Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Может разгадка проще и «пророссийские настроения» в Восточной Украине существуют исключительно в воспаленном сознании наших национально-озабоченных демократов, а еще в оправданиях «оранжевых» стратегов, неспособных сформулировать понятную и приемлемую для Востока политическую доктрину.

По большому счету должна быть понята простая аксиома: «Строишь свою политику на вопросе языка?- значит ты расписался в своей политической импотенции». И это ведь абсолютная правда.

©

голосуем в который раз.

назовем этот опрос "притесняется ли русский в Украине" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ага, притісняється в "воспальонному сознанії" постсовєцкіх бабок і дідів. І ще деяких существ, які грають на цьому "воспальонном сознанії" свої політичні брудні ігри!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував за перший варіант, бо не було підходящого. Якби можна було, вибрав би "если человек нормальный, пусть хоть на таджикском говорит, але Росія - зло, всіх москалів - на палю! "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если человек нормальный, пусть хоть на таджикском говорит, але Росія - зло, всіх москалів - на палю!

4iter, ты хоть сам находишь логику в своих словах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если человек нормальный, пусть хоть на таджикском говорит, але Росія - зло, всіх москалів - на палю!

4iter, ты хоть сам находишь логику в своих словах?

Що тут нелогічного? Я вчився в Києві і більша частина моїх друзів говорить по російськи, я і сам часто говорю російською, вільно її розумію. Але москалів (москалів а не росіян) постріляв би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає в Україні проблеми язика. Але телевізор наштовхує на думку, що в країні гостра проблема мозку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если человек нормальный, пусть хоть на таджикском говорит, але Росія - зло, всіх москалів - на палю!

4iter, ты хоть сам находишь логику в своих словах?

урса, пряма логіка. я абсолютно терпимий до російської мови, культури і т.п. товаришую з багатьма хто "русский" мозком чи за покликаннями, стараюсь відповідати людині на тій мові на якій вона до мене перша заговорила. дискомфорту що я при цьому говорю російською не відчуваю.

але при цьому рахую теперішню росію "імперією зла" саме в проявах своєї зовнішньої політики, відповідно дещо відчуваю дискомфорт від спілкування з тими як ми їх називаємо "москалями", що щиро за цю політику агітують чи її відстоюють. це нормально. я розумію що це лише точка зору людини, я не концентрую свій супротив до позиції на людині яка цю позицію зараз "носить". не факт що вона її не змінить прям завтра.

а так я відстоюю ідею української державності, однієї державної мови, територіальної цілісності - так і виховую своїх дітей. що тут нелогічного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отвлекаемся, панове :D

давайте сделаем разделение мух и котлет: вопрос стоит о языке, а не о внешней политике и кто там по кому ходит!

Вопрос четкий: считаете ли вы, что все русскоговорящие должны исчезнуть или говорить по украински, или все-таки пускай себе живут, а детей я уж как надо воспитаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отвлекаемся, панове :D

давайте сделаем разделение мух и котлет: вопрос стоит о языке, а не о внешней политике и кто там по кому ходит!

ги-ги, ти розділяєш проблему подорожчання дизеля і 95го? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорити можна і по китайськи, головне щоб всі розуміли українську і не цуралися її, бо це державна мова.І навчання повинно проводитися саме нею, і документи заповнюватися і телебачення україномовне (хіба за виключенням російських серіалів, які дуже бездарно перекладають) і т.д .А тих хто хоче ввести другу державну російську - на палю без черги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я нормально відношусь до російської мови і до тих хто розмовляє нею. Сама українка, але коли жила в Києві прийшлось перейти на російську, вибір правда був за мною, але на той момент мені ж було так зручніше, при цьому не відчувала себе зрадницею; ненормально відношусь до тих, хто не вміє розмовляти російською, а ламає відразу дві мови та ще й позориться, це не гарно :D Дуже хочеться, щоб українці в Україні розмовляли українською, тим паче, що вона милозвучна, чиста й гарна.

щодо постріляти і т.д. - не розумію цього взагалі...

і чого Росія зло ???

і нащо стільки зла ..? любіть один одного !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter - "на палю без черги" - после таких фраз ты ожидаешь к себе лояльного отношения со стороны "москалей" и той же России? :D

Все тут такие политкорректные к русскоговорящим, если смотреть по результатам... :D В реале же часто получается наоборот - стоит заговорить по русски, и тебя сразу же начинают задалбывать: "А чому?! А чого?!"... Я не про интернет-комьюнити, а в целом про ситуацию :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю...

я не зустрічала, щоб при мені хтось когось по цьому поводу задовбував,

задовбують ті, кому немає, м'яко кажучи, що робити, мені стидно за таких українців :D а що ж вони робитимуть, як попадуть, хай навіть проїздом, в Росію... а хай попадуть в Білорусію :D

там з цим цікавіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притиснення російськомовних в Україні не спостерігала. Голосувалка це і підтверджує.

А от мені цікаво було б почути від російськомовних, якими мовами володіють (будуть володіти) ваші діти?

post-2742-1213266119.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого просто так в світі не відбувається, не все так просто і не все так складно. Якщо людина говорить і думає українською, вона тяжіє до української культури і ментальності, російською - до російської. Слова "я патриот Украины" процентів так на 50% є нефальшиві...Можливо хтось заперечить, але державності України постійно загрожує геополітичний вплив північного сусіда, який вже навіть не радить, а тупо вказує нам, що робити, щоб нас як баранів не замочили і газу нам не перекрили. Дуже цікаво спостерігати як Росія просуває свій РОСІЙСЬКОМОВНИЙ продукт в нашу країну: книги, газетки, телебачення, кіно. Получається, що вигідніше купувати російські книжечки, російськомовну газетку, російський серіальчик, фільмичок, кабельний канальчик, пісеньку... Дивно, адже інформаційний ринок - це все ж таки ринок, (на ньому можна заробляти неслабкі гроші) і закони попиту і пропозиції в ньому ніхто не відміняв. Попит формує пропозицію, але в інформаційному просторі правильна державна політика спокійно може формувати попит!!! А ми бачимо повну здачу державних інтересів і повний програш в інформаційній війні з Росією.

Відкидаю можливість того, що наша влада тупа, ніфіга, заводи, машинки і вілки доводять, що дуже навіть розумна. Тоді чому вона це дозволяє? Потрібно подивитись на кожного конкретного чиновника (його національність, походження) у ланцюжку приймання потрібних рішень і думаю відповідь знайдется на всі питання дуже швидко.

Ще одна думка, допустимо почалась у нас війна з Росією (більш ніж впевнений, що вони запісяють її почати, але...) російсьомовне населення України буде воювати за Україну? Пару процентів можливо буде, зате решта не зможе сказати хоча б три відмінності між Україною і Росією, а отже не знайде причини для чого воювати з братами і з радістю дозволить себе колонізувати в 20-й-30-й раз...

Ніщо не нове на землі.

Метрополії завжди нав'язували своїм колоніям свою мову, культуру, цінності - таким чином набагато легше ставало тримати рабів в ярмі. Хтось заперечить, що цього не було в Римській імперії, французьких, англійських, іспанських колоніях і звичайно в російській імперії.

Хлопаки говоріть по російськи, любіть Україну і тіштеся, що ви самі унікальні люди на планеті Земля, які своїм прикладом ламають Логіку Історії.

Цікава статейка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter - "на палю без черги" - после таких фраз ты ожидаешь к себе лояльного отношения со стороны "москалей" и той же России? :0084:

Все тут такие политкорректные к русскоговорящим, если смотреть по результатам... :( В реале же часто получается наоборот - стоит заговорить по русски, и тебя сразу же начинают задалбывать: "А чому?! А чого?!"... Я не про интернет-комьюнити, а в целом про ситуацию :)

Дуже дивно насправді, але я сказав би навпаки. Коли попадав в Київ, Одесу, Крим, то навпаки відчував, як на тебе дивляться, якщо ти розмовляєш українською. Коли говорив українською, то у відповідь чув "Чего?". Знову повторював українською і у відповідь чув чистішу українську мову, ніж говорю сам. Так що все це справа вибору і більше нічого.

Ну страждає Україна комплексом меншовартості, нажаль!

На роботі є україно- і російськомовні працівники. Так от, якщо починає говорити російськомовний, то чомусь україномовний переходить на російську, хоча і той і той добре розуміють одне одного без перекладу. То чому це так? Оце мені взагалі не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, что когда мой сын(4,5 года) в садике переходит на русский язык, некоторые дети спрашивают "Чому ти розмовляєш російською? Кажи українською!". Это что - инициатива самих детей, или их настраивают родители?

Меня это в принципе не очень беспокоит, но всё-же осадок есть....

А вообще проблема языка существует только в политике и в головах людей, которым те же политики эту проблему вбили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що проблеми особливої, як такої немає, прост ополітики на цьому спекулюють, а бабки і діди бризкають жовчю за них, замість того, щоб дійсно думати про насущні проблеми.

Ну погодьтесь, що є в нас важливіші пробеми, ніж думати, кому на якій мові розмовляти.

Ми стільки років жили, і кожен говорив як хотів, що зараз в період глобалізації про це навіть мову не потрібно піднімати. Так що, проблеми як такої немає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема мозгов - 100%.

ИМХО: Проблемы языка, как таковой нет. Если бы не усердные старания некоторых.. нет, по видимому всех политиков, она бы и не появлялась.

А ссоримся почему? А из принципа. Такова человеческая природа.

Ведь на самом-то деле, общаться нам ничего не мешает.

ЗЫ:И вообще, учим есперанто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО, хоч на фарсі хай розмовляє, аби людина була хороша :0084:

Єдине, що вбиває, це коли мене в Україні спонукають говорити мовою іншої країни. Не раз чую "говорите по-русски", причому в наказовому тоні, а не проханням. Такого не сприймаю абсолютно.

Російськомовні друзі і знайомі мене прекрасно розуміють українською, на якій вони до мене говорять мені впринципі всерівно.

ЗІ рахую правильним рішенням переклад програм і фільмів українською, хоч це зараз і кучеряво виходить, але курс правильний :( Ніякого ущемлення російської мови в цьому не вбачаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притиснення російськомовних в Україні не спостерігала. Голосувалка це і підтверджує.

А от мені цікаво було б побути від російськомовних, якими мовами володіють (будуть володіти) ваші діти?

Пока что - своим собственным :0084:

А будет - украинским, русским, английским... Этими, думаю (надеюсь), свободно, а захочет знать больше - буду только "за" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я через 5 секунд после разговора с человеком не скажу, на каком языке он со мной разговаривал (русский/украинский).

потому что знаю оба языка. понятно, если начнут говорить на испанском - задумаюсь

так что, тот, кто акцентирует внимание на русском или украинском говорит собеседник - тот и проблемы создает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я через 5 секунд после разговора с человеком не скажу, на каком языке он со мной разговаривал (русский/украинский).

Аналогично. Разговариваю на языке собеседника.Зачем усложнять себе жизнь?

Когда я говорю с человеком, для меня первоначальная цель - общение, и по-этому абсолютно наплевать, на каком оно языке происходит.

рахую правильним рішенням переклад програм і фільмів українською, хоч це зараз і кучеряво виходить, але курс правильний Ніякого ущемлення російської мови в цьому не вбачаю.

А я вот вбачаю в этом ущемление здравого смысла. Пусть катятся с таким переводом куда подальше.

А то переводят так "аби було", и рождаются потом шедевры перевода всякие типа "автомобильные пробки" - "автомобільні корки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...