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...