Перейти до змісту

Де купити тушку домашнього кроля?


LaMeRiLKiN

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

 

Хочу дитину переводити на нормальне харчування, шукаю домашнього кролика, можливо хтось в курсі де придбати тушку або ж сам розводить? Купляти на базарі в таку пору якось страшнувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 09.09.2019 at 15:36, LaMeRiLKiN сказано:

Всім привіт.

 

Хочу дитину переводити на нормальне харчування, шукаю домашнього кролика, можливо хтось в курсі де придбати тушку або ж сам розводить? Купляти на базарі в таку пору якось страшнувато.

Сам по друзям і знайомих по селах дзвонив, то мені тушку одну забили для малого( люди не збиралися бити кроля, але  для мене зробили), а я так сам думаю ну нафіг в бабок на базарі брати.Тупо шукайте знайомих знайомих, бо інакше ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Знайшов багато кролів в "ТОРБІ".Думаю буду брати ще там, бо  знайомі кролів не напасуться))))180 грн кілограм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, san4ez1 сказал:

Знайшов багато кролів в "ТОРБІ"

У ТамТамі теж є! Гарно так виглядають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, san4ez1 сказано:

Знайшов багато кролів в "ТОРБІ".Думаю буду брати ще там, бо  знайомі кролів не напасуться))))180 грн кілограм

1 година тому, ForZa сказано:

У ТамТамі теж є! Гарно так виглядають!

 

і в Сільпо теж є (принаймні, в новому на Рівненській), але ж ключове слово тут

On 09.09.2019 at 15:36, LaMeRiLKiN сказано:

шукаю домашнього кролика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вже на базарі брати в м'ясному там вони проходять перевірку, бо проблеми ветеринар не хоче мати теж. Тому я думаю це надійніше навіть чим брати в якихось в людей навіть в перевірених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ну як там, нічого нового на тему домашніх кроликів? На НР шукаю теж...

 

На Борді була тема за авторством @Solnyshko, в якій остання пропозиція була ще літом 2018-го року

On 11.08.2018 at 01:04, Solnyshko сказано:

є на продаж кролик. 
ціна 120 грн/кг

0974962851

, але з літа автора на Борді не помічалось...

 

Ну і з сусідньої теми сюди зацитую, щоб було вже до купи... 

On 27.11.2019 at 23:45, Профессиона́л сказано:

та я вирощую кролів, але, нажаль, на даний момент на забій нема. маленькі ще

(@Профессиона́л а може вже виростуть до НР?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не виростуть. 4 листопада роджені. Буду бити в 3-4 місяці,  коли наберуть хоча б 3 кг. живої маси. В м'ясному еквіваленті  це біля 1,5кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

3 кг. живої маси. В м'ясному еквіваленті  це біля 1,5кг.

1.5 кг то тушка підготовлена для продажу,  чи вже чисте м'ясо?

Мене теж цікавить купівля в перспективі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, тушка.

Вирощую для себе і дітей, тому не даю ніяких хімдобавок там для апетиту, швидкого росту і нарощування м'язів, як на фермах, які постачають в супермаркети. 

Кролі не в малих промислових металевих, а в просторих дерев'яних клітках, багато рухаються, не жиріють.

Якщо говорити про собівартість вирощеного натурального м'яса - вирощувати на куплених натуральних кормах не прибуткова справа.

1:1 получається, коли ціна пшениці, овесу, ячменю, кукурудзи не більше 5,5грн/кг.

Більш-менш вигідно, коли є власна ділянка з якої можна мати власні зернові, буряки, моркву, картоплю, сіно... Але ''вигідно'', це натянуте слово. Більше замахаєшся. Тому про продаж задумуєшся тільки тоді, коли не вистачає кліток ))) це більше хоббі, такий собі живий куточок, від якого діти в захваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...