Перейти до змісту

Нічна покатушка


vampirich

Рекомендовані повідомлення

:smile3: а шолом обов'язковим атрибутом має бути?...а то я тілько початківець у покатушках, тому всього обмундирування немаю...а зарплата ще не скоро :ok2:

Каску рахую ОБОВЯЗКОВИМ атрибутом покатушки.....Уяви, якби ти впав на шв 60 км/год..........

Або якась сука би тебе підрізала... чи ще щось подібне. Життя дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каску рахую ОБОВЯЗКОВИМ атрибутом покатушки.....Уяви, якби ти впав на шв 60 км/год..........

На трасі шлем та рукавиці речі неодмінно потрібні і безумовні. Є приклад з Таврією,

су.. забив би гада, як був би там (Вреш не удеш :smile3: )

Додав статтю про Ночная езда.

Вчора гоцав на Джерела ввечері класс, правда повертався вже сутеніло але дорога повний рулез, після роботи катнути 60-70 км і потім засипаєш як убитий ніяких стресів.

P.S. Хто за - можна щодня, приєднуйтесь... Збіраємось як завжди в 19:00 біля бім бома ....

Я завжди на трубі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозумів, значить неодмінно буду старатись з бюджету собі викроїти такі речі... :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозумів, значить неодмінно буду старатись з бюджету собі викроїти такі речі... ;)

о, ще як є з чого викроїти, то які сумніви. В мене навіть питання не постає купити лишню спідницю чи щось до веліка, а ти, я так зрозуміла, нормально їздиш і треба мати все необхідне. Слухайся старших, наших лосів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, ще як є з чого викроїти, то які сумніви. В мене навіть питання не постає купити лишню спідницю чи щось до веліка, а ти, я так зрозуміла, нормально їздиш і треба мати все необхідне. Слухайся старших, наших лосів :)

Така ж ситуація... Купив велосипеда. Виявилося що ще купу всього треба: одяг, шолом, замок, ліхтар, маячок, рукавиці, болотніки. А ще виявилося, що втулка задня не подобається... поміняв...касету вже розбив..теж поміняв... вже на вилку й шатуни скоса поглядаю... коротше були б гроші, а що апгрейдити знайдеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то як? Хто має бажання затра (для тих хто в танку - в середу) на 23.00 зібратися й кудись катнутися?

P.S. Ідейка куди - вже є. Сьогодні роздивлюся чи буде там класно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїхали, поїхали.

Як показала "Вікрита ніч" - організм здатен протриматись ніч без сну, от тільки б чуть того гарячого вина, що холод не зачіпав зовсім <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тільки б чуть того гарячого вина, що холод не зачіпав зовсім :P

угу. це і буде сенс нашої покатухи - найти гаряче вино чи тепле пиво <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація така. Планується для початку невелика нічна покатушка. Так як організованих подібних дійств у нас не було (або я про них не чув) і так як я підняв це питання, то було вирішено не безцільно вештатися містом, а все-таки щось трішки запланувати. Деталі дізнаєтесь на місці (так цікавіше буде :D). Поки про основне. Кілометраж планується невеликий - біля 30 кілометрів (від Лесі - до Лесі). Для початку, й для визначення пріорітетних напрямків, думаю, буде досить.

Мати при собі:

1. Ліхтар і задній маячок (ніч все-таки)

2. Шолом (дуже бажано)

3. Щось на себе накинути (щоб ніхто не змерз і не захворів потім, бо вночі прохолодно)

І ще: народ, дайте знати хто буде, щоб знати скільки нас буде, і, відштовхуючись від цього, вирішити деякі організаційні питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малацца, Вампіріч, так дєржать! Шкода, що я не зможу приєднатись - їду у відрядження. Ви там поки все розвідайте - потім розповісте. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы б поехал - но , во первых, завтра и так намотаю 70 км и буду слабеньким на вечер, во вторых - проблема с фонариком - не знаю, какой взять :D

Или новенький сверхмощный налобник с питаловом в кармашке, или просто ближний мой самодельный, чи то ограничится двуме сигмами супраледами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також буду, бо якось поки не доводилось катать вночі, а хочеться) (на квест нажаль не вийшло приїхать :( )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы б поехал - но , во первых, завтра и так намотаю 70 км и буду слабеньким на вечер, во вторых - проблема с фонариком - не знаю, какой взять :(

Или новенький сверхмощный налобник с питаловом в кармашке, или просто ближний мой самодельный, чи то ограничится двуме сигмами супраледами?

по перше, знаючи тебе, 30 км додатково, ще й не лосиним темпом то для тебе раз плюнути

по друге - мені б твої проблеми :)

бери обидва ліхтарі і приїжджай! І най зустрічні автомобілі злякано вирулюють на обочину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду,

а якщо комусь не сподобається, то завжди можна повернутись. Приїзджайте !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...