Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

З 1 вересня 2021 р. Зе почне грабувати заробітчан. Спочатку 5% з увезених грошей з закордону, далі 18%.

 

Спойлер

 

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"какая разніца"...

"На місцях зрозуміліше": Зеленський — про проспект Жукова у Харкові

Цитувати

На питання ведучої програми "VIP з Наталією Мосейчук", чи повинен у Харкові бути проспект Жукова, Зеленський відповів, що "це рішення місцевості".

"Молоде покоління Харкова вже не пам'ятає, що пов'язано з Жуковим: де там позитив і де там негатив. Для людей зрілих чи дорослих людей, чи для бабусь він був маршалом перемоги. Ну хай буде там ця вулиця", — сказав Зеленський в етері від 24 червня.

Якими іменами називати вулиці, мають вирішувати самі регіони, вважає президент.

"Ви знаєте, по-перше, децентралізація — це філософія. Вона ж не тільки про те, що бюджети від держави пішли в місцеві органи влади. Це є рішення таких питань. Їм там на місцях зрозуміліше, як їм треба жити, по яких вулицях ходити", — сказав Зеленський.

"Вони самі там подорослішають, молодь виросте, прийде до мерії й скаже: "Так, у нас там Україна перемогла на Євро, давайте проспект того чи іншого називати проспект Шевченка Андрія". Мені здається, в цьому кайф, в цьому життя — дати можливість вибору. Це політичне питання. А я вважаю, що його просто треба перевести в питання еволюційне", — додав президент.

так і до сепарпатизму недалеко... імхо

є ж закон про декомунізацію... чому дехто дозволяє собі його не виконувати?

і цьому потакає преЗЕ!дент...

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленський признався, що це він сам особисто злив інформацію по вагнерівцям Лукашенку.

 

От вам і вагнергейт.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент Зеленський зізнався у державній зраді. В інтерв'ю Мосійчук він заявив, що фактично він сам повідомив Лукашенко деталі операції по "вагнерівцям". Мовляв, інші країни нас втягували в сумнівні дії.

Одним махом Зеленський визнав три речі. Перша - операція справді була і він про неї знав. Хоча вся ОПУ до останнього Арестовича намагалася нам довести протилежне.

Друга - Зеленський визнав, що оперцію готвували спецслужби кількох країн. Явно не Мексики і Гватемали. По-факту Зеленський підтвердив твердження Бутусова про те операцію готували спільно з ЦРУ США. І що спільну операцію з ЦРУ США злив особисто...

Третя - Зеленський визнав що особисто він повідомив Лукашенко про "вагнерівців". Тобто, що він повідомив керівникові іноземної держави інформацію з грифом "цілком таємно".

Чому Зеленський це заявив - очевидно. Далі заперечувати нема куди, Billingcat вже повідомив, що випустить фільм про "вагнерівців" на річницю операції. Тобто наприкінці липня. Тепер можна не сумніватися - випустить.

Маски скинуто. Зеленський зізнався в державній зраді. Є речі які президент не має права робити, так як він не може закласти під заставу будівлю ОПУ, або не може зібрати послів іноземних країн і збацати їм "Мурку" на роялі прутнем. Не може!

Не подобається тобі операція? Давай відбій своїм спецслужбам і згортай операцію. І пояснюй свої дії іноземцям за закритими дверима.

Зеленський же визнав, що Україна готувала викрадення іноземних громадян - тобто повністю підтвердив інформацію російських ЗМІ. 150% гарантії - Москва тепер волатиме, про це на всіх рівнях, з посиланням на інтерв'ю президента України. Москва тепер звинувачуватиме Україну в державному тероризмі, бо провину конкретно цих осіб не довів жоден суд. І тепер вже не доведе. Вони в Росії.

А ще Зеленський заявив, що захопити потвор, які з бивали ІЛ-76 над луганським аеропортом - "сумнівні дії". Не треба бачте цих істот захоплювати. Не забуваймо, саме ця особа видала Москві Цемаха - співучасника зибття Малайзійського Боїнга.

Не треба ілюзій. Завтра Зеленський зіллє плани оборони ЗСУ на фронті (якщо ще їх не злив) і розповість по телевізору, що він побачив мир в очах Путіна, а до війни нас, мовляв, підштовхують треті країни. І Порох "який на війні заробляв". А післязавтра Зеленський...

Жарти геть. Президент України зізнався у державній зраді. Таких речей пробачати ну от просто не можна. Бо - навіщо тоді існує Україна?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняюсь шо запитую. А хтось з експертів по спецопераціям від порошенка можуть пояснити чому схопити потвор можна було тільки захопивши цивільне повітряне судно над Україною а не просто заарештувати їх в аеропорту призначення? Чи ЦРУ, МІ-6, Мосад і інші спецслужби, задіяні в блискучій спецоперації порошенка не мають таких повноважень?:huh:

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jurgen007 сказал:

Звиняюсь шо запитую. А хтось з експертів по спецопераціям від порошенка можуть пояснити чому схопити потвор можна було тільки захопивши цивільне повітряне судно над Україною а не просто заарештувати їх в аеропорту призначення? Чи ЦРУ, МІ-6, Мосад і інші спецслужби, задіяні в блискучій спецоперації порошенка не мають таких повноважень?:huh:

Ну, как показала история, ради журналиста- админа группы самолет посадили, а то целая группа спецназа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, romanc сказал:

Ну, как показала история, ради журналиста- админа группы самолет посадили, а то целая группа спецназа.

Я думаю КГБ Вілорусі не мало  можливості достати адміна в Греції чи Литві - Лукашенко під санкціями, а тут Порошенко задіяв ЦРУ, МІ-6, Мосад, Ятаганів Турції, Сфінксів Єгипта, інші спецслужби і всетаки рішили сажати літак в Україні? Значить наша СБУ сама крута - блискуча спецоперація з вбивством ї воскресінням Бабкіна ввійшла в підручники усіх спецслужб.:D

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, jurgen007 сказано:

 а тут Порошенко задіяв ЦРУ, МІ-6, Мосад, Ятаганів Турції, Сфінксів Єгипта, інші спецслужби і всетаки рішили сажати літак в Україні? Значить наша СБУ сама крута - 

 

 

Порошенко круту спецоперацію замутив а Бубочка всьо просрав і злив Лукашенку в чому й сам признавався.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zelensky сказал:

 

 

Порошенко круту спецоперацію замутив а Бубочка всьо просрав і злив Лукашенку в чому й сам признавався.

Та да. Сам особисто всьо мутив. Я тобі більше скажу, він вже маску і автомат приготував, шоб особисто всіх захопити в аеропорту.

Свята людина одним словом. В тебе скільки його портретів вдома висить?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, WebTraveller сказал:

Та да. Сам особисто всьо мутив. Я тобі більше скажу, він вже маску і автомат приготував, шоб особисто всіх захопити в аеропорту.

Свята людина одним словом. В тебе скільки його портретів вдома висить?

Такую?

https://www.walmart.com/ip/Candy-Man-Mask/155196980

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romanc сказал:

Це треба питати в @Zelensky

Він в курсі всіх цих питань "ізнутрі" так сказать. Йому докладують ще скоріше як батьку нації.

Він міні-копія Нокіана. Той тож в курсі всіх світових подій, отримує інформацію  з ефіру. @Zelensky поки не доріс. В нього свої джерела. Інформація з"являється після чергового прийому ліків.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Та да. Сам особисто всьо мутив. Я тобі більше скажу, він вже маску і автомат приготував, шоб особисто всіх захопити в аеропорту.

Свята людина одним словом. В тебе скільки його портретів вдома висить?

 

 

Порошенко не сам організовував спецоперацію а з союзниками. А Зе! сам здав і Україну і союзників.

 

Це все що треба знати про Порошенка і Зеленського як президентів.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Це треба питати в @Zelensky

Він в курсі всіх цих питань "ізнутрі" так сказать. Йому докладують ще скоріше як батьку нації.

Він міні-копія Нокіана. Той тож в курсі всіх світових подій, отримує інформацію  з ефіру. @Zelensky поки не доріс. В нього свої джерела. Інформація з"являється після чергового прийому ліків.

 

 

ну ви й брехун. Зе! таким людям подобається.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zelensky сказал:

ну ви й брехун. Зе! таким людям подобається.

Я ніде ніколи не писав шо мені Зе подобається на даний момент.

Так я за нього голосував. Точніше не за нього, а проти По, це я теж писав тут пару разів.

Хоча перед цим я голосував за По.

 

Тепер обсираю По. Прийде час буду так само обсирати і Зе.

 

А ти кричиш шо колись так не любив пороха, десь там в 14-му році (не шукав твоїх цих постів, можеш ссилки дати), а тепер чуть сраку йому не лижеш.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, WebTraveller сказал:

 

 

Тепер обсираю По. Прийде час буду так само обсирати і Зе.

 

А ти кричиш шо колись так не любив пороха, десь там в 14-му році (не шукав твоїх цих постів, можеш ссилки дати), а тепер чуть сраку йому не лижеш.

Ну не зовсім так щоб лиже, а так чуть-чуть, тільки підлизує, щоб не спалитись.:blush:

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Ну не зовсім так щоб лиже, а так чуть-чуть, тільки підлизує, щоб не спалитись.:blush:

 

Бачу ви майстер з лизання.

Тут не важливо кому ви лижите, Зе! чи комусь іншому. Важливий сам факт.

 

Я ж нікому не лижу.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zelensky сказал:

Я ж нікому не лижу.

Ага.... От саме це видно у всіх твоїх постах в цій темі. І не тільки в цій :D

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, WebTraveller said:

Так я за нього голосував. Точніше не за нього, а проти По, це я теж писав тут пару разів.

Хоча перед цим я голосував за По.

 

Тепер обсираю По. Прийде час буду так само обсирати і Зе.

Справжній українець ;) Послідовний

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно спілкуйтесь між собою про дихання срак. А я в далі буду далі показувати, що коїться в країні.

 

 

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, xc90 сказал:

Справжній українець ;) Послідовний

Ну якщо людина не оправдовує очікувань то це вроді нормально

А от @Zelensky каже шо обсирав, а тепер спати не може без іконки святого По.

Оце вже не послідовність

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, WebTraveller сказано:

 тепер спати не може без іконки святого По.

 

Навіщо ви продовжуєте говорити неправду?

 

Ви кажете, що голосували не за Зеленського а проти порохом але зазвичай з двох гірший варіантів обирають кращій. Ви ж на місце поганого привели ще гіршого. І кажете, що будете його обсирати через деякий час.

 

Ви усіх хто критикує Зеленського називаєте Порохоботами. Отже, якщо через трохи часу ви будете критикувати Зеленського ви теж станете Порохоботом?

 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zelensky сказал:

Ви усіх хто критикує Зеленського називаєте Порохоботами. Отже, якщо через трохи часу ви будете критикувати Зеленського ви теж станете Порохоботом?

Та забудь ти вже про пороха. Згадуєш його в кожному пості.

 

Він вже давно помер політичною смертю. Забудуть про нього як і про яника і всіх перед ним. І про зе так же забудуть.

Але ти напевно так і будеш згадувати, який гарний був през.... дальше допиши сам літери. І армію кормив, і томос привіз, ну "трішки" крав, але ж так всі роблять

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Та забудь ти вже про пороха. Згадуєш його в кожному пості.

 

Він вже давно помер політичною смертю. Забудуть про нього як і про яника і всіх перед ним. І про зе так же забудуть.

Але ти напевно так і будеш згадувати, який гарний був през.... дальше допиши сам літери. І армію кормив, і томос привіз, ну "трішки" крав, але ж так всі роблять

 

 

Це ви згадуєте. Я пишу весь час про Зеленського і його просери а ви одразу спригуєте на Пороха.

 

Виглядає так:

- Зеленський всрався.

- А от коли був Порошенко .....

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...