Перейти до змісту

Як вам BlaBlaCar?


YoungMan

Рекомендовані повідомлення

Якщо на літак - я б не сподівався, далеко не 100% варіант. Сам особисто відміняв поїздку, не тому що не набирав пасажирів, а тому що переносили рейс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 Якщо тобі їхати однозначно треба, ти шукаєш попутників, домовляєшся. І не відміниш / перенесеш по причині того, що мало людей взяв.

Хіба вже не знаю, (тьфу-тьфу) тачку вкрали, чи з температурою зліг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

@vaz75 Якщо тобі їхати однозначно треба, ти шукаєш попутників, домовляєшся. І не відміниш / перенесеш по причині того, що мало людей взяв.

Хіба вже не знаю, (тьфу-тьфу) тачку вкрали, чи з температурою зліг.

Ти ще не стикався з "людським фактором", коли ти заповнений, а тобі пропонують більшу суму. Мені пропонували ("но я нє поддался"). Чув не одну таку історію, коли відміняли з причин: поламався, захворів, тощо), а насправді бачили це авто в точці призначення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блаблакарив, в цілому цікавіше а ніж автобусом чи поїздом. Усі негативні сторони озвучені в темі.

Я як пробив, писав кільком приватні повідомлення в програмі, і дивився що вони мені відписують, уточнював місце посадки, перепитував час, і хто більш менш адекватно відписував того й вибирав. Але якщо треба срочно такий підхід не зовсім підходить, треба такими речами займатись зарання, а то було таке що приходилось знімати квартиру в місті, щоб перетусити до обіду наступного дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...