Перейти до змісту

Потрібна порада у виборі ліхтарика.


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

  Власне є потреба в малогабаритному. потужному ліхтарі. Наразі зупинився на двох моделях, це Fenix E35UE Cree XM-L2 U2, та Nitecore Ec20. Має бути захист від вологи та ударів, акумулятор. Можливо хтось такими користується, або дасть пораду в виборі з власного досвіду чи обізнаності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Юріч сказано:

Для яких цілей?

Щоб лежав в кармані, інколи є потреба освітити приміщення, іноді колодець, буває потреба в ідентифікації деталі у важкодоступному( та погано видимому) місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю TANK007 e 09 для своїх розмірів АбАлдЄнна штука. Автономність, правда, не на висоті... На максимальній яскравості просвітить близько години, але і батарейки ААА продаються на кожному кроці, навіть в глухому поліссі)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.04.2019 в 07:34, vampirich сказал:

@Юріч, жеби світити там, де темно і ніц не видко :)

 

Дотепно :). Але вимоги до ліхтарів різні бувають, кому прожектор потрібен щоб на кілометр світив, кому щоб приміщення освітлював і т.п.

 

22 часа назад, EleKtrik сказал:

Щоб лежав в кармані, інколи є потреба освітити приміщення, іноді колодець, буває потреба в ідентифікації деталі у важкодоступному( та погано видимому) місці.

 

Я користуюсь, і для твоїх цілей думаю підходить, ліхтарем Осрам. Ну дуже хороша річ, як на мене. Світить яскраво, автономність на висоті (може світити підряд годинами), зарядка від розетки любим зарядним від мобілки, також від любого ЮСБ, невеличкий, легкий, висока якість виконання. В мене він вже років з 7-8, точно не пам'ятаю. Да, і ще він має покриття корпусу софт-тач і вологозахищенний. Рекомендую.

https://autoprotect.ua/products/24918-osram-raystar_os_rs_raystar_bk_5v_fonar_svetodiodnyy_ruchnoy_s_akkumulyatorom_zaryadka_ot_usb_chernyy

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант Сonvoy S2+ ціна якість.

Юзаю такий вже рік, і на вело і на голову можна.

Падав і плавав також не раз і все чудово

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, antoxas сказано:

і на голову можна.

Конвой безперечно бестселлер в діапазоні до $15, але серед недорогих налобників, китайці родили врешті-решт досить пристойний девайс - Boruit D10, який має правильне Т-подібне виконання, вбудоване гніздо micro-usb і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 @Юріч в мене тих осрамів достатньо на складі( різних моделей, від простих прикурок до ліхтарів з бейсбольну биту. 

  Я озвучив вимогі, та навів приклад від чого відштовхуюсь у виборі. Потрібен якісний едц ліхтар з малими габаритами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, antoxas сказано:

Як варіант Сonvoy S2+ ціна якість.

Юзаю такий вже рік, і на вело і на голову можна.

Падав і плавав також не раз і все чудово

 

Конвоїв в принципі не розглядаю, хто хоть раз його розбирав і порівнював з іншими- зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

Конвой безперечно бестселлер в діапазоні до $15, але серед недорогих налобників, китайці родили врешті-решт досить пристойний девайс - Boruit D10, який має правильне Т-подібне виконання, вбудоване гніздо micro-usb і тд...

Потрібен карманний, тому Т-, та Г-подібні конструктиви нерозглядаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, EleKtrik сказал:

Конвоїв в принципі не розглядаю, хто хоть раз його розбирав і порівнював з іншими- зрозуміє.

Юзаю nitecore hc 65 і конвой.

Конвой за свої гроші нормально виконаний, за 15 доларів очікувати більшого не треба, але це той ліхтарик який не шкода і який не підведе та і світить непогано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, EleKtrik сказал:

 @Юріч в мене тих осрамів достатньо на складі( різних моделей, від простих прикурок до ліхтарів з бейсбольну биту. 

  Я озвучив вимогі, та навів приклад від чого відштовхуюсь у виборі. Потрібен якісний едц ліхтар з малими габаритами.

 

Ну і які твої вимоги не задовільняє ліхтар, який я навів? Якісний - да, малі габарити - да, захист від вологи - да, світить яскраво - да, Щоб лежав в кармані, інколи є потреба освітити приміщення, іноді колодець, буває потреба в ідентифікації деталі у важкодоступному( та погано видимому) місці - да.

 

Що тобі ще, хороняка, потрібно? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Юріч сказано:

 

Ну і які твої вимоги не задовільняє ліхтар, який я навів? Якісний - да, малі габарити - да, захист від вологи - да, світить яскраво - да, Щоб лежав в кармані, інколи є потреба освітити приміщення, іноді колодець, буває потреба в ідентифікації деталі у важкодоступному( та погано видимому) місці - да.

 

Що тобі ще, хороняка, потрібно? :)

Це коли ти хоч купити мерса нового, а тобі розпинаються про переваги ваза...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, antoxas сказано:

Юзаю nitecore hc 65 і конвой.

Конвой за свої гроші нормально виконаний, за 15 доларів очікувати більшого не треба, але це той ліхтарик який не шкода і який не підведе та і світить непогано

Я конвоїв теж маю пару штук, враження неособо. І світить непогано- мене трішки нквлаштовує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, EleKtrik сказал:

Це коли ти хоч купити мерса нового, а тобі розпинаються про переваги ваза...

 

Ось тобі ваз 

 

fonarik_sssr_chernovcy_rmz.thumb.jpg.380f504a9f9f0a32a5ff915965adc96d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"раз пашла такая пянка" тож маю питання.

Треба невеликий ліхтарик з електрошокером і кріпленням на велосипедне кермо.

Де у нас в місті є вибір таких девайсів щоб можна було прийти і щось підібрати?

В курсі що в тирнеті повно такого добра, але хочеться пред покупкою помацати, повертіти в руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Litovets сказано:

з електрошокером

електрошокери вроді як незаконні... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені шо отак посто вам не вдасться помацати і купити... Дуже спірна річ ці електрошокери. Ніби то ніяким законом вони прямо не заборонені, але в поліцаїв дуууже бурна реакція на такого роду девайси... Трохи нерви можуть помотати, як що не знайдете гідних аргументів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Basil сказал:

електрошокери вроді як незаконні... імхо

Та ну, яким законом заборонені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Litovets сказал:

"раз пашла такая пянка" тож маю питання.

Треба невеликий ліхтарик з електрошокером і кріпленням на велосипедне кермо.

Де у нас в місті є вибір таких девайсів щоб можна було прийти і щось підібрати?

В курсі що в тирнеті повно такого добра, але хочеться пред покупкою помацати, повертіти в руках.

Можу дати не малий з шокером потестити. На курці тестили, їй пофіг :D, на собі якось стрьомно, сусіди можуть не зрозуміти...

думаю, якщо більший не справиться з функцією шокера то менший тим паче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Серега89 сказал:

Можу дати не малий з шокером потестити. На курці тестили, їй пофіг :D, на собі якось стрьомно, сусіди можуть не зрозуміти...

думаю, якщо більший не справиться з функцією шокера то менший тим паче.

Мені не важлива власне "електрошокуюча" ефективність. Я не маю наміру і тим більше не збираюсь застосовувати його на людях.

Важливо щоб він створював характерний розряд і щоб це супроводжувалось відповідними, світловим і звуковим, ефектами для того щоб змусити наших чотирилапих "друзів" (яких в місті розвелось як грязі) "відкладати кірпічі" і "давати на тапки" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Litovets сказано:

Мені не важлива власне "електрошокуюча" ефективність. Я не маю наміру і тим більше не збираюсь застосовувати його на людях.

Важливо щоб він створював характерний розряд і щоб це супроводжувалось відповідними, світловим і звуковим, ефектами для того щоб змусити наших чотирилапих "друзів" (яких в місті розвелось як грязі) "відкладати кірпічі" і "давати на тапки" 

також задумувався над купівлею для таких цілей  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, case_l сказал:

також задумувався над купівлею для таких цілей  

А я, можна сказати, вже налаштований на купівлю. Вже дістало що, деколи і головне неочікувано, ця гавкаюча нечисть мало не зтягуює з велосипеда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Litovets сказал:

Мені не важлива власне "електрошокуюча" ефективність. Я не маю наміру і тим більше не збираюсь застосовувати його на людях.

Важливо щоб він створював характерний розряд і щоб це супроводжувалось відповідними, світловим і звуковим, ефектами для того щоб змусити наших чотирилапих "друзів" (яких в місті розвелось як грязі) "відкладати кірпічі" і "давати на тапки" 

Ота тріскавка собаці до сра...одного місця, правда тестив на тещиній собаці, для якої я не був чужий. Мож трохи здивування чи то зацікавленності і все, ніяких кірпічів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...