Перейти до змісту

"Особо опасен!" (2008)


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Торент-файл DVDRip'а від INTERFILM.

Osobo.opasen.2008.D.DVDRip_INTERFILM.torrent.zip

Звукова доріжка то російськомовна, але розмір кадру більший (704x288). Потім прикріпимо до цього ще й українську доріжку :) з Rip'а, який качає D@ve.

Щоправда тут, начебто, ще краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Фильмец бамба , очень панравился стиль режисьора , огромний респект єму за такой фильм !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є від INTERFILM

Файл

Качество: DVDRip

Видео: XviD, 720x304, 1458 кб/с

Звук #1: Русский (Дублированный), AC3 5.1, 384 кб/с

можу залити якщо кому треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильмец бамба , очень панравился стиль режисьора , огромний респект єму за такой фильм !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А я чекав чогось більшого. Середній бойовичок + спецефекти + Джолі,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильмец бамба , очень панравился стиль режисьора , огромний респект єму за такой фильм !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

имхо:

А как по мне средний фильм, я например не знал что режисер тот же что и дозоры делал, но когда смотрел то видно было что очень похож стиль. Мне дозоры не понравилимь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, если чесно ожидал от фильма большего. Сюжет фильма довольно посредственный и предсказуемый... эдинственное что впечатлило так это спецэффект. Сранно как в таком фильме согласились играть Джоли с Фрименом. Бекмамбетов разочеровал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже просто-за гроші."разочаровал" ти так пишеш немов він зробив фільм повне лайно,чувак непогано засвітився у голівуді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені сподобалось... закидайте мене какашками. Хоча я чекав екранізації власне комікса, який дуже відомий своєю брутальністю... де F*ck You? А так Тимурчик вже прописався в голівуді надовго, оскільки фільм в США практично окупився, а в світі вже приносить прибутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю Хабенському "Оскара" дадуть за роль двадцять сьомого плану :lol: . Спецефекти сподобались, от якби ще вони в джунглях мочились ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хабенский там вообще левую роль сыграл, появился как лох и умер как лох)

Спецефекты да, особенно когда поезд в ущелье... оч реалестично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча я чекав екранізації власне комікса, який дуже відомий своєю брутальністю... де F*ck You?

Ось:

post-2456-1217534188.jpg

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який з цих всіх релізів найкращий?

завтра будеммм качати...

Ось цей (гарна якість і україномовне дублювання):

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі якість фільму який важить 700 метрів мені краща ніж в тому що важить 1,4 Гіга

Краща? Розсинхронізований звук, "глюки" у відео - і це ти називаєш кращим? Хоча... "На колір і смак товариш не всяк".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кумедний фільм, але швидно забудеться...

P.S. Вон подивився сьогодні вперше "Скарби Нації" першу і другу частину! Аххх як хочу третю побачити :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну картинка краща мені. По звуку не помітив.

Звуковая дорожка в DVDrip весом 1,4 Gb - это почти всегда AC3 6ch, она же шестиканалка. И отличается от стерео при наличии соответствующего ресивера и аккустических систем примерно так же, как LCD ТВ отличаются от кинескопных. Вроде тот же звук, но НАМНОГО обьемнее и, соответственно, реальнее. Я вообще получаю особый кайф от звука при просмотре подобных фильмов жанра экшн. Этот тоже не разочаровал. Режиссерские приемы - некоторые довольно затертые, некоторые пооригинальнее (понравился и запомнился вылет пули через голову с последующим ее "отслеживанием"). Сюжет, как уже говорилось, практически никакой. Но в общем целом удовольствие от фильма получил. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось цей (гарна якість і україномовне дублювання):

В топку таке дублювання. В мене враження що Бекманбетов зажав оригінальну англомовну версію і наші недоперекладачі перекладали дослівно з російської. Постріляв би. Звичайно після такого перекладу глядачі будуть кричати про те що російською дивитись краще. Витримав хвилин 20-ть фільму і перемкнув на російську. Во пару перлів:

Немовляцькі очі
"Aбо ти стріляй або я..." (я стріляй чи як то розуміти?)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нічний позор", "Денний позор" , тепер щей "Особливо небезпечний позор"..

Жах..

Єдиний плюс режисеру, що зумів зібрати таких зірок. А фільм - комікс чистої води. Це типу "Як із клєрка зробити супремена".

А на Кіно-Говно рецензію явно купили...

подивлюся лише "Для галочки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...