Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

28 хвилин тому, ForZa сказано:

От з цього можна детальніше? Чом у Словакії, Угорщині... наша електрика від Ахмета дешевша ніх в Україні? А? А це ще о-го го звідки тягнеться і ніхто ні 5-й, ні 6-й і можливо навіть 7-й цю монополію Ахмєта не зупинять і будуть нести і платити (люди, громадяни України) дань Ахмєт-хану, тому татарину поганому... а влада лише домовляється на свою користь...

1. Що зробив Порошенко, щоб знищити монополію Ахметова?
2. Що зробив Зеленський, щоб знищити монополію Ахметова?

 

П.С. При Порошенку він теж продавав електрику за кордон дешевше а нам дорожче?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

 

 

П.С. При Порошенку він теж продавав електрику за кордон дешевше а нам дорожче?

Бачу пан багато в чому нє в курсє але є великим експердом і мінусувальникомunnamed.jpg.7c242a6b4aa575f019595e7de3c91f85.jpg

Нагадаю екперду - Тарифи на електроенергію для бізнесу в Європі нижчі, ніж в Україні (на дату написання пану треба акцентірувати своє вніманіє - ВІВТОРОК, 4 ЖОВТНЯ 2016, 11:44

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@iiron Дякую, що виклав власне фото. І як можна нормально із такими дебілами спілкуватись? Я щось погане про Зеленського написав? Чи щось гарне про Порошенка? Як про пороха порохоботи свого часу співали так зараз і зелебобіки за кумира готові горло перегризти. 

@iiron Навіть бридко думати, що таке обмежене створіння як ти, живе десь поруч. У тебе не вистачає інтелекту предметно спілкуватись - це єдине, що видно з твоїх дописів.

Змінено користувачем sergkots
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 найбільш промовисті передвиборчі обіцянки Володимира Зеленського, які за рік або не були виконані, або втілилися у життя протилежним чином, ніж того очікували виборці: 

  • Завершити війну домовившись з Путіним "посередине". В підсумку – на фронті втрат не меншає, але Україна відвела війська зі своєї території, а влада погодила  "формулу Штайнмаєра". Міжнародна коаліція підтримки України практично розвалена, а російська агресія триває.
  • "Кінець епохи бідності" перетворився на нову формулу – "головне вижити". Економіка розвалена повністю. Рецесія в Україні почалася задовго до коронавірусу та світової кризи. Так, ще в січні 2020 року в Україні вперше за 49 місяців зафіксували падіння ВВП. Замість підготуватися до світової кризи, влада її поглибила своїми непрофесійними діями. Для порівняння, Порошенко залишив свій пост коли економіка зростала 13 кварталів поспіль. 
  • "Кінець епохи жадібності" - це скорочення субсидій та виплат малозабезпеченим, відсутність індексації пенсій, рекордна заборгованість зарплати, і водночас, наближеним до влади олігархам передають цілі сегменти економіки й області. 
  • "Весна прийде саджати будемо". Весна прийшла і саджати дійсно пробують. Але не корупціонерів, не колаборантів та російських агентів, а військових, волонтерів та проукраїнських активістів. Боротьба проти олігархів замінилась політичними репресіями в стилі Януковича. Генеральна прокуратура України при Порошенку повертала країні мільярди вкрадені корупціонерами. Офіс генерального прокурора при Зеленському повернув аж 14 тис. грн.
  • "Кінець епохи брехні". Це коли країна три місяці намагалась дізнатись, чому і за які кошти Зеленський літав до Оману. Чи мав він там переговори з росіянами? Це коли країна не знає змісту домовленостей Зеленського та Путіна і дізнається про них постфактум. Це коли президент мовчить щодо корупційного скандалу довкола глави його Офісу і не розслідує злочини ексголови ДБР. 
  • Олігархи і колишні "регіонали" не будуть мати доступ до державної влади і державних ресурсів України. В підсумку – адвокат Януковича керує ДБР, соратник Януковича опікується судами. Олігархи засідають на Банковій. Зеленський так захищає інтереси Коломойського, чи просто його боїться, що готовий пожертвувати країною відмовившись від кредиту МВФ. 
  • "Більше ніякого кумівства та кулуарних призначень на посади". Це працевлаштований мало не весь "95 квартал", друзі дитинства та бізнес-партнери на високих керівних постах. Голова Офісу президента потрапляє в скандал з продажем державних посад. 

За словами Олега Синютки одну зі своїх передвиборчих обіцянок Володимир Зеленськийтаки виконав.

"Одну обіцянку Володимир Зеленський виконав таки буквально – "Зробимо їх разом". Вони таки "зробили", але не "їх", а всіх нас, тих,  кому дорогі інтереси української держави.  Рік тому – ми попереджали, що не можна ставити експериментів на країні. Рік тому, лише Львівщина проявила здатність опиратись маніпуляціям та російській інформаційній війні на знищення української влади. Ми не помились і у своїх оцінках, і у своєму виборі. Цей рік має стати для нас уроком. Людям, яким байдужа українська держава, символи якої вони висміюють, буде байдуже і на людей, які в ній живуть. Тому є різниця кого ти обираєш, якою мовою ти говориш і чи твердо стоїш на проукраїнському боці, працюючи на державні інтереси!", - підсумував народний депутат.

https://espreso.tv/news/2020/04/21/lviv_i_lvivschyna_ne_pomylylysya_nardep_synyutka_pro_richnycyu_prezydentskykh_vyboriv_v_ukrayini

  • +1 7
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, justice777 сказал:

 найбільш промовисті передвиборчі обіцянки Володимира Зеленського, які за рік або не були виконані, або втілилися у життя протилежним чином, ніж того очікували виборці: 

  • Завершити війну домовившись з Путіним "посередине". В підсумку – на фронті втрат не меншає, але Україна відвела війська зі своєї території, а влада погодила  "формулу Штайнмаєра". Міжнародна коаліція підтримки України практично розвалена, а російська агресія триває.
  • "Кінець епохи бідності" перетворився на нову формулу – "головне вижити". Економіка розвалена повністю. Рецесія в Україні почалася задовго до коронавірусу та світової кризи. Так, ще в січні 2020 року в Україні вперше за 49 місяців зафіксували падіння ВВП. Замість підготуватися до світової кризи, влада її поглибила своїми непрофесійними діями. Для порівняння, Порошенко залишив свій пост коли економіка зростала 13 кварталів поспіль. 
  • "Кінець епохи жадібності" - це скорочення субсидій та виплат малозабезпеченим, відсутність індексації пенсій, рекордна заборгованість зарплати, і водночас, наближеним до влади олігархам передають цілі сегменти економіки й області. 
  • "Весна прийде саджати будемо". Весна прийшла і саджати дійсно пробують. Але не корупціонерів, не колаборантів та російських агентів, а військових, волонтерів та проукраїнських активістів. Боротьба проти олігархів замінилась політичними репресіями в стилі Януковича. Генеральна прокуратура України при Порошенку повертала країні мільярди вкрадені корупціонерами. Офіс генерального прокурора при Зеленському повернув аж 14 тис. грн.
  • "Кінець епохи брехні". Це коли країна три місяці намагалась дізнатись, чому і за які кошти Зеленський літав до Оману. Чи мав він там переговори з росіянами? Це коли країна не знає змісту домовленостей Зеленського та Путіна і дізнається про них постфактум. Це коли президент мовчить щодо корупційного скандалу довкола глави його Офісу і не розслідує злочини ексголови ДБР. 
  • Олігархи і колишні "регіонали" не будуть мати доступ до державної влади і державних ресурсів України. В підсумку – адвокат Януковича керує ДБР, соратник Януковича опікується судами. Олігархи засідають на Банковій. Зеленський так захищає інтереси Коломойського, чи просто його боїться, що готовий пожертвувати країною відмовившись від кредиту МВФ. 
  • "Більше ніякого кумівства та кулуарних призначень на посади". Це працевлаштований мало не весь "95 квартал", друзі дитинства та бізнес-партнери на високих керівних постах. Голова Офісу президента потрапляє в скандал з продажем державних посад. 

За словами Олега Синютки одну зі своїх передвиборчих обіцянок Володимир Зеленськийтаки виконав.

"Одну обіцянку Володимир Зеленський виконав таки буквально – "Зробимо їх разом". Вони таки "зробили", але не "їх", а всіх нас, тих,  кому дорогі інтереси української держави.  Рік тому – ми попереджали, що не можна ставити експериментів на країні. Рік тому, лише Львівщина проявила здатність опиратись маніпуляціям та російській інформаційній війні на знищення української влади. Ми не помились і у своїх оцінках, і у своєму виборі. Цей рік має стати для нас уроком. Людям, яким байдужа українська держава, символи якої вони висміюють, буде байдуже і на людей, які в ній живуть. Тому є різниця кого ти обираєш, якою мовою ти говориш і чи твердо стоїш на проукраїнському боці, працюючи на державні інтереси!", - підсумував народний депутат.

https://espreso.tv/news/2020/04/21/lviv_i_lvivschyna_ne_pomylylysya_nardep_synyutka_pro_richnycyu_prezydentskykh_vyboriv_v_ukrayini

В квітні минулого року в робочій поїздці дискутувала з одним чоловіком щодо кандидатів в Президенти.

Він підтримував Порошенко,я - Зе. Домовилися через рік зізвонитися .

Через рік ми списалися.А от сьогодні порозмовляли - і я визнала,що помилялася стосовно Зе.

73.22 % чекали Президента хоча б наближеного до своїх заяв,отримали пародію на  папєрєдніка.... 

Тепер треба думати,як вернути клоунів до цирку ... 

 

  • Дякую! 4
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, paksivatova сказано:

Він підтримував Порошенко,я - Зе. Домовилися через рік зізвонитися .

в мене з батьком був схожий договір на 1 рік - він не цитує виступи Зє! а я не матюка Зє! вдома

 

тепер батько дивиться Шарія, а мені можна матюкати Зє! вдома

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Zevs_Isver сказал:

в мене з батьком був схожий договір на 1 рік - він не цитує виступи Зє! а я не матюка Зє! вдома

 

тепер батько дивиться Шарія, а мені можна матюкати Зє! вдома

Шарія?

о май год

я нещодавно теж трохи слухала,аби зрозуміти хто він і з чим його їдять

це герой не мого роману,однозначно 

а ви бачили,як Шарій лаханувся з великоднім привітанням від якогось там знамєнітого оратора Вуйчича - а виявилося,що це не ініціатива тої зірки, як і відео з Тайсоном.

А це всього лиш придбана послуга на сервісі Cameo. Типу пишеш текст,платиш гроші - і селебріті записує тобі відео )

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, paksivatova сказано:

Шарія?

о май год

прикинь

та після Зє! я вже нічому не дивуюся

 

10 хвилин тому, paksivatova сказано:

А це всього лиш придбана послуга на сервісі Cameo. Типу пишеш текст,платиш гроші - і селебріті записує тобі відео )

ну фанати шарія ведуться

а перед тим на Зє! повелися, так що все норм

 

Спойлер

ото я відгребу  зранку як Зє!нати прокинуться

 

  • Ха-ха 3
  • Cумний 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, sergkots сказал:

@iiron Дякую, що виклав власне фото. І як можна нормально із такими дебілами спілкуватись? Я щось погане про Зеленського написав? Чи щось гарне про Порошенка? Як про пороха порохоботи свого часу співали так зараз і зелебобіки за кумира готові горло перегризти. 

 @iiron Навіть бридко думати, що таке обмежене створіння як ти, живе десь поруч. У тебе не вистачає інтелекту предметно спілкуватись - це єдине, що видно з твоїх дописів.

Знаєш, друже, цими двома постами ти непомітно для себе розповів(прокричав би навіть я сказав) і про свій "недебілізм і про рівень свого інтелекту і про(співчуваю) - 

Основные причины оскорблений:

1) Плохое настроение. Это естественное состояние любого человека, чаще всего может быть следствием:

● Морально-психологической усталости

● Накатившихся жизненных проблем

2) Желание скандалить, портить отношения, унижать других и за счёт этого самоутверждаться. Такие люди действуют по принципу "раз мне плохо, то пусть плохо будет всем".

Так як у тебе як  у не дебіла і високоінтелектуального створіння специфічне(альтернативне) розуміння про предметне спілкування то я тобі розжую:

ти задав предметне питання чи продавав порошенка елєктрику на внутрішній ринок дорожче ніж на експорт(я розумію - дуже то давно було, міг забути або не знав, але є ж сім"я, друзі, сусіди щоб вияснити як-що Гугль ще не освоїв.Тут на форумі є всякі - і дебіли і не дебіли, але тільки ти один задав це питання)

я дав тобі посилання з відповідю на твоє питання що так, продавав.Чим не предметне спілкування - непанімать:D.

Далі взагалі п--ць.(Образи на мою адресу пропущу бо це говорить про якісь твої особисті проблеми, не хочу ще більше травмувати.)Ти запитуєш - 

Я щось погане про Зеленського написав? Чи щось гарне про Порошенка? Як про пороха порохоботи свого часу співали так зараз і зелебобіки за кумира готові горло перегризти. 

До чого це?В брєду писав?Ти задав конкретне питання і отримав конкретну відповідь.Для чого недебіл і високомаральне створіння приплело сюди щось погане про Зеленського, гарне про порошенка, порохоботів, зелебобіків непонятно:D.

 

На рахунок цього - Навіть бридко думати, що таке обмежене створіння як ти, живе десь поруч - Дякую за комплімен.Не можу відповісти взаємністю, мені на тебе насрать.Живеш, неживеш, близько, далеко - пох.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЕ-БАРИГИ?

 

 

Реальність Зеленського - це коли впродовж одного дня відбувається декілька інформаційних, владних, корупційних і інших скандалів.
Кожен з них міг би стати причиною відставки керівництва держави.
Але їх настільки багато, що люди не встигають реагувати.
Як пожежа: спершу ти гасиш підпалені плавні, потім горять гектари лісу, а далі вогонь мчить до ЧАЕС. І ти вже забуваєш, що хтось спершу підпалив плавні і з цього все почалося...

Але, все ж я би хотів повернутися до одного нещодавного скандалу в МОЗ, про який детально розповів Александр Соколовский.
З перших днів пандемії моя дружина з друзями пошила і безкоштовно передає медикам тисячі одноразових комбінезонів, щоб захистити і зберегти життя медперсоналу.
Це не спромоглася зробити держава, тому це зробили волонтери. До акції долучилося багато людей: хтось допоміг матеріалами, хтось коштами, хтось знайшов стару швейну машинку і сам сів за неї, хтось пакував і розвозив. Причому, ці волонтери були різних політичних поглядів, але мета у всіх єдина - захистити націю.
Лекала, які розробила Svitlana Bevza спільно з медиками і виклала у вільному доступі в інтернет, використовують не лише в Україні, але й за кордоном. Бо не було не лише захисних костюмів чи матеріалу, ніхто достеменно не знав, як навіть кроїти і шити на початку...
Ми добре знаємо собівартість одиниці продукції. І коли побачили, за яку ціну планує закупити це МОЗ, причому не в українського, а в китайського виробника - нас просто охопила лють! Різниця - в рази більша!!! Причому, це оптова закупівля, а не штучне виробництво, як у нас.
Аналогічний скандал був нещодавно в міністерстві оборони, коли програма Схеми: корупція в деталях - RFERL виявила суттєві порушення і завищення під час закупівлі медтоварів у «китайської» компанії.

Окрема пікантна деталь, умовою всіх цих закупівель є невідкладне відвантаження товару. Себто, він вже в Україні в когось на складах.
Останнім часом в Україну прилітали лише літаки з гуманітарною допомогою від інших держав, або медтоварами, які були закуплені українськими підприємцями з благодійною метою.
Українські лікарні досі голі-босі, у кращому випадку запас спец захисту на 2-5 діб. Через це вже більше тисячі українських медиків інфіковано.
Так де ж тоді подівалися ці мільйони масок, десятки тисяч комбінезонів, окулярів, про які так бадьоро рапортує Зеленський з телевізорів?
Чи, випадково, команда Зеленського не продає гуманітарку, як перед цим вивезла українські маски за кордон?!

Черговий бізнес на людських життях?

Ці скандали дають привід для обґрунтованих підозр, як саме будуть витрачені 65 млрд грн платників податків зі спецфонду боротьби з пандемією.
Україна отримає декілька нових гривневих мільярдерів, а решта українців повинні будуть самостійно «виживати»...

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.04.2020 в 15:54, sergkots сказал:

1. Що зробив Порошенко, щоб знищити монополію Ахметова?

Як завзятий порохобот дай-но відповідь за 5 років?! :) А потім іншим "пред'яву" кидай :)

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, ForZa сказано:

Як завзятий порохобот дай-но відповідь за 5 років?! :) А потім іншим "пред'яву" кидай :)

Бляяя!!!! Вам що пороблено? Де я пред'яву кидав? Почитай мої дописи - де я блять це писав? Заїбали. Йди в бан.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Бляяя!!!! Вам що пороблено? Де я пред'яву кидав? Почитай мої дописи - де я блять це писав? Заїбали. Йди в бан.

Тссс, на обостості не тра. Не гарно.

А по темі: люди, ну який По? Ну вже рік як Зе керує. Що робив По то Зе його вже на стадіоні приговорив (я ваш вирок (с) цитати маленьких великих людей), тепер вся відповідальність тільки на ньому!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ha3aP сказал:

Тссс, на обостості не тра. Не гарно.

А по темі: люди, ну який По? Ну вже рік як Зе керує. Що робив По то Зе його вже на стадіоні приговорив (я ваш вирок (с) цитати маленьких великих людей), тепер вся відповідальність тільки на ньому!

Так в тому то і діло, що "вироком по" він то себе назвав /чому його і обрали/, а барига  сидить собі спокійно в раді, надуває солідно щоки, хіхікає з нас усіх і в вус не дує. З такими успіхами в боротьбі з корупцією нові можуть і недосидіти термін. Тут починаєш вірити причині найбільшої успішності ізраїльської розвідки Мосад - бо жид дида ніколи іновірцям не здасть, а спецслужбами усіх країн керують вони.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Ha3aP сказал:

А по темі: люди, ну який По? Ну вже рік як Зе керує. Що робив По то Зе його вже на стадіоні приговорив (я ваш вирок (с) цитати маленьких великих людей), тепер вся відповідальність тільки на ньому!

Дійсно, рік часу не можуть Зе!нати ніяк від пороха відчепитись.... 

Астанавітєсь! 

Захар десь вище писав - перерахуйте 1,2,3....всі досягнення і обіцянки зєлі, а не кидайтесь фразами, що порох все розвалив і нічого не зробив.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, sergkots сказал:

Заїбали. Йди в бан.

1. Що зробив Порошенко, щоб знищити монополію Ахметова? - це що??? А від Зе щось вимагаєш? :)

Лікуйся! Бачу нерви всі з'їв на карантині. Але нажаль зараз таких лікарні не приймають...

  • Ха-ха 2
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Selbeor сказал:

Апять 25 :D

А Порох скільки папередніків згадував - майже до кінця терміну! Ух не подобається...!!! :) Правило бумерангу ще ніхто не відміняв!!! Самі такими були - отримуйте атвєточку!!! :)

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

1. Що зробив Порошенко, щоб знищити монополію Ахметова? - це що??? А від Зе щось вимагаєш? :)

 

Там було два кокретних питання.

1. Що зробив пєтя?

2. Що зробив зе?

Чого по одному висмикуєте?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Там було два кокретних питання.

1. Що зробив пєтя?

2. Що зробив зе?

Чого по одному висмикуєте?

Аргументів немає....вони тільки вміють мінуси ліпити і пороха у всіх бідах звинувачувати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Там було два кокретних питання.

От і я задав питання для того хто у бронепоїзді - що за 5!!! років зробив По - став дружбаном Ахмэта і разом дерибанили країну!

 А що Зе за 1 !!! рік - ну поки теж нічого, але ж це 1 рік у порівнянні з 5 По! Все - крапка! Тут поки зайві якісь виправдовування за По :) От коли 5 років Зе відбуде - тоді і поговоримо, порівняємо.... Навіть якщо хтось приводить приклади Ермака і Свинарчука-Гладковського, то "браток" хоч і вів перемовини про посади (з плівок чутно і немає сенсу заперечувати) но призначень не було по результатах тих розмов! А от Свинар грошенят добряче награбастав і якщо це не правда, то чому у суд не подає у свій захист? Бо ці питанняї стали предметом торгівлі у ВР і це відомо, так що незабаром мир-жвачку між ЄС і Зе святкувати будете! :) Україну нычим не виправиш, нажаль... :(

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ForZa сказано:

От коли 5 років Зе відбуде - тоді і поговоримо, порівняємо.... 

Якщо відбуде!

 

Зеленський впевнений, що за свою каденцію закінчить війну на Донбасі

Виграти і закінчити це 2 великі різниці!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ha3aP сказал:

Якщо відбуде!

 

Зеленський впевнений, що за свою каденцію закінчить війну на Донбасі

Виграти і закінчити це 2 великі різниці!!!!

Враховуючи як спішно здавали Крим при попередниках, вигравати війну не планувалось з самого початку.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Ha3aP сказал:

У Єрмаках теж По винен?

Спойлер

Матеріали кримінального провадження щодо відеозаписів із братом глави Офісу президента Андрія Єрмака Денисом Єрмаком передали до Національної поліції.

 

Джерело: юридична компанія "Міллер", адвокат Гео Лероса Масі Найєм

 

Деталі: В "Міллер" дізналися, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура змінила кваліфікацію відкритого раніше провадження зі "Зловживання впливом" на "Шахрайство" і 17 квітня прийняла рішення про передачу справи за підслідністю до ГСУ Національної поліції.

 

Дослівно: "Суть зловживання впливом в тому, що особі дають гроші за те, що вона вплине на прийняття рішень кимось іншим. А суть шахрайства в тому, що особа, зловживаючи довірою, виманює гроші, просто для власного збагачення. Шахрайство, на відміну від зловживання впливом, не відноситься до корупційних злочинів, тому справа більше не знаходиться в підслідності НАБУ".

 

Пряма мова Найєма: "За моєю інформацією, логіка прокурорів САП така: Денис і Андрій Єрмак начебто не отримували грошей за призначення на посади, тож це не зловживання впливом, а вже шахрайство - інших фігурантів справи Дмитра Штанька і Сергія Шумського. В зв’язку з цим перекваліфікація і справа вже не підслідна НАБУ, а підслідна поліції".

Винен не винен взагалі то встановлює суд, а не ваші припущення і здогадки!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...