Перейти до змісту

Стоматологія "Дент Лайф"Луцьк проспект Соборності, 9


waltasar

Рекомендовані повідомлення

Не рекомендую цю "клініку"Стоматологія "Дент Лайф"Луцьк
проспект Соборності, 9.+38 (0332) 71-11-71
+38 (050) 975-44-50. Чекав по запису більше 2 місяців.Мали ставити пломби перед тим зробити професійну чістку зубів.В ітозі 13.11.2019 перезвонили с клінікі запропонували мені перенсти чістку на інший не зручний для мене час а не той шо був попереднє узгоджений.Я звісно відмовився.Дівчина по телефону сказала яби робля мені великє одовженя.Но то приходьте в пятницю на 8:00.Хоча домовленість була на інший час.Прийшов на 20 хвилин пізніше.І був здивований,чістку буде робити Не Юрій Іванович Романюк,а його асістент та дівчина шо подає йому інструмент.Був в щоці.Перед тим мені в хамській формі повідомила шо від мене пахне якби сігаретами, я курив і вона не збираєтьця це дихати.Почала рубити чистку,другій шок інструменти якіми вона це робила в процесі цієі процедури клалала мені на торс на мій світер в якому я був вдягнутий.Робила це все поспіхом.Зробила після того фотозвіт на ньму було чітко видно шо зуби до кінця не вичещіні.Колір зовсім не білий.За це все "задоволеня" заплатив 900 гр.Добре шо вирахували попереднє заплачений залог 500 гр,якій ця в лапках клініка бере с незаконно с пацієтів чекі при тому ніякі не видає.Перед ти м пломбував зуби в Юрія Івановича Романюка.Домовленість була на одну ціну на виході ціна стала зовсім інша.Мотивував це шо удалив мені нерв,якій я не просив удаляти бо його можна булу вилікувати.В ітозі зуб с видаленним нервом якій с часом почне псуватися,спорчені нерви.Не раджу туда звертатись,ціни не відповідають наданим послугам і якості.Персонал пафосний,такє враженя шо ім всі шось винні.Дуже неприємні враженя.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо потрібна дійсно професійна чистка каменів (включаючи кюретаж, по моєму так називається чистка камню під десною), то раджу стоматологію Ярини Куцик. Запис по телефону. Вона парадонтолог до того ж висококваліфікований. Тел.скину при потребі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись (2000-2003)  ,користувався послугами - виключно однієї з перших та самих відомих приватних стоматклінік Луцька (навпроти 2-ї лікарні),  поки не усвідомив, що за 50% вартості (а то і дешевше) все те саме - зроблять в державній установі, рівень - не гірше (звісно, залежить від кваліфікації спеціаліста, але, я на "пафосних і тугих" не натраляв)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, frv сказал:

Якщо потрібна дійсно професійна чистка каменів (включаючи кюретаж, по моєму так називається чистка камню під десною), то раджу стоматологію Ярини Куцик. Запис по телефону. Вона парадонтолог до того ж висококваліфікований. Тел.скину при потребі.

Скінь тел.Буду вдячний.Народ також порадте нормального стоматолога, з власного досвіду.Бажано с контактами.Бо як всі зрозуміли співпрацю с Дент Лайф я по вказаним вгорі теми причинам припинив.А зуби потребуть пломбуваня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

050-535-21-74. Ярина Степанівна Куцик - парадонтолог

096-779-25-55  Ігор Васильович Лихач - стоматолог 

Попереджу: послуги не дешеві, але вони того варті.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо переплачувати в тридорога?!

Є дуже хороші лікарі в стоматполіклініці, і обладнання там теж на нормальному рівні. Той самий Лихач працював в поліклініці, а тепер за ті самі послуги бере, як на мене, невиправдано великі гроші. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З моєї не великої, мабуть, практики додам : більшість хороших лікарів працюють як на державну, так і приватну структуру,  це ж зрозуміло,  що в нас час потрібно  крутится.  Звісно гроші за послуги  в таких випадках будуть різні,  і якщо справді лікар хороший,  то якісною його робота буде будь де,  різниця може бути лиш в обладнані, комфорті,  а тут уже кожен вирішує за що він готовий платити більше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Продовженя цієі історіі.На слідучій день коли я прийшов в "клініку"Стоматологія "Дент Лайф"Луцьк
проспект Соборності, 9.+38 (0332) 71-11-71
+38 (050) 975-44-50 для того шоб забрати свою медичну карту,бо в попереднєму звонку Юрій Іванович Романюк мені повідомив шо вони зі мною припиняють співпвпрацю,без всяких зрозумілих причин.Шо є порушеням угоди і підлягає відповідним законам Украіни про заіхіст прав споживача.При тому шо я дав йому завдаток 500 гр і чекав більше 2 місяців.Втрачений час і звісно зуби які вже давно потребуть лікуваня. В агресивній манері почав мені погрожувати охороною.Певно в нєго є своя охорона,яка залякує невгідних його "Велечності" пацієнтів.Потім трохи охолонувнуши,виписав мені дублікат карти.І почав погрожувати шо розголосить моі данні всім стоматологам для того шоб мене занесли якоби в якійсь "чорний список" і не надавали стоматологічногих послуг.Шо є теж порушеням законів Украіни про конфедеційні данні особи.В клінікі ведетьця відео спостереженя,при цєму табличка яка має бути про це шо є відео спостреженя не присутня.Людина року 2017 Романюк Юрій Іванович певно рахує всіх людей нищє за свою короновану особу.Но час роставить крапкі і все повернетьця бумераногом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрій Іванович ще той "стоматолог". Прийдете лікувати одного зуба, він вам спочатку скаже, що потрібно зробити повну чистку за оху...ну суму, а тоді вже пан "стоматолог" зможе вам вилікувати зуб і знайде ще кучу нюансів, аби збити з вас бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, romarker сказано:

Юрій Іванович ще той "стоматолог". Прийдете лікувати одного зуба, він вам спочатку скаже, що потрібно зробити повну чистку за оху...ну суму, а тоді вже пан "стоматолог" зможе вам вилікувати зуб і знайде ще кучу нюансів, аби збити з вас бабло.

Лікар бізнесмен від Бога!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...