Перейти до змісту

ШАГ навчання


Saniko

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!!!

Хочеться отримати нові знання, досвід.

можливо в житті колись пригодиться...

Зацікавився курсами у комп'ютерній академії ШАГ.

Можливо хтось з форумчан навчався, або має знайомих, які, там навчались, тобто, хто що може порекомендувати, порадити? чи варто там навчатись, чи це просто марна трата часу і грошей?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто зберіть до кучі всю кількість занять за весь період навчання в цій *академії*, порахуйте й переведіть, скільки б це вийшло повноцінних днів навчання в любому інституті чи технікумі й врешті решт, дайте собі відповідь, чи можливо за такий час отримати повноцінну професію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 абсолютно некоректне порівняння. Оті "повноцінні (після цього слова вже можна сміятися) дні навчання" (а реально це просто "кількість просиджених годин") в наших ВУЗах абсолютно не прямо-пропорційна отриманим знанням. Нафіг мені було сидіти на різних філософіях, напр., та схожій хєрні, котра мені нафіг в житті і обраній професії не потрібна. А відсижування і потім здача тих безкорисних заліків та екзаменів - непотрібна трата того ж часу та грошей.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, jack74 сказал:

@MANJAK11 абсолютно некоректне порівняння. Оті "повноцінні (після цього слова вже можна сміятися) дні навчання" (а реально це просто "кількість просиджених годин") в наших ВУЗах абсолютно не прямо-пропорційна отриманим знанням. Нафіг мені було сидіти на різних філософіях, напр., та схожій хєрні, котра мені нафіг в житті і обраній професії не потрібна. А відсижування і потім здача тих безкорисних заліків та екзаменів - непотрібна трата того ж часу та грошей.

 

ну нє то й нє :) Я просто своє бачення висказав. Якщо ти впевнений, що сукупно за три чотири місяці можна кваліфіковано отримати професію, то банзай :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

Якщо ти впевнений, що сукупно за три чотири місяці можна кваліфіковано отримати професію

:blink: взагалі-то я такого навіть не писав. Я про інше писав

 

1 година тому, MANJAK11 сказано:

, то банзай :) 

дякую, але пораду не я просив :) я вже давно відбанзав :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз ХЗ але раніше навчання в ШАГ було заточене фактично під самоосвіту

Тобто на заняттях давалося в кращому випадку 10% від матеріалу, остальне передбачалося що студенти будуть вдома самі розгрібати (матеріали і програма давалися), і якщо що неясно чи не виходить - тоді з викладачем на слідуючому занятті теж доопрацьовувалось

так що міряння освіти ШАГ часом проведеним на заняттях - неправильне

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

:blink: взагалі-то я такого навіть не писав. Я про інше писав

Я зрозумів про що ти писав. Але ок, розшифрую, про що писав я. Наскільки мені відомо (спеціально не взнавав) в Шаг навчання йде щось там вроді 5 років і по 2 чи то по 3 заняття в тиждень. Й якщо все сплюсувати, то получится лише декілька місяців реального навчання, коли б ти ходив кожен день по 3-4 пари. Й яка фіг разніца, є там філософія і інше чи нема ? Мова про те, що реального навчання там мало, й на мою думку не достатньо для отримання професії. Тим більше, що, як пишуть вище, там все ще й на самоосвіту заточене. Сам по суті вчишся, ще й за це гроші платиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок рівня освіти в ШАГ - можливо, не сперечаюсь, я там не навчався. Хоча дійсно цікаво було б почути враження того, хто спробував. Не дитячу ту програмку, яка теж в них є, а саме оту, котру вони позиціонують як дійсно освіту для дорослих

 

2 годин тому, vampirich сказано:

Зараз ХЗ але раніше навчання в ШАГ було заточене фактично під самоосвіту

Тобто на заняттях давалося в кращому випадку 10% від матеріалу, остальне передбачалося що студенти будуть вдома самі розгрібати (матеріали і програма давалися), і якщо що неясно чи не виходить - тоді з викладачем на слідуючому занятті теж доопрацьовувалось

зара вони пишуть так (напр., програміст):

Цитувати

Форми навчання

 

стаціонар (від 2160 грн./міс.)

Підходить для тих, хто звик отримувати знання і досвід в оточенні однодумців. Якщо у вас є вільний час, а самостійне навчання дається важко, то це ваша форма навчання. Малокомплектні групи - до 16 осіб. На всіх заняттях з вами буде викладач

5 семестрів або 2,5 роки

4 рази на тиждень (включно з 1 днем самостійної роботи)

 

Напівстаціонар (від 1512 грн./міс.)

Дозволяє поєднувати отримання IT-освіти з університетом або роботою. Щотижня студент отримує консультацію викладачів і електронний урок для самостійної роботи, який включає в себе теорію, приклади розв'язання задач, інструкції, домашні завдання, інтерактивні відео та інші матеріали.

5 семестрів або 2,5 роки

1 раз в неділю по вихідним - 3 пари

Цитувати

Чому програма триває 2,5 роки, а не 3 місяці

Стандартні комп'ютерні курси обіцяють перетворити новачка в кваліфікованого програміста за 3-4 місяці. Це або брехня, або некомпетентна заява. За такий короткий термін можливо поверхнево освоїти одне-два IT-напрямку, але не можна отримати серйозних практичних навичок. Після таких курсів програмісти зможуть виконувати примітивні низькооплачувані завдання. Щоб перейти на більш високий рівень, їм потрібно регулярно довчатися самостійно, постійно закривати прогалини в базовій освіті. Через 10 років такі програмісти жалкують, що не отримали фундаментальну освіту в самому початку кар'єри. У програму "Розробка програмного забезпечення" увійшли тільки необхідні для програміста предмети. Програма не містить нічого зайвого. Навчання в Академії ШАГ триває 2,5 року, тобто 5 семестрів. Ми впевнені, що це оптимальний час, за яке можна здобути вищу IT-освіту.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає схильності до самоосвіти, то ніякий ШАГ не допоможе. Новації в цій сфері виникають настільки швидко, що ніякий викладач не встигне в тому всьому роздуплитись, попрактикуватись, щоб ще вчити інших. Поки пройде цей час, новація перестає бути новацією. 

В ШАГу дадуть якусь базу, далі роздупляйтесь самі, читайте розумні книжки.

Сам не програміст, про ШАГ - все мої домисли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sergkots сказано:

Навчання без практики дасть мало толку. 

кеп Очевидність? Чи що ти хтів тим сказати?

В нас в Україні все навчання, будь де в якому НЗ є без практики і відірване від практики, то чим саме ШАГ тебе торкнув написати таке "відкриття"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jack74 сказано:

кеп Очевидність? Чи що ти хтів тим сказати?

В нас в Україні все навчання, будь де в якому НЗ є без практики і відірване від практики, то чим саме ШАГ тебе торкнув написати таке "відкриття"?

Я вчився у вінницькому політесі - там пробували це змінити. У нас було 3 семестри - 2 навчальних, третій практичний. Але нічого не вийшло - в 90-ті роки роботи було не густо, я вже мовчу про компи, плюс викладачі всі були родом із совка.
Племінники вчились за кордоном - от там навчання дійсно тісно пов'язане із практикою. Реально виконують роботи пов'язані із живим бізнесом - вигадані компанії не проходять.

ШАГ став трохи ближче до практики - з того, що чув і читав, то там викладають спеціалісти з бізнесу. Але чи при навчанні вони працюють над реальним проектами? Ну і мені не подобається їх вибір програмного забезпечення - але то моє імхо.

В принципі за 2,5 роки можна чогось навчитись - але це знову ж все залежить від власного бажання. Далеко не всього - у їх програмі немає певних моментів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була десь тема про ШАГ і якість навчання в ньому, але ж пошукати певно впадло.
Освіта в ШАГові нічим не відрізняється від теперішньої в ВУЗі — люди, які не навчилися заробляти професією, вчать інших (за декількома винятками :)).
Дайте собі відповідь на запитання "Вам диплом чи знання та навички?" За першим йдете в ВУЗ чи в ШАГ, друге — набагато ефективніше здобувати самотужки.
Якщо у ВУЗ ще можна йти за якимись освітами типу бухгалтера, економіста, юриста, математика і т.п. То за освітою дизайнера, програміста та сис.адміна :) певно таки не варто.
Це написано про Луцьк, тому особо умних попрошу не виривати з контексту. У Львові, Києві, Харкові є варіанти де здобути сучасну спеціальність та освіту.

Написав з власного досвіду, та досвіду людини, що набирає на роботу людей усіх ШАГовських спеціальностей.

ТС, ви б написали на кого вчитися плануєте. Думаю хтось з борди міг би підказати куда рити і що актуально на ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник  :) Враження таке, що ти в тій темі почав писати, а в цій закінчив думку :) Тому я скопіюю твій пост все ж і туди, думаю, ти сильно не образишся ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/13/2019 at 11:05 AM, Saniko said:

можливо в житті колись пригодиться...

Це недостатня мотивація. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тут усі трішки праві, крім другого посту) 

Навчався (на денній формі системного адміністрування) і випустився. Базу дали. Головне визначити чи тобі це цікаво і ти будеш працювати в цій сфері чи ні. Дуже багато не "досиджують" до кінця як сисадміни так і програмери (чи то не вмотивовані чи то важко). По програмі, то трішки розтянуто, але це не мішає і працювати і навчатись. Я навіть працював по іншій спеціальності і водночас навчався. Важко було, але поштовх дало. Зараз працюю у сфері ІТ. Повторюсь дають базу і курс CISCO, а в мому випадку база плюс перша робота у цій сфері (привіт  kmd) дали багато. 

П.С. Всерівно все залежить від Вас, як сильно ви цього хочете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...