Перейти до змісту

Новий закон про купівлю в інтернеті


Metalowar

Рекомендовані повідомлення

Згідно нового закону про купівлю через закордонні інтернет-магазини вводиться податок, якщо покупка більше 150 Євро. Хто вже пробував замовляти з-за кордону? Що буде, з посилкою на кордоні, її розвернуть? чи в кого вони вимагатимуть платити податок (в продавця чи покупця).
Цікавить саме чи хтось замовляв через Алі на суму більше 150є і який був результат)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Metalowar said:

Згідно нового закону про купівлю через закордонні інтернет-магазини вводиться податок, якщо покупка більше 150 Євро. Хто вже пробував замовляти з-за кордону? Що буде, з посилкою на кордоні, її розвернуть? чи в кого вони вимагатимуть платити податок (в продавця чи покупця).
Цікавить саме чи хтось замовляв через Алі на суму більше 150є і який був результат)

Я чекаю на посилку свою з китаю (більше 200 євро, тому під новий закон підпадає). Розвертати ніхто не буде, будуть вимагати в покупця. Тобі має прийти з митниці про оплату, скільки, і куди. 

Коли жив в Німеччині, платив податок їхній митниці по такій самій схемі (в них ліміт 120 євро), проблем не було ніяких, тільки час доставки трохи збільшується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, yucore said:

 

Коли жив в Німеччині, платив податок їхній митниці по такій самій схемі (в них ліміт 120 євро), проблем не було ніяких, тільки час доставки трохи збільшується

А коли ти жив в Німеччині? В них вже досить давно безподаткова купівля в інтернеті (за межами ЄС) обмежена сумою 22 євро. Чи ти щось інше мав на увазі?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, yu2007 said:

А коли ти жив в Німеччині? В них вже досить давно безподаткова купівля в інтернеті (за межами ЄС) обмежена сумою 22 євро. Чи ти щось інше мав на увазі?

 

Замовляв 2 роки тому ноут xiaomi з китаю. Прийшло півідомлення, що потрібно оплатити податок за перевищення ціни безподаткової посилки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, yu2007 said:

А коли ти жив в Німеччині? В них вже досить давно безподаткова купівля в інтернеті (за межами ЄС) обмежена сумою 22 євро. Чи ти щось інше мав на увазі?

 

До 120 євро нічого не платив, хочс замовляв декілька разів. Всі посилки були дорожчі 22 євро. Це суто з власного досвіду 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, yucore said:

До 120 євро нічого не платив, хочс замовляв декілька разів. Всі посилки були дорожчі 22 євро. Це суто з власного досвіду 

Дивно

Spoiler

Warenwert nicht größer als 22 Euro

Warensendungen mit einem Gesamtwert von nicht mehr als 22 Euro können ohne die Erhebung von Einfuhrabgaben eingeführt werden. Von der Befreiung ausgeschlossen sind alkoholische Erzeugnisse, Parfums und Eau de Toilette sowie Tabak und Tabakwaren (Art. 23, 24 Zollbefreiungsverordnung). 
Eine weitere Ausnahme besteht für Röstkaffee, löslichen Kaffee und kaffeehaltige Waren, für die keine Verbrauchsteuerbefreiung (§ 1 Abs. 1 Einfuhr-Verbrauchsteuerbefreiungsverordnung) greift, weswegen die Kaffeesteuer weiterhin zu entrichten ist.

 

Warenwert zwischen 22 Euro und 150 Euro

Bei einem Wert zwischen 22 Euro und 150 Euro sind die Sendungen zwar zollfrei, die Einfuhrumsatzsteuer in Höhe von 19 Prozent bzw. 7 Prozent und die Verbrauchsteuer (bei Warensendungen mit verbrauchsteuerpflichtigen Waren) sind aber zu erheben. Allerdings werden Abgaben in einer Höhe von weniger als 5 Euro nicht erhoben.

Beispiel

Rechnungspreis: 100,00 Euro, Versandkosten: 10,00 Euro
Rechnungsendbetrag: 110,00 Euro
Warenwert: 110,00 Euro
Einfuhrumsatzsteuer (19 Prozent): 20,90 Euro

 

Сестрі позаминулого різдва німецькі митники нарахували податки за посилку з подарунками (там реально були сувеніри: чашки, рушник, шоколад, ще якісь дрібниці). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Metalowar сказано:

Згідно нового закону про купівлю через закордонні інтернет-магазини вводиться податок, якщо покупка більше 150 Євро. Хто вже пробував замовляти з-за кордону? Що буде, з посилкою на кордоні, її розвернуть? чи в кого вони вимагатимуть платити податок (в продавця чи покупця).

З 1 липня 2019р. буде "покращення", податком буде обкладатися сума більше 100 Євро. І згідно з нормами нового закону, оператори поштового зв’язку та експрес-перевізники визнаються податковими агентами. Вони будуть займатися нарахуванням і сплатою зобов’язань по ПДВ для таких посилок. Поки що до 1.07.2019 діють старі норми, тобто на посилку вартістю до 150 Євро податки не нараховуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, yu2007 said:

Дивно

  Reveal hidden contents

Warenwert nicht größer als 22 Euro

Warensendungen mit einem Gesamtwert von nicht mehr als 22 Euro können ohne die Erhebung von Einfuhrabgaben eingeführt werden. Von der Befreiung ausgeschlossen sind alkoholische Erzeugnisse, Parfums und Eau de Toilette sowie Tabak und Tabakwaren (Art. 23, 24 Zollbefreiungsverordnung). 
Eine weitere Ausnahme besteht für Röstkaffee, löslichen Kaffee und kaffeehaltige Waren, für die keine Verbrauchsteuerbefreiung (§ 1 Abs. 1 Einfuhr-Verbrauchsteuerbefreiungsverordnung) greift, weswegen die Kaffeesteuer weiterhin zu entrichten ist.

 

Warenwert zwischen 22 Euro und 150 Euro

Bei einem Wert zwischen 22 Euro und 150 Euro sind die Sendungen zwar zollfrei, die Einfuhrumsatzsteuer in Höhe von 19 Prozent bzw. 7 Prozent und die Verbrauchsteuer (bei Warensendungen mit verbrauchsteuerpflichtigen Waren) sind aber zu erheben. Allerdings werden Abgaben in einer Höhe von weniger als 5 Euro nicht erhoben.

Beispiel

Rechnungspreis: 100,00 Euro, Versandkosten: 10,00 Euro
Rechnungsendbetrag: 110,00 Euro
Warenwert: 110,00 Euro
Einfuhrumsatzsteuer (19 Prozent): 20,90 Euro

 

Сестрі позаминулого різдва німецькі митники нарахували податки за посилку з подарунками (там реально були сувеніри: чашки, рушник, шоколад, ще якісь дрібниці). 

Як я розумію, в них не перевіряють 100% посилок. Можу тільки так пояснити чому так сталося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, yucore сказал:

Тобі має прийти з митниці про оплату, скільки, і куди

Теоретично ж якщо я знаю суму, то можу й розрахувати скілкьи прийдеться заплатити. Наприклад якщо мій товар коштує 220є, то це перевищення на 70є і від цього буде йти розрахунок? Читав в на просторах, що це буде податок 20% від суми + 10% за щось там ще. Я правильно зрозумів?

 

4 часа назад, Serpent сказал:

Поки що до 1.07.2019 діють старі норми, тобто на посилку вартістю до 150 Євро податки не нараховуються.

Думав з 01.07 почне діяти закон про 100є, а зараз 150є. Значить точно не буде податку до липня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Metalowar сказал:

Теоретично ж якщо я знаю суму, то можу й розрахувати скілкьи прийдеться заплатити.

Якщо товар новий, не по акції, в іншому випадку вони можуть засумніватися, звірити ціну і нарахувати мито відносно повної ціни. Якщо посилка з чеком, то думаю можуть, повірити, або прийдеться доказувати, що ти купив по акційній ціні  Invoice Paypal чи випискою по картці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Metalowar сказано:

Думав з 01.07 почне діяти закон про 100є, а зараз 150є. Значить точно не буде податку до липня?

Точно. До 1 липня можна сміливо замовляти товар вартістю до 150 Євро без нарахування податку. А після 1.07.2019 вже тільки до 100, на жаль. А ще за пару років думаю ліміт підтягнуть до європейських 22 Євро, все до того іде. Україна - це ж Європа, блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, отримав я свою посилку. Ніяких податків - нічого. Посилку навіть не відкривали. Отак і перевіряють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, yucore сказано:

Ну от, отримав я свою посилку. Ніяких податків - нічого. Посилку навіть не відкривали. Отак і перевіряють :)

Китайці просто вже знайомі із нашими реаліями, і в CN22 пишуть суму до 150 євриків. В більшості випадків таке проходить, так як потік посилок із Китає величезний, і митниця просто фізично не в змозі всі перевірити. Недавно я отримував посилку зі США, б/у залізяки до компа, сума була до 150Є і чесно вказана. Львівська митниця затримала, відкрила, перевірила, і запросила докази ціни. Потім посилка приїхала перемотана червоним скотчем і у великому поліетиленовому мішку, закритому пломбою і надписом "Перевірялося митницею, для перевірки цілісності вмісту відкрити в присутності працівника поштової служби" (чи щось в такому плані). Так що тут як пощастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...