Перейти до змісту

На Волині вдруге пройде фестиваль альтернативної музики


R@mon

Рекомендовані повідомлення

Вчора гарненький дощ був ) поки добіг кудись сховатись пізно було ) але фест супер ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Фест норм, пагода відстій вчора була, був тіко до півдесятої а далі уже не видержав дощу поїхав додому і не дочекався вершків. Але всеж надіємся шо сьогодні пагода буде норм, так шо ждем кого тут небуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

музика ні очінь

вся одноманітна

дуже багато штучної неформальної молоді, яка грає (одягається/поводиться) на публіку

багато й інших особистостей чкі приїхали не попонтуватися які вони ніхвармали чи як вни вміють бухати, а так - для душі. відпочити.

ідея з виставками і арт-крамницями кльова (тільки мало:()

і сама ідея чудова :)

З.І. розмова з одним з представників охорони:

- Ну як, без ексцесів? Як ви себе почуваєте серед дикої молоді?

- Та ні. Бійок немає. Все тихо-мирно. ТА я б сам скинув форму, вягнувся б у цивільне і поскакав отам під сценою!!!! але що поробиш..робота.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві групи просто не дали скучати ;)

Апатія:

post-312-1218398043.jpg

Resnullius:

post-312-1218397868.jpg

мало не почав віджиматися за випивших, виявилось випитого пива було замало для валяння в багні, але достатньо, щоб змазати картинку ))

post-312-1218398157.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За два дня найбільш нормальними були це Апатія і Реснуліс а остальне ніяке.

Звук нєочень, оператору -1. Сьогодні погода порадувала! Взагалом атмосфера була норм.

ЗІ: на двох фотах з гуртами я тож є ги-и-и-и... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

айрану взагалі звання бандермеггота за найоригінальніше вбрання треба дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

айрану взагалі звання бандермеггота за найоригінальніше вбрання треба дати.

я ж сам, своїми руками собі уніформу робив... ;)

ЗІ: ну а за звання то вже не мені судить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУТ невеличкий смс-онлайн репортаж про фест від Луцька неформатного. Деталізований репорт з фотками буде незабаром.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шудзь-шудзь фото

виступ Кому Вниз зачепив за живе...

особливо, коли всі стояли з витягнутими руками :0016:

ще дуже сподобались червоноградці Де?Сенс :)

post-2307-1218433732.jpg

post-2307-1218433772.jpg

post-2307-1218433792.jpg

post-2307-1218434114.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фуххх...нарешті доліз до кампа!!!!

все супер..мені сподобалось!!!

класна атмосфера, різномаінта програма, класні гурти...

всі хто не був той артур!!!

а на рахунок ніякого звуку...я трішки не згідний!!!

шо там трішки...я повністю не згідний!!!звук був суперов...це ж не минулий бандерштат!!!на цьому фест був суперовий звук...там де не стань на тому полі все рівно почуеш якісний звук...організатори постаралися!!!я навіть слова чув і розбиирав...шо не кажи а з звуком вони постаралися!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гиги, Ярик, ти так кажеш...ну сам розумієш чому, а люди судять об*єктивно

звук- ацтой

приклад: виступ Де?Ссенсів тих самих

ритм-гітари не чути взагалі

після програшу вокаліста чути не було протягом хвилини

фонило страшно

так що не треба :))))

ведучого на мило за дурацькі анекдоти та шовіністичну пропаганду!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ехал на 2 группы) Де?Сенс и Кому Вниз....Первая понравилась и запомнилась с прошлогоднего бандерштата....Про вторую не надо говорить....Был на всех 2х днях, вообщем понравилась атмосфера.Дружелюбная) Звук хороший, сервис тоже) Еще порадовала карпатская группа с трембитой К...Коралли или хз) короч позитивно) Оч рад что побывал, жду АПфеста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де?Сенс мені сподобались найбільше з усіх хто там виступав. Кому вниз вбили рівнем професіоналізма і атмосферності. І взагалі фестиваль досить непогано пройшов. Сьогодні або завтра буду мати трохи відео.

З.І. А я на Бандерштат живого москаля привів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де?Сенс классссно виступали!!! Звук класний був, особливо сподобався 2й день =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобалися Dispel, SLAP, ANNA, Апатія. Останні просто порвали з самого початку другого дня своїм гроулом і скрімом :)

З.І. Доречі може в кого є музика Апатії буду вдячний якщо десь викладете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І напишу враження свої, як простого любителя такої музики.

Перший день. Приїхали в табір, оглянули речі які там продаються, посовалися сюди-туди, пішли ближче до сцени. Вечоріло і насувала хмара, спочатку вона мала страшний вигляд і не віщувала нічого хорошого, але за кілька хвилин вона стала не такою страшною, але це було обманливе враження, почалася справжня злива, але ми чомусь не сховалися в приміщення, а стояли на вулиці, вже як промокли до останньої нитки тоді зайшли в приміщення. Посиділи там недовго, бо саме мали виступати Slap i Anna, заради останніх я власне і пішов того дня на фестиваль. Зіграли вони супер. І те, що змок вже не відчувалося, настрій піднявся. Далі поїздка додому і сон.

Вразили "свині" які бовталися в багнюці, це ж яким фанатом треба бути щоб в одежі валятися в болоті, і заради чого?! Один чувак мив лице просто з калюжі, від цього я офігев просто. Ну і "поклоніння ідолам", купа людей стоїть і ритмічно поклоняється сцені і тим хто на ній. На це мені було смішно навіть дивитися :)

День другий. Приїхали ми як вже виступала "Апатія", якраз встигли. Вони просто порвали мене своїм виступом і далі вже було не цікаво дивитися і слухати. Тому ми пішли на ігровий майданчик, де пограли в футбол, а тоді "вибивачки". Повернулися до сцени коли вже наближався виступ "Кому вниз?", виступ яких мене не вразив, гарна музика, заспокійлива, але не пробирає, може вже просто був стомлений і музика не сприймалася так як належить, хотілося спати. На цьому фест закінчився і всі поїхали додому, в автобусі правда було як в звіринцю, жаль немає пістолета і ліцензії на відстріл дибілів, вчора було б що робити в тому автобусі. Таке враження, що їхало кілька людей і купа бидла, які понапивалися, порозмальовувалися як племенні люди і кричать на весь автобус, що в голову збреде і ще й матюкаються з таким виглядом: "що мов дивіться який я крутий чувак, я матюкатися вмію", фу, поїздка в автобусі геть зіпсувала настрій, хто їхав в великому автобусі той думаю зрозуміє.

Загалом фестиваль був непоганий, трішки підвела електрика яка не витягувала всієї потужності обладнання ну і звук, який постійно грав не так як треба :) І дощ трішки зіпсував свято, хоча для декого це було в радість, де ж ще така нагода буде повалятися в болоті з купою "братів по розуму".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший день мені сподобався більше чім другий. Найбільше сподобались виступи гуртів Хуч, АННА, Dispel, Slap, Серцевий напад, Де?Сенс та Інканабула. Взагалі фест пройшов дуже чудово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрік, можливо, справді був

бо Кому Вниз - це сила

я не є їх абсолютною прихильницею та й вдома не слухаю. )))

але але

щось в тому є

в мене аж всередині все перевернулося від них :_20:

і пройняло: люди з піднятою правою рукою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і пройняло: люди з піднятою правою рукою

У меня такой жест почему-то ассоциируется с нацистским приветствием. Сорри, если кого-то обидел :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені більше всього міліція сподобалась: стільки бєспрєдєла було навколо, а вони нікого не пресували. Особливо прикольно було споживати "в громадському місці", коли вони проходили поряд і посміхались :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що вони мали протестувати? Сам бачив як люди в формі пиво пили, то що тут можна говорити вже про інших любителів пива, якщо ті хто стоїть на варті порядку самі ж його порушують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...