Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

EXPERT: Интернационализм - это типа смешение всех народов, наций в одну общую массу?

Интернационалист это тот, кто понимает, что различные государства - не более, чем линии на карте планеты.

Я ,кроме того, считаю, что ходить по земле нужно, ориентируясь не по политической, а по топографической карте - много проще и меньше вероятность заблудиться, следуя за нерадивыми вождями.

неплохо бы открыть границы для всех имигрантов, а? было бы класно :ok: еще лучше чем во франции..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

кстати про негров и францию. или там турков и немцев.

1) колонии исконно разговаривают на языке метрополии, так что переехать было просто.

2) без кровушки новой началась реальная деградация в европе. потому их туда и

пустили. А не потому что слабые идиоты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Леся Подерев"еського не ЧІПАЙ!!! Це гордість і культурне надбання України. Я за нього ГОРЛО ПЕРЕГРИЗУ!!! І не тільки я!!!!!!!!!!

Посмеялся от души.....Раньше горло перегрызали за Тараса Шевченко и Лесю Украинку........А за Подерев'янського - это уже слегка перебор.

Хотя не скрою, что сам люблю его пьесы, даже частенько цитирую в быту. "Кацапы" - это вообще классика, но никак не "культурне надбання", слишком уж глобальное это выражение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати про твоего отца (не считай это наездом или издевательством просто во всех своих постах у тебя проскакивает что СССР воспитал из украинцев аморфное быдло, рабов и т.д.), так вот он, смотрю таким не был и смог себя реализовать среди "преступной тоталитарной гебни", не наталкивает ни на какие мысли?

Впринципі, в загальнопройнятому розумінні він себе так і не реалізував - був все життя безпартійним, хоча з вступом в партію спокійно міг стати доктором технічних наук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати про негров и францию. или там турков и немцев.

2) без кровушки новой началась реальная деградация в европе. потому их туда и

пустили. А не потому что слабые идиоты.

Костя не згідний:

спочатку їх туди пустили, бо законодавство тих країн було заслабим в питаннях еміграції і мабуть занадто веселі інтернаціоналісти були при владі, думали скористатись дешевою робочою силою, а вже потім почалась деградація. Наскільки не помиляюсь Саркозі прийшов до влади саме завдяки обіцянкам створення жорсткішого еміграційного законодавства. Доречі в нас ситуація подібна, єдина відмінність замалий час державності в порівнянні з Німеччиною і Францією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі антифашизм не лише словесний але і дієвий.

Коротко:

Стрейтеджер - особа яка веде абсолютно здоровий спосіб життя, качається для того щоб бити тих хто курить, бухає, вживає навркотики і трахається зі всіма підряд. Стрейтеджери виступають проти нацизму і фашизму, тобто є антифашистами.

Більше тут:

Я не пью, не курю, вегетарианец. Но в то же время не навязываю свой образ жизни никому. Движение конечно интересное, тем более, что панк-культура мне близка.

Дальше. Антифашизм. "Дієвий" - это значит ходить по улицам и отлавливать фашистов? Нет, этим не занимаюсь, хотя и считаю, что это нужно. Антифашизм должен быть радикальным - ибо фашизм - радикальней некуда. Максимум, что я сделал - закрасил свастику на стене дома. Этого я терпеть не буду. Вы только подумайте - бабушка-ветеран какая-нибудь, которая сражалась с фашистами ради нас с вами, выходит на улицу и видит - "Хайль Гитлер!" на стене, и свастика. Капец! Это же ужас просто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати про негров и францию. или там турков и немцев.

2) без кровушки новой началась реальная деградация в европе. потому их туда и

пустили. А не потому что слабые идиоты.

Костя не згідний:

спочатку їх туди пустили, бо законодавство тих країн було заслабим в питаннях еміграції і мабуть занадто веселі інтернаціоналісти були при владі, думали скористатись дешевою робочою силою, а вже потім почалась деградація. Наскільки не помиляюсь Саркозі прийшов до влади саме завдяки обіцянкам створення жорсткішого еміграційного законодавства. Доречі в нас ситуація подібна, єдина відмінність замалий час державності в порівнянні з Німеччиною і Францією.

деградация конечно началась от того, что негры приехали ? :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи існує в Україні проблема мови?наукє ето нєізвєстно. бо цю проблему затмєває проблема звалювання у флуд :) ми розтікаємось мислю по дрєву, стікаємо з гілки на гілку і сам процес перетікання нам набагато цікавіший, ніж опрацювання конкретної теми....і робити ми це можем одночасно декількома мовами: російською, українською, олбанською та різними сумішами цих мов........при чому протікання розмови свідчить про те, що зміст текстів один одного, незалежно від мови написання, дописувачі розуміють...отже, проблема мови принаймні не є гострою:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи існує в Україні проблема мови?наукє ето нєізвєстно. бо цю проблему затмєває проблема звалювання у флуд :D ми розтікаємось мислю по дрєву, стікаємо з гілки на гілку і сам процес перетікання нам набагато цікавіший, ніж опрацювання конкретної теми....і робити ми це можем одночасно декількома мовами: російською, українською, олбанською та різними сумішами цих мов........при чому протікання розмови свідчить про те, що зміст текстів один одного, незалежно від мови написання, дописувачі розуміють...отже, проблема мови принаймні не є гострою :)

+1 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СБ - своих функций не выполняет

Ше з однієї недавньої розмови :D

Законодавство про притягнення до відповідальності за корупційні злочини фактично ніяке.

Частково вірю, що не дають СБУ всього робити що вони хочуть. Суд легко може знайти багато пунктів, де неправильно складене подання, там граматика, там по закону щось не так і подавати скарги до безкінечності.

Тим більше термін розгляду корупційних справ, не більше 2 ( чи навіть одного, точно одне з двох) року, набрав довідочок, полікувався собі як семенюк, і далі спокійно працюєш.

Не хоче і не захоче наша держава боротися з корупцією.

Всі все ділять, що залишилось ще. Судам скільки не плати, хабарі більші дадуть, відповідальності ніякої. І от так по всім законам давно нашої держави вже не мало б існувати, але якось живемо.

А якби дійсно один одному допомагали, а не найо№@#: де тільки можна, може щось би тай змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 snight

Український суд на 90% складається з комуністично-фашистського минулого(штат, ідеологія, ключові місця, судова культура, призумція виновності і т.п.), так що Українського там нічього нема :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 snight

Український суд на 90% складається з комуністично-фашистського минулого(штат, ідеологія, ключові місця і т.п.), так що Українського там нічього нема :D

Не смеши людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українці перемогли фашизм, перемогли комунізм, ПЕРЕМОЖУТЬ і КУЧМІЗМ.

Ось в останньому у нас проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українці перемогли фашизм, перемогли комунізм, ПЕРЕМОЖУТЬ і КУЧМІЗМ.

Ось в останньому у нас проблеми.

(Професор Преображенський) --- "Розруха коїться не в країні, а у людських головах."

================================Фраза із Фільму "Собаче Серце".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми комунізм не перемогли. Просто комуністи вирішили стати власниками, от і придумали приватизацію, і отримали все. Кучмізм ми не переможем поки не зявиться безкорислива людина при владі і умудриться трохи прожити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми комунізм не перемогли. Просто комуністи вирішили стати власниками, от і придумали приватизацію, і отримали все.

Наверное впервые согласен с foxx77 :0091:

Коммунизм никто нигде не победил. Он переформатировался в капитализм. Естесственно, кто был у руля, те и отхватили куски пожирнее. Лузеры пытаются перераспределить собственность под лозунгами реформ и демократии. "Кучмизм" от "померанчовизма" отличаются только

ориентацией, у одних гаранты сохранения прихваченной собственности на западе, у других на востоке.

А бескорыстные правители были только при коммунизме. Сталин, например .. %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталин не был бескорыстным. Он считал что все и так его. И так оно и было.

А раз так то зачем себя обворовывать.

Потом правитель измельчал. И разделял себя и государство :0091:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы в каком-то там посте спрашивали моих родителей, на каком языке будем говорить мы с братом. Я дам відповідь на це питання: я вже зараз володію двома мовами одноково, та рахую, що маю від цього тількі плюси, адже багато "Щирих" українців не можуть розмовляти з російськомовними, а я можу. Я уважаю свою страну, но как когда-то говорили : " Сколько языков ты знаешь, столько раз ты человек". Я активно учю в шокле ещё дополнительно Немецкий и Английский, и знаю, что с человеком практически любой национальности я знайду спільну мову!

Про книги - это полный бред. Зачем преводит великие книги на украинский? Можно ведь на русском прочитать и всё прекрасно понять! А если автор ещё и русский,и оригинл написан на русском, то это ужасно, переводить его книги на украинский! Это так же как фильмы в кинотеатрах запретили показывать на рускком, ну что ж запретили, и чего вы этим добились? Просто НИЧЕГО! Если вы (все кто хотят истребить всё русское в нашей стране) считаете себя националистами, то, насколько я знаю, националист это тот человек, который презирает другие нации и страны и уважает только свою страну. Тогда почему в кинотеатрах можно показывать фильмы на АНГЛИЙСКОМ языке, но с уркаинскими субтитрами?

Спасибо за внимание!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю проблеми мови не існує. Тому що всі в Україні висловлюють свої думки і розуміють один одного. А якщо виникають якісь спірні питання, чи хтось комусь вказує на якій треба розмовляти, то це проблеми окремих людей.

Рахую, що основна функція мови - це свої думки за допомогою голосових звязок перевести в звукові коливання, які інші люди (сприймаючи на слух) можуть розшифрувати і зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблеми російської мови в Україні не існує. Існує проблема української.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

считаете себя националистами

Спасибо за внимание!

Та ні пташко ти щось свідомо плутаєш. За советів на патріотів та просто українців, та просто україномовних (напочатку) чіпляли ярлик "НАЦІОНАЛІСТ" і вбивали, катували, висилали.

Такщо самі росіяни (більшість) заклали таку неприязнь до себе своїми страшними вчинками. Потім був час замовчування, тепер час витоку інформації, обурення, рефлективної протидії, потім настане час прагматичних людей а звідси і вчинків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такщо самі росіяни (більшість) заклали таку неприязнь до себе своїми страшними вчинками.

Я б не вішав страшні злочини сталінського режиму і московської політичної верхушки, на більшість росіян.

Німці також палили українські села, але всі розуміють, що в цьому винен гітлер з своїм фашизмом, а не більшість німців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всем, у кого фобия на "совок" рекомендую слушать русский Rock'n'Roll

ибо он есть "приносящий смерть совдепу" © - для тех, кто не в курсе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всем, у кого фобия на "совок" рекомендую слушать русский Rock'n'Roll

ибо он есть "приносящий смерть совдепу" © - для тех, кто не в курсе

Мабуть, якби не "совок", то і не було б підгрунтя для такого поняття, як "рускій рок-н-ролл". Чомуcь немає швейцарського, норвежського, канадського і тд рок-н-роллу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...