Перейти до змісту

Нічна покатушка


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Місто. Ніч. Ліхтарі освітлюють дорогу. Лиш зрідка проїде випадкове таксі, ачи пройде пішохід, який вже квапиться додому. Лиш чути тихенький шурхіт гуми по асфальту. Тишина. Краса. Ніхто і ніщо не порушує цю ідилію.

Вам знайома така картина? Вам це подобається? Мені - дуже. На квесті цього не оціниш - бо немає часу тим захоплюватися і милуватися. Тоді ти налаштований тільки на досягнення мети, і більш ні на що не звертаєш увагу.

А вночі....

Можна безцільно кататися по місту. Можна виїхати десь до річки/лісу. Мене вабить темрява. Я з друзями раніше постійно кудись їздили вночі: в ліс посмажити сосисок, на річку покупатися, та й просто покататися по місту. Тепер мотор капут, й не скоро його відремонтують. А друзі надто ліниві щоб сідати на два колеса :)

Хто розділяє захоплення красою ночі? Давайте якось спробуємо нічну покатушку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місто. Ніч. Ліхтарі освітлюють дорогу. Лиш зрідка проїде випадкове таксі....

А вночі....

Можна безцільно кататися по місту. Можна виїхати десь до річки/лісу. Мене вабить темнота.

Хто розділяє захоплення красою ночі? Давайте якось спробуємо нічну покатушку.

І мертвые с косами стоят и тишина ..... :)

Я за ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічкою то класненько катитись, машини неганяють, тільки збільшується вірогідність падінь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені такі прогулянки до душі B) , на квесті сподобалось - ніч, машин мало, дороги освітлені, в мене ліхтар був більше вимкненим. Тільки багато задивлялась на місяць (прикольний був), не могла очей відірвати. Вночі теж цікаво.

ой, а падаю я і вдень нормально, а от на квесті ні разу, ТЬХУ-ТЬХУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна й катнутись. Взагалі на квесті була ідея нічне покашутко/купання організувати. Тільки ночі зараз дійсно не зовсім літні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте на той тиждень заплануємо, орієнтовно на середу. ми ж все одно по середах гоцаєм. тільки напишем тепер що збір на 23-23.30 до Лесі B)

тіко треба чітко домовитись - без ліхтарів і шолома не приїжджай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого купатися не можна? Скільки разів купався вночі, й навіть ні про що не здогадувався B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого купатися не можна? Скільки разів купався вночі, й навіть ні про що не здогадувався :D

бо скажуть тобі рибки, - Оставайся мальчик с нами, будешь нашим королем. І все тут B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А потім в четвер на роботу з сірниками в очах, щоб не закривались. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого купатися не можна? Скільки разів купався вночі, й навіть ні про що не здогадувався :)

бо скажуть тобі рибки, - Оставайся мальчик с нами, будешь нашим королем. І все тут :)

Ну поки що не казали... Та й там де ми вночі купаємося немає таких рибок, які б могли мене на харч пустити.... Хіба скопом скажена тюлька накинеться :huh:

Для Kmd: хочеш сказати що це перший раз ти таким на роботу втрапиш? Нє вєрю! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну справді, давайте влаштовувати такі міроприємства щоб зранку не на роботу було, а то толку буде з нас мало на роботі після таких купань нічних :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я навпаки, як погуляю ніч, то на роботу сама перша приходжу, охоронці в шоці :) і працюю бодренько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я навпаки, як погуляю ніч, то на роботу сама перша приходжу, охоронці в шоці :) і працюю бодренько

І я так кажу! Після смерті повисипаєтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я навпаки, як погуляю ніч, то на роботу сама перша приходжу, охоронці в шоці :) і працюю бодренько

ага, в такому темпі мона тіко до обіду пропрацювати, а потім "рученьки терпнуть, злипаються віченьки"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, не скажу, що натренована такими гулянками, відгулялось якось давно, але бодренька я цілий день і живенька :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я раз їхав від друга вночі.. якраз то була осінь і дим був на дорозі, як туман. А куди плануєте поїхати? Я думаю з EXPERT`oм могли б з вами махнути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я навпаки, як погуляю ніч, то на роботу сама перша приходжу, охоронці в шоці :) і працюю бодренько

ага, в такому темпі мона тіко до обіду пропрацювати, а потім "рученьки терпнуть, злипаються віченьки"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) а шолом обов'язковим атрибутом має бути?...а то я тілько початківець у покатушках, тому всього обмундирування немаю...а зарплата ще не скоро :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...