Перейти до змісту

Recommended Posts

Сьогодні спостерігав як Епіцентр вирішує питання з крадіжками.
Охоронник "зловив" дитину (років 5) з батьком на касі.  В дитини на кармані був ліхтарик на 1 пальчик, брелок, гривень за 30-50 може.
Ну і охоронник заставив заплатити за ліхтарик.  А ліхтарик не віддав)) батько каже а ліхтарик де? - А ліхтарик ми вам не дамо, а гроші ви заплатити за вартість вкраденого))
Я незнаю як це називається, грабіж чи шахрайство, хтось з черги вступився і пішли вони писати заяву, на дитину).
Якщо батько не прогальмує то напише на охорону заяву за шахрайство. Бо така фішка проканує з дорослими, їм краще відкупитись, а з дитиною інше діло, доведеться пояснювати як це так.

Редаговано foxx77

Поширити це повідомлення

53 минуты назад, foxx77 сказал:

Охоронник "зловив" дитину (років 5) з батьком на касі

на касі (до оплати) чи вже після каси?

це важливо.

якщо до каси - то взагалі їх посилати нах.

Поширити це повідомлення

1 час назад, Vadimm сказал:

Кримінал починається від вартості в 192,1 грн.

а так - адмінка, штраф

в маленької дитини немає ніякої відповідальності. А от кажуть що батьки відповідають, і цікаво як? Якщо він не бачив коли дитина поклала в карман, я думаю що ніяк, просто має заплатити за товар, і отримати цей товар)

Поширити це повідомлення

По логіці магазин має відповідати за те, щоб діти нічого не поцупилт випадково, а то розставляють дитячий товар так, щоб дитина його побачила.

Та й малі діти не в курсі, щось мати, треба за це заплатити, тому максимум охорона має сказати ви за це платите, чи ні і все.

А тут явно охоронник прифігів трохи, треба було поліцію визвати, хоча це тягамотіна ще та.

Поширити це повідомлення

@foxx77 охоронець почав цю ситуацію, поки чоловік з дитиною ще стояв на касі (напр. в черзі)?

чи тоді, коли той чоловік вже розрахувався за свої покупки і залишив касу?

Поширити це повідомлення

55 хвилин тому, MACCEN сказано:

По логіці магазин має відповідати за те, щоб діти нічого не поцупилт випадково, а то розставляють дитячий товар так, щоб дитина його побачила.

треба на магазин в суд подати,

бо дитина могла померти від алергії від контакту з китайською фарбою

Поширити це повідомлення

9 часов назад, Saddy сказал:

@foxx77 охоронець почав цю ситуацію, поки чоловік з дитиною ще стояв на касі (напр. в черзі)?

чи тоді, коли той чоловік вже розрахувався за свої покупки і залишив касу?

я не знаю,  думаю що після, що охорона спеціально дочекалась

10 часов назад, MACCEN сказал:

Та й малі діти не в курсі, щось мати, треба за це заплатити, тому максимум охорона має сказати ви за це платите, чи ні і все.

звичайно що не вкурсі, тому їх не судять, так само як божевільних

Поширити це повідомлення

1 година тому, foxx77 сказано:

звичайно що не вкурсі, тому їх не судять, так само як божевільних

Різні є діти... І так як стояли в черзі, треба ж дитині все передивитися і потримати в руках.

З ваших слів точно не відомо що і як там трапилось, можливо десь в новинах чи "фейсі" проскочить інфа

Поширити це повідомлення

11 годин тому, MACCEN сказано:

А тут явно охоронник прифігів трохи, треба було поліцію визвати, хоча це тягамотіна ще та.

Повісили би носи і все... 

Був би охоронець правий то так і зробив би, так ні... хотів пару гривень заробити.

Прифігіли там вже геть, відходиш від каси ще й чеки їм показуй, то стій дивися  на касі. Або в сміття зразу кидаю або говорю на касі глянеш...

Поширити це повідомлення

мій малий років в три з eпіцeнтру так виніс рулeтку, що міряти.

показав в машині, що взяв іграшку. пряснили, що бeз дозволу брати нe можна і трeба заплатити, бо тьотям, які продають дістанeться по дупі(3роки дитині, то був найважливіший аргумeнт). бо він усіх шкодує.) 

пішли на касу, малий сам дав гроші. ми пояснили ситуацію. і всe. 

а взагалі останнім часом нe люблю ходити в eпіцeнтр. кожного разу на виході пeрeвіряють чeк з таким виглядом, що мимоволі починаю відчувати сeбe у чомусь винною.

Поширити це повідомлення

4 годин тому, lanima сказано:

кожного разу на виході пeрeвіряють чeк з таким виглядом, що мимоволі починаю відчувати сeбe у чомусь винною.

Який чек, шліть їх на фіг. Я завжди кажу, що це мій документ і пред'являти його я не зобов'язаний. 

Поширити це повідомлення

4 часа назад, Oli сказал:

З ваших слів точно не відомо що і як там трапилось, можливо десь в новинах чи "фейсі" проскочить інфа

Да, діти є різні, якби років 7-10 було то я б нічого не казав, це вже дорослий.
А я застав з моменту коли вже батько питав - а де фонарік за який я заплатив?
Цікаво що далі було коли пішли писати заяву, я думаю що охорона в своїй каптьорці повернула гроші або фонарик, і погрозила пальчиком, бо не вигідно з дитиною цю справу роздмухувати.

Поширити це повідомлення

Блін якісь ванільні страсті прям ,стали б виделуватись ,написали адмін протокол якій би пішов в ювінальну службу ,був би другій зальот прийла б вже інспектор,і тд. В ТамТамі взагалі було правило 10 кратного штрафу і платили аж бігом.

Поширити це повідомлення

дитина вкрала - а охоронець винуватий, крута логіка у вас

нормально виховуйте своїх дітей - то з таким не стикнетесь

Поширити це повідомлення

1 година тому, flashmax сказано:

дитина вкрала - а охоронець винуватий, крута логіка у вас

нормально виховуйте своїх дітей - то з таким не стикнетесь

в малої дитини немає поняття такого як вкрасти.  їй захотілося яскраву штучку, вона взяла. ми наприклад,не були готові до такого. і виховання тут ні при чому. потім я вже про всяк випадок перевіряла кишені в малого, чи нічого не кинув випадково. зараз підріс трошки . і дане питання просто відпало. він вже розуміє що треба спочатку дати гроші а потім брати якусь річ собі.

Поширити це повідомлення

Чек - ваша власність, так само як і товар, і вміст ваших кишень. Вам охоронці скажуть вивернути кишені за метр від каси, ви вивернете?

Я або роблю морду кірпічом, або погоджуюсь за умови присутності поліції і понятих, для настирних.

Поширити це повідомлення

13 годин тому, lanima сказано:

в малої дитини немає поняття такого як вкрасти.  їй захотілося яскраву штучку, вона взяла. ми наприклад,не були готові до такого. і виховання тут ні при чому. потім я вже про всяк випадок перевіряла кишені в малого, чи нічого не кинув випадково. зараз підріс трошки . і дане питання просто відпало. він вже розуміє що треба спочатку дати гроші а потім брати якусь річ собі.

значить треба наглядати, і відразу вчити, що чуже брати не можна

Поширити це повідомлення

1 час назад, flashmax сказал:

Тим більше, що це будівельний магазин, і на місці ліхтарика міг бути канцелярський ніж.

Поширити це повідомлення

12 годин тому, flashmax сказано:

мабуть ви з маленькою дитиною не пробували щось купляти) дві сeкунди і в нeі вжe щось в руках.

ми ходимо нe на прогулянки туди, а за покупками. достатньо відволіктися на тe ж виписування рахунку на хвильку.

і читаємо комeнтар до кінця.. здається я вжe написала, що пояснили малому, що так робити нe можна. і опісля наглядали. 

Поширити це повідомлення

12 годин тому, volks сказано:

Тим більше, що це будівельний магазин, і на місці ліхтарика міг бути канцелярський ніж.

ой, ну всe.. щe кілька комeнтарів і я буду бeзвідповідальною мамашою, яка нe дивиться за дитиною і нe знає що такe виховання(

Поширити це повідомлення

On 04.03.2019 at 23:53, Vadimm сказано:

Чек - ваша власність, так само як і товар, і вміст ваших кишень. Вам охоронці скажуть вивернути кишені за метр від каси, ви вивернете?

Я або роблю морду кірпічом, або погоджуюсь за умови присутності поліції і понятих, для настирних.

тобто вони нe мають права його трeбувати і пeрeвіряти що лeжить в пакeті?

бо рeально, як на обшуку якомусь. чи то всім так, чи то мeні лишe “вeзe” з тими пeрeвірками. 

Поширити це повідомлення

Показати до у вас в пакетах це не є вимогою. Ви можете показати за бажанням. Вимагати вони мають право лише в присутності поліції за достатніх доказів, складанням  поліцією протоколу і т д.

У мене перевіряли покупки тільки на касі, коли все ще не спаковано. Попросив чек, оглянув чи сходиться і все. Щоб торбу просили показати -ніколи.

Поширити це повідомлення