Перейти до змісту

Коли керівництво підсіло на бізнестренінги...


Beus

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні не п’ятниця, але ситуація цілком реальна.

Є одна фірма, яка була досить перспективна до того часу, поки керівники не познайомилися з бізнес тренінгами і бізнес тренером. Цього горе тренера звати - Морозов.

До слова, фірма займається продажем різноманітних запчастин, менеджери працюють на телефоні.

 

Після цього до підлеглих стали ставитися різні дивні задачі, все зводиться до скриптів, подзвони до клієнта - скрипт, відвантаж товар - скрипт, сходи в туалет - скрипт. Багато перспективних людей, які віддали підприємству не один рік - не витримали і пішли. На їхнє місце прийшли молоді дівчата після університету. Да да да, реалізовувати комбайнерам запчастини, хоча, напевно, розрахунок був на професіоналізм в іншій сфері. А ще дівчата дуже класно роблять звіти, звіти на звіти і звіти на звіти на звіти))) Хоча, нормальні працівники і не прийдуть на 1000 грн + %) (на work - з/п вказуэться від 15к)

 

До працівників ставляться не як до людей, а як до машини в системі, лише дивляться на їхні цифри.

 

Стосовно дивних задач:

- зателефонуйте до клієнта і запитайте чого він з нами працює

- реалізуйте запчастину яка завісла на складі з 16 року і вже майже поржавіла

- якщо один клієнт повернув щось з браком, нічого, продамо іншому - може не помітить

- організуйте інтерв’ю з клієнтом по телефону (де живе, скільки дітей і т.д.)

- якщо є боржник, то в нього не може не бути грошей, він просто не хоче платити, день протермінування - подавайте в суд)

 

Щоб на менеджерів покладати більше завдань кожного зробили керівником якогось відділу, до слова відділ віртуальний, як правило - з однієї людини. Наприклад, є запчатини до Claas, все - ти будеш керівником і думай як підняти продажі)

 

Один словом написати можна багато, але цікавить, можливо ці бізнес тренери не повна фігня і развод, а просто не добросовісні працівники саботують роботу і великі починання керівницва? Може це всюди зараз так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, axelffox500 сказал:

У мене знайома після розлучення з чоловіком і сімейних проблем, почала відвідувати якийсь еготренінг  40% своє зарплати може винести їм 3000грн за тренінг, а дитині бабуся з італії смаколики і одяг відправляє, ці тренінги, це біда, це сучасні секти.

За 3000грн можна зняти собі мужика і забити на ті тренінги )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в часи  розвинутого соціалізму, з.явився один новатор Іпатьєв.

Комуняки швидко почали розповсюджувати  новаторство ,передові підходи, і тд.

Монобільшість в них буа ще та.Хай би спробував хтось, щось пікнути.

 

А прості директора говорили підлеглим доступно-,.Відзавтра  працюємо по іпатьєвському методу,,

-Це як?

,, А хто буде погано працювати- того будем іпать,,

 

Так от в даній ситуації я бачу один вихід, або заробити для фірми більше грошей по старому і ДОВЕСТИ ефективність  старого стилю

Або прийняти нові правила гри.( прийдеться витримувати конкуренцію зі сторони молодих дівчат).

В юбому випадку доведеться напружуватися.

 

Треба звикати, скоро в країні кожному таке світить.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Beus сказано:

Багато перспективних людей, які віддали підприємству не один рік - не витримали і пішли. На їхнє місце прийшли молоді дівчата після університету. Да да да, реалізовувати комбайнерам запчастини, хоча, напевно, розрахунок був на професіоналізм в іншій сфері. А ще дівчата дуже класно роблять звіти, звіти на звіти і звіти на звіти на звіти)))

 

9 годин тому, nickel сказано:

ВФК?

Навряд чи. В нас дівчат на продавців техніки і запчастин не беруть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

так так, він

 

28 минут назад, vampirich сказал:

Навряд чи. В нас дівчат на продавців техніки і запчастин не беруть

чому? беруть, наприклад, багато підшипникових компаній - менеджери дівчата

 

1 час назад, Nokian сказал:

Так от в даній ситуації я бачу один вихід, або заробити для фірми більше грошей по старому і ДОВЕСТИ ефективність  старого стилю

Або прийняти нові правила гри.( прийдеться витримувати конкуренцію зі сторони молодих дівчат).

В юбому випадку доведеться напружуватися.

та що там витримувати, я вас прошу)

одна дзвонить до клієнтів і каже: "Ви знов на лікарняному, що я до вас як не подзвоню, то ви все на лікарняному?" і це все хамовитим тоном)

 

от тільки як працює два менеджери, то рівень фірми падає, падає, падає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Beus сказано:

чому? беруть, наприклад, багато підшипникових компаній - менеджери дівчата

НІкель запитав чи мається на увазі ВФК

я уточнив, що у нас, на ВФК, молодих дівчат продавцями не беруть, і далі по тексту

ну і на тему бізнес тренерів

1568189446180950966.jpg.c773f403d4a94c61e7c34075ca9600e1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема тупих керівників що тупі керівники хочуть вдосконалитись, але не можуть фільтрувати інфу яку дає коуч.

Тому вони одразу біжать впроваджувти в життя все що їм залили у вуха. Замість того щоб дійсно вичленити правильну інформацію, розробити план та поступово впроваджуючи відточуючи всі процеси до ідеалу.

 

А менеджери так, є такі що після одного дзвінка відпадає бажання щось купувати, краще купити дорожче але не мати геморняка.

 

Наприклад на модерні впроваджують 5С дойшло до того, що повикидали потрібне й не потрібна, по концовці нема навіть деколи й підмінного фонду щоб відремонтувати якусь дрібничку. Ну й ще стало приводом знімяти премії за те, що втому місці де фізично не може бути 100% виконання 5С.

 

Наприклад склад, приходить хтось з перевіряючих каже, якого бена тут піддон стоїть чи ця коробка, тому тупому перевіряючому пояснюють що це тимчасово бо всі місця зайняті, їде кара зараз забере, а йому пофігу він баз і штраф (мінус з премії). А потім дивуються чому ж то люди звільняються. А перевіряючий родич якоїсь шишки на версі, а ще в первіряючого є свій зам і так далі.

 

Ще наприклад людині яка керує відділом кажуть, навчи новгого працівника, він буде замість тебе начальником :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vampirich сказал:

НІкель запитав чи мається на увазі ВФК

я уточнив, що у нас, на ВФК, молодих дівчат продавцями не беруть, і далі по тексту

 

сорі, я подумав "в нас" це - "в Луцьку")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MACCEN сказал:

Наприклад склад, приходить хтось з перевіряючих каже, якого бена тут піддон стоїть чи ця коробка, тому тупому перевіряючому пояснюють що це тимчасово бо всі місця зайняті, їде кара зараз забере, а йому пофігу він баз і штраф (мінус з премії). А потім дивуються чому ж то люди звільняються. А перевіряючий родич якоїсь шишки на версі, а ще в первіряючого є свій зам і так далі.

 

Або керівник відділу продажів підходить до підлеглого і каже: "переробіть звіт", на запитання "як?" відповідь - "я не знаю як, але цей мені щось не подобається" :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...