Перейти до змісту

Хто ми? "Жайворонки" чи "сови"?


Samhayne

Хто Ви - "Жайворонок" чи "сова"?  

137 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сова.... А взагалі, залежно від настрою і того, як день пройшов. Можу збоченим чином спати по 12 годин, але не надто страждаю і коли недосипаю... Одним словом, щось ненормальне :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легко пристосовуюсь до будь-якого ритму, але швидше жайворонок, ніж сова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соня - люблю поспать не залежно від суток. А в день постійно спати хочеться хочеться, а в ночі не можу заснуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так уж сложилось, что сова, которая изредка превращается в жаворонка. Такой себе голубь =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мабуть більше сова. Вночі активна, а зранку щоб прокинутись треба стільки зусиль докласти.

Зараз у більшості "нічний" спосіб життя. Тому "сов" значно більше. Хтось в неті сидить, хтось десь на якісь диско ходить. Відповідно організм підлаштовується і змінюється ритм з нормального (вдень жити, вночі спати) на "совиний".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципе,понятия "сова","жаворонок" и т.д.-искусственные.Есть такая энергия-время.И эта энергия имеет свои законы,которые одинаковы для всех.Живем по этим законам-живем в гармонии с временем.И естественно,когда эти законы нарушаются,то и нарушается движение энергии в нас.И на то когда мы ложимся и просыпаемся влияет много факторов,особенно в наше время.Рекомендую почитатьпо теме Торсунова О.Г. " Законы счастливой жизни.Ч1."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді я типовий ведмедик :D бо спати багато хочеться лише з приходом холодів, а літом по дві доби без сну не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

це точно, з приходом осені постійно хочеться спати, а як тільки-но прийде весна то зразу таким "живчиком" стаю!

І лягаю в 23-24 і прокидаюсь в 7-8 , і класно себе почуваю. Так що напевно також така собі ведмедичка :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сова... адназначна :D зранку встати - каторга... прочунююся десь тільки після другої чашки міцної кави

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

От нагадали мені сьогодні про цих сов-жайворонків, вирішила підняти тему.

Я теж проголосувала за Сову, бо все життя вставала о 8-9, а найпродуктивнішим часом вважала 20-23 вечора. І ще поспати по 10 годин то так було класно)))))))))) :0063:

Але тепер, як тут писали "роками довгих і впертих тренувань", встаю на 5(!) годин раніше звичного, хоча лягаю практично так само, ну може на годинку раніше. Хоча насправді на це не роки знадобились, а набагато менше часу.

І ви знаєте, став таким ДОВГИМ! Як в дитинстві))))))))))))))

:0074::0103:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От нагадали мені сьогодні про цих сов-жайворонків, вирішила підняти тему.

Я теж проголосувала за Сову, бо все життя вставала о 8-9, а найпродуктивнішим часом вважала 20-23 вечора. І ще поспати по 10 годин то так було класно)))))))))) :0063:

Але тепер, як тут писали "роками довгих і впертих тренувань", встаю на 5(!) годин раніше звичного, хоча лягаю практично так само, ну може на годинку раніше. Хоча насправді на це не роки знадобились, а набагато менше часу.

І ви знаєте, став таким ДОВГИМ! Як в дитинстві))))))))))))))

:0074::0103:

Хто там став таким ДОВГИМ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як писала одна авторка:

"Я измученная сова, которую жизнь постоянно заставляет петь жаворонком...."

якось приблизно так :g03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама не знаю, хто я=) Можу спокійно лягти пізно і легко встати зранку=) Легко переношу недосипання чи пересипання=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Отметила "сову", но тоже трудно сказать - могу например лечь в 3-4 часа ночи и встать в 7 при необходимости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от мені після сну якраз таки й хочеться в смислі "не спати"

Типова проблема недосипання....... :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

А я Пугач :_07:

Доречі цікава голосувалка 18-25, 25-35. Мені 25 в яку категорію я відношуся? :) Вибрала першу правда, якось вона мені ближче)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вибачаюся що не в тему, але підкажіть будь ласка як закривати свої теми, на барахолці наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...