Перейти до змісту

Визволення наших з полону (обмін полоненими)


jack74

Рекомендовані повідомлення

Мати власну думку, 

вміти її чітко висловити.

аргументувати її

Це ТРИ зовсім різні речі.

 

А от непереборне бажання залишити останнє слово за собою- явна ознака сперечальника, що сперечається чисто заради суперечки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь
58 минут назад, Nokian сказал:

Мати власну думку, 

вміти її чітко висловити.

аргументувати її

Це ТРИ зовсім різні речі.

То мені чого не вистачає?

58 минут назад, Nokian сказал:

А от непереборне бажання залишити останнє слово за собою- явна ознака сперечальника, що сперечається чисто заради суперечки.

Заміть, Вітя, це не я сказав. І ти весь такий просвєтльонний і всевидячий, ніяк не можеш зупинитися сперечатися з сперечальником. Але ти не переживай, це не в тобі справа, це нікель такий. В чужом глазу соринку видим в своем бревна не замечаем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один юзер  напевно сприймав моє небажання відповідати йому  за явний свій трумф., Чи за образу.

До речі власну думку  можна мати, але не хотіти її висловлювати. Або не всім висловлювати .

Ну і ще , одне з самого головного.

Людина ніколи не розкаже сама собі про себе так, як це зроблять інші люди.

Тому навіть самі розумні шахісти мають тренерів ( ну явно не таких розумних),  і платять їм великі гроші.

Великі багачі та особистості  наймають психологів..Знову ж за великі гроші. 

А я це роблю безкоштовно)))))))

Міг би і просто подякувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Nokian сказал:

Один юзер  напевно сприймав моє небажання відповідати йому  за явний свій трумф., Чи за образу.

Чотаржу. "Один юзер" - це ти мене намагаєшся так принизити, розмовляючи зі мною як з третьою особою? Чи робиш вигляд, що спілкуєшся не зі мною? Де твоє "небажання відповідати"? Ти ж змовчати не можеш, жоден мій пост не залишився без твоєї відповіді (я про цей діалог). Я замахався стібатися.

13 минут назад, Nokian сказал:

До речі власну думку  можна мати, але не хотіти її висловлювати. Або не всім висловлювати .

Це ти зараз задню включив, тіпа нікель має свою думку, але не хоче висловлювати? Ну ок, слів защітан.

13 минут назад, Nokian сказал:

Ну і ще , одне з самого головного.

Людина ніколи не розкаже сама собі про себе так, як це зроблять інші люди.

Тому навіть самі розумні шахісти мають тренерів ( ну явно не таких розумних),  і платять їм великі гроші.

Великі багачі та особистості  наймають психологів..Знову ж за великі гроші. 

А я це роблю безкоштовно)))))))

Міг би і просто подякувати.

Вітя в нас бартер, якщо ти досі не зрозумів. Ти мені на трісочки в оці вказуєш, а я на твої колоди. Так що подяки не жди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Ha3aP сказал:

Кхе

Рік в "політиці" ні слова. "Один юзер" думав, що не балабол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить вже тему фігньою засирати...Або в флейм, або в приваті виясняйте, хто кому клон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...