Перейти до змісту

На Волині вдруге пройде фестиваль альтернативної музики


R@mon

Рекомендовані повідомлення

gallery_499_132_154974.jpg

a725icon.jpgПротягом двох літніх днів, 9 – 10 серпня, на території табору „Сонячний" с. Гаразджа поблизу Луцька Волинської області, відбуватиметься другий всеукраїнський фестиваль альтернативної музики „Бандерштат - 2008", організатором якого незмінно є молодіжна організація „Національний Альянс". 

Даний проект передбачає проведення унікального в новітній творчій діяльності на Волині мистецького фестивалю „Бандерштат-2008", на якому передбачається виступ багатьох українських гуртів та проведення майстер класів різного спрямування, котрі пропагуватимуть проукраїнський стиль мислення, українську мову, культуру, життєву активність тощо. 

Сама ідея фестивалю зводиться до популяризації української національної єдності, патріотизму та прославлення українських героїв, котрі воювали в лавах УПА та поклали своє життя за наше мирне теперішнє та нашу державну незалежність. Степан Бандера, як символ нескореності української нації є символом і самого фестивалю, що відбилося і у назві заходу. 

Цьогоріч фестиваль „Бандерштат" пройде на вищому організаційному та музичному рівні. На разі ведуться переговори зі спонсорами й меценатами. Також активно тривають перемовини з гуртами, які мають стати хедлайнерами фесту: Кому Вниз, Гайдамаки, Тік, Юркеш, Анна. 

Уже відома попередня програма нинішнього фестивалю. Так, серед усіх присутніх на музичному дійстві проводитиметься конкурс на кращу вишиванку, адже організатори вітатимуть перебування на заході молодих людей у вбранні, що міститиме яскравий національний колорит. Заплановані конкурс графіті на патріотичну тематику, показові виступи з бойового гопака, тріалу, скейтбординга, повстанський квест, фрізбі, пейнтбол, сокс. Також обов'язковою складовою програми фестивалю стануть майстер-класи: музичні, боді-арт, гончарство, прийоми самозахисту. 

Детальну інформацію про підготовку фестивалю можна отримати на офіційній сторінці www.bandershtat.org.ua. 

Умови участі у фестивалі: 

* фестиваль „Бандерштат" є мистецьким проектом, що обіймає всі стилі та напрямки сучасної української альтернативної музики;

* фестиваль триває два дні і не містить у собі конкурсної основи;

* до участі у фестивалі допускаються виконавці з усіх регіонів України, що мають награний репертуар українською мовою, який не містить жодної антиукраїнської пропаганди, ненормативної лексики, не популяризує шкідливих звичок і пропагує українські цінності;

* участь у фестивалі безкоштовна;

* на фестивалі допускається виключно „живе" виконання;

* організатори мають виключне право відбору учасників на фестиваль за кількістю, професійним рівнем, регіональною та жанровою приналежністю, а також право0 визначення послідовності (день, час) виступу учасників;

* команди з інших міст забезпечуються житлом лише на ту добу, на яку припадає їхній виступ.

Прес-служба фестивалю

„Бандерштат – 2008"

Контакт: Ірина Качан

Тел.: +380667022642, +380636629373

Е-mail: [email protected]

ICQ: 206768289 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Степан Бандера - символ фестиваля! :ok:

Аля, Карл Маркс - и рок-н-ролл!

Почему обязательно должна быть идеология, а так, конечно, надо сходить! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фестиваль эт канешна харашо, а вот какие коллективы будут выступать интересно узнать ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будем и мы!

А набір груп ще напевно проводиться і список складений не до кінця тому і список учасникыв виступу немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, под онец оттуда?

да врялі хто то нас повезе! своїми силами. я може на вєлку поїду, буде видно.

PS: назад якшо хоч підеш з нами якось шось придумаєм як до Луцька добратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну посморим, ближе к Бандерштату спишемся, потому, что я ещё не знаю, буду ли в Луцке!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну посморим, ближе к Бандерштату спишемся, потому, что я ещё не знаю, буду ли в Луцке!

Така сама ситуація в мене!

Якщо що то пиши в приват, а краще в асю вона у профілі вказана.

PS: думаю половина гуртів з минулого Бандерштату тут будуть виступать, ну побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класнйи фестиваль був минулого року, досить маштабний як для Луцька. Але мені не подобається ця пурга про ідеологію, бував я на Звитязі організованій Національним Альянсом. Враження такі що їхній голова просто створює собі ідеологічний послідовників. я проти Бандери нічого не маю - він герой хоч і не для всіх. Якби не заполітизованість НА і їхніх заходів... Що поробиш їхній голова політик... Це моя власна думка, вибачайте за флуд, оффтоп. хоча б не баньте))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класнйи фестиваль був минулого року, досить маштабний як для Луцька.

імхо абсолютно ніякий фестиваль...то навіть фестивалем важко назвати, бо "фестивального" там хіба було наметове містечко чи, точніше, наметовий намет(хто був, то й знає :) )..А що грандіозного? Тінь Сонця і Полинове Поле, які були змушені грати МеГа-скорочену програму, бо якийсь там гурт, то друзі(брати, свати, куми) когось з організаторів і мали можливість грати скільки влізе?

Сподіваюсь, що цього року все буде дійсно так, як заплановано. До речі, то дуже добре, що фест буде в "Сонячному", там хоч наметове містечко можна розбити + площа велика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незна, мне Бандерштат в прошлом году понравился! Iron, окей, я тебе где-то в июле стукну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А особливо мені сподобалось того року,що його зробили восени ,коли дощ і вітер колбасили бідних учасників і відвідувачів по повній!))) Бідні чуваки з Ново- чи Володимира-волинського (не пам"ятаю точно) простудились в палатці іпоперли додому! ((

Ще крім Полинового Поля і Тіні Сонця сподобалась група з Володимира "Апатія" - шось там дезове валили. Шкода що записів їх ніде немає! А так, чесно кажучи, нічого більше вартого уваги там не було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незна, мне Бандерштат в прошлом году понравился! Iron, окей, я тебе где-то в июле стукну!

Окей! :smile3:

ЗІ: в тому році впринципі пару гуртів були варті уваги, однозначно.

В цьому році надіюсь Слеп також буде, тільки уже без скороченої програми!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Реснулліус і Кому Вниз варто було б послухати! Шкода, що я на весілля якраз їду((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хочу побачити Апатію знову.

Але це реальний маразм робити за містом. Програма закінчується допустим о 23-й, на той час є лише два реальні види транспорту - пішкарус і двоколісний. І додому вирішила поїхати здоровенна туса лучан, чим? Рік тому з тих же місць довелося йти пішки додому і це не кайф :)

Ах так, ну це вже зовсім персонально, минулого разу мені було дуже зручно і добре все чути з балкона, та йти до дійства хвилин 15, не більше, навіть маршруток не тра.

Краще б організатори не запевняли, яка то романтика, а все таки шукали меценатів для проведення концерту в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але це реальний маразм робити за містом. Програма закінчується допустим о 23-й, на той час є лише два реальні види транспорту - пішкарус і двоколісний. І додому вирішила поїхати здоровенна туса лучан, чим? Рік тому з тих же місць довелося йти пішки додому і це не кайф :)

Ах так, ну це вже зовсім персонально, минулого разу мені було дуже зручно і добре все чути з балкона, та йти до дійства хвилин 15, не більше, навіть маршруток не тра.

Краще б організатори не запевняли, яка то романтика, а все таки шукали меценатів для проведення концерту в місті.

друже, ти уявляєш собі що таке ФЕСТИВАЛЬ?..це не концерт, який відбувся і всі про нього забули...якщо дійсно відбуватимуть заходи, написані на афіші, то я не бачу жодного місця в Луцьку, де можна було б те все якісно зробити, крім того приїдуть люди з інших міст і де ти пропонуєш їм розбивати наметове містечко?..поблизу зоопарку?...

думаю нічого страшного, якщо ми всі дружно пройдемося пішечком до Луцька з Гаразджі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно - фести повинні проводитись за містом! Звичайно, добиратись не дуже зручно, але можна заночувати, полялякати, поспівати, пограти на гітарі, бухнути і переворити це в свято для себе!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...