Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Знаєш як це звучить?

Зловили злодія, йде суд - а він такий:

- А що таке? Петро, Степан теж крали. Чого ви до мене причепились? Нехай спершу вони покаються а потім вже мене судіть.

це звучить - ПЕЦЯ-НІХУЯ не зробив, а вказує на помилки зелі і хоче на цьому виїхати,  але поїде або в ростов, або на нари, краще - в ростов , звідти не повертаються.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як би там не було, "майдан" не збере, народ - втомився, та й за цю шкуру шоколадну - народ більше не піде, хватить найобувати

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я вже казав - піхуй, купа сторінок на борді - нічого не змінять, вважаєш що правий - велкам завтра до печерського суду, захищай шоколадного.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

це звучить - ПЕЦЯ-НІХУЯ не зробив, а вказує на помилки зелі і хоче на цьому виїхати,  але поїде або в ростов, або на нари, краще - в ростов , звідти не повертаються.

Так його й не обрали другий раз.

Але й зеля н@їбав всіх.

 

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

як би там не було, "майдан" не збере, народ - втомився, та й за цю шкуру шоколадну - народ більше не піде, хватить найобувати

А це до чого? Ми за це взагалі мову не вели.:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, sergkots сказано:

Так його й не обрали другий раз.

запитаю твоїми словами, а це - до чого? мова була про те, що ніхуя не зробив коли була можливість, допустив таку можливість, а тепер на ЗЕ - хоче спихнути.

P.S. Повторюсь, можеш не напрягатись, те що ти пишеш тут на борді, цікавитить дуже обмежене коло людей... Президента - обрав народ, є варіант змінити - на виборах.

Навіть, якщо, там десь хтось щось намутив, толку з того, що ти мені чи комусь іншому це доведеш на борді? А от на рахунок пороха - справа вже в суді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Bliksss сказано:

мова була про те, що ніхуя не зробив коли була можливість, допустив таку можливість, а тепер на ЗЕ - хоче спихнути.

В сенсі спихнути? Це типу зараз обов'язок зе - він гарант конституції тепер.

 

19 хвилин тому, Bliksss сказано:

А от на рахунок пороха - справа вже в суді 

Біда в тому, що коломойський, ахметов чомусь білі та пухнасті. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:

Це типу зараз обов'язок зе - він гарант конституції тепер.

ну вот, хоче посадити попєредніка за його "гріхи" - не дають, ще навіть підозру не вручили, а вже - пєця нєвіноват, ще судового процесу навіть не було...

Все як має бути - повістку хотіли вручити, в суд запросили... Навіть медведчук - прийшов в суд, не робив виставу, пішов під домашній арешт і готується захищатись ЗАКОННИМИ методами, що робить" батько нації"?

про яке правосуддя - мова? хто "зібрав майдан" - той і правий. 

P.S. Слово майдан, на жаль - вже в деяких випадках, символізує зовсім не те, з чим починалось...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Bliksss сказал:

ну вот, хоче посадити попєредніка за його "гріхи" - не дають, ще навіть підозру не 

Через 3-4 роки коли Зеленському будуть вручати повістку в суд за держ зраду ви будете і далі підтримувати його? Чи будете говорити що Разумков правильно робить?

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

Через 3-4 роки коли Зеленському будуть вручати повістку в суд за держ зраду ви будете і далі підтримувати його? Чи будете говорити що Разумков правильно робить?

ти - з сєкти "мамкіних прогнозистів" ?  ще ж не кінець ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

Через 3-4 роки коли Зеленському будуть вручати повістку в суд за держ зраду

А ну но, скажи прогнозіст мамкін. росія реально нападе чи не нападе, якщо нападе, то в кого є шанси виграти у війні.

Якщо ти цього прогнозу передбачити не зможеш - то всі твої майбутні прогнози - чистої води піздобольство!

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

 росія реально нападе чи не нападе,

 

вона вже напала в 2014 р. :( відтяпала добрячу частину території України.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zelensky сказано:

 

вона вже напала в 2014 р. :( відтяпала добрячу частину території України.

ти вже з БАНУ вийшов?

То сиди тихенько.

 

хуйово це.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Порошенка ці масовки - це копійки. В фейсбуці найбільше ботів у Порошенка, він туди залив думаю не один мільйон доларів вже. До речі, перед виборами більше витратив на те, щоб обісрати опонента, ніж на свою рекламу. Запускали теми -  Як тільки зєля стане президентом, відмінять безвіз, долар стане 50 або 100, томос заберуть, приєднають до росії. чимало людей велося. Було створено кучу пабліків, куди заливались десятки тисяч баксів. Усіх, хто не лизав порошенку на його сторінці - банили. Мене забанили за коментар "Президент правильні речі говорить, але на жаль слова розходяться з діями". Боти ж тупо обзивають людей в кожним новинних пабліках досі. Така брудна виборча компанія побудована на брехні з метою спотворення суспільної думки була як на мене дуже огидною. Гарний оратор, озвучує правильні речі, але 95% з того, що він говорить це брехня. Найбільше його цікавить влада і особисте збагачення. Не забуваєм, що він "відікі крутив" одногрупникам вдома і брав за це 2 рублі.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ти вже з БАНУ вийшов?

То сиди тихенько.

 

хуйово це.

 

Ну, достис я тоді конкретно аргументами, що аж тему мусили чистити :)

 

Погано, що дали владу клоуну в крахні в якій війна :(

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Black сказано:

Для Порошенка ці масовки - це копійки. В фейсбуці найбільше ботів у Порошенка

 

Да, Порошенко найбільша загроза Україні. Не економічна криза, не криза влади, не війська Росії на кордоні.

 

От посадять Порошенка, тодя заживемо :0003:

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Black сказано:

В фейсбуці найбільше ботів у Порошенка, 

 

Найбільше активних ботів – у Володимира Зеленського – 27 926 акаунтів. На другому місці – Петро Порошенко, про нього регулярно пишуть 20 065 ботів. На третьому місці з великим відривом Святослав Вакарчук (823 боти), далі Юлія Тимошенко (821 бот). Про Володимира Гройсмана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут це? Бери автомата в руки і йди захищай свою державу, порошенко не месія, тобі не допоможе  

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Black сказано:

При чому тут це? Бери автомата в руки і йди захищай свою державу, 

 

З окопу пишете? Головнокомунадувачу Зе! присягнули?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю як їх рахують. Найбільше помітив спочатку в Яценюка, коли влупив тарифи на газ, порошенківські активізувались пізніше, в зелі теж спочатку не було, а зараз збільшилось. Але найбільше їх я помічаю в порошенка і навіть знаю, як їх відрізнити від просто фанатів 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Black сказано:

При чому тут це? 

 

А навіщо ви розповсюддуєте фейки?

 

Саме ботоформи Зе! заблокував Фейсбук.

 

Навіть офіційні пояснення є.

 

https://about.fb.com/news/2019/09/removing-coordinated-inauthentic-behavior-from-iraq-and-ukraine/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Black сказано:

я помічаю в порошенка і навіть знаю, як їх відрізнити від просто фанатів 

 

Ясно, суб'єктивні враження проти офіційної статистики Фейсбуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Black сказано:

При чому тут це? Бери автомата в руки і йди захищай свою державу, порошенко не месія, тобі не допоможе  

Не вступай із дурнем у спір, у тоді серед двох не видно хто є хто!

 

Йому будеш сцяти в очі - скаже Порошенко Божою росою окропив!

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Йому будеш сцяти в очі - скаже Порошенко Божою росою окропив!

 

Тут Зе!  багато кому "покропив" після гри на роялі :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на власний досвід орієнтуюсь. В 2014 банив російських ботів, потім довелось порошенківських. Мушу визнати, що у петі вони агресивніші і їх набагато більше. Відписався від пабліків новинних, бо їх там кишить, лишив BBC i Censor. 

https://www.google.com/amp/s/babel.ua/amp/texts/28810-5-dniv-do-drugogo-turu-agentstvo-yake-vede-socmerezhi-poroshenka-prosuvaye-roliki-pro-narkomana-zelenskogo-mi-z-yasuvali-skilki-ce-koshtuye

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Black сказано:

 влупив тарифи на газ

 

Зе! влупив тарифи на наз, це правда, вже 55 грн. за м3 для юросіб :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...