Перейти до змісту

Робота у Німеччині


BABAYLTD

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, BABAYLTD сказано:

звичайно не будуть сирійці, але для порівняння у роботодавця є і бригади руминів які отримують по 5€ нетто

У Німеччині мінімалка 8,5 ойро, я працював за 7 євро, але продукти ми набирали в магазині і шеф оплачував, житло теж у шефа в нормальних умовах (окрема квартира у домі), пропонував шеф дати машину нам, щоб їздили на роботу за 15 км, але возив сам. Надалі маємо робити на іншому об'єкті, але мають підготувати нам кімнату на місці (вода, електрика, туалет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, bormotuha сказано:

У Німеччині мінімалка 8,5 ойро, я працював за 7 євро, але продукти ми набирали в магазині і шеф оплачував, житло теж у шефа в нормальних умовах (окрема квартира у домі), пропонував шеф дати машину нам, щоб їздили на роботу за 15 км, але возив сам. Надалі маємо робити на іншому об'єкті, але мають підготувати нам кімнату на місці (вода, електрика, туалет)

Мінімалка у Німеччині 9.27 брутто, що в середньому 7.3 євро, але при бажанні суму можна відрегулювати, у руминів хоча і ЄС паспорти але можна їх вчорну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12/24/2018 at 12:37 PM, BABAYLTD said:

 

Почнемо з того що є зара: це демонтаж, куди на 7 січня треба 2 хлопці, вартість всього вартує 1050€, це виготовлення документів 600, оформлення 250 та мій заробіток у 200!

З 7.01 по який період? 

Демонтаж якосїсь споруди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Fireboss сказано:

З 7.01 по який період? 

Демонтаж якосїсь споруди?

Заїзд або по візі або по біометриці!  Тобто 3 або 6 місяців, демонтаж не тільки якоїсь споруди а багатьох споруд і офісів які будуть у роботодавця 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
16 часов назад, EuroWork сказал:

це просто капець. 1000 евро за що? форма а1 - 200, дальше ваш накрут

Це так а де ще майже 2 евро за годину дівається хз! 

Маю знайомих один майже 4 роки проживає в Дойчланд має в районі 13 евро, ще один поїхав недавно на будови по 11 евро.... 

Якій лихий кого попутав їхати в Дойчланд на 7 евро грязними, якщо такі самі а той і більші гроші можна заробити в Польщі або Литві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 31.01.2019 at 08:07, HelloBoy сказано:

Це так а де ще майже 2 евро за годину дівається хз! 

Маю знайомих один майже 4 роки проживає в Дойчланд має в районі 13 евро, ще один поїхав недавно на будови по 11 евро.... 

Якій лихий кого попутав їхати в Дойчланд на 7 евро грязними, якщо такі самі а той і більші гроші можна заробити в Польщі або Литві

Я виправлю вас це чисті, шось ви собі придумали що це грязні! З моменту подачі оголошення крім 2х хлопців ще поїхало 14, з них 6 з Луцька і всі задоволені!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Srt5 сказано:

А можна фото з місця роботи де ви робили, бо рекрутери говорять одне а може бути зовсім інше можна фото роботи побачити, цікавить робота, але ще цікавить чому таку космічну суму треба платити? 

На даний момент весь штат працівників до середини літа набраний, потреби не має, фото з місця роботи не скидую, оскільки у роботодавця багато об`єктів і щомісяця вони міняються, один закінчився - другий почався, фото житла є! Сума - виготовлення усіх дозволів, документів на працевлаштування, допуски до роьоти з Азбестом, проходження медогляду, який заключається у комплексній перевірці організму в одній із клінік Німеччини, виготовлення тимчасової прописки а також мій заробіток!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Srt5 сказано:

А можна фото з місця роботи де ви робили, бо рекрутери говорять одне а може бути зовсім інше можна фото роботи побачити, цікавить робота, але ще цікавить чому таку космічну суму треба платити? 

На даний момент весь штат працівників до середини літа набраний, потреби не має, фото з місця роботи не скидую, оскільки у роботодавця багато об`єктів і щомісяця вони міняються, один закінчився - другий почався, фото житла є! Сума - виготовлення усіх дозволів, документів на працевлаштування, допуски до роьоти з Азбестом, проходження медогляду, який заключається у комплексній перевірці організму в одній із клінік Німеччини, виготовлення тимчасової прописки а також мій заробіток!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Форумчани, можливо хтось стикався практично. Роботодавець в Німеччині запитує які документи потрібні від нього, щоб мене на кордоні (думаю їхати автомобілем або летіти) пропустили без проблем. Стандартний пакет документів для робочої візи? Запрошення?

Працюватиму за кордоном вперше, робота не с/г (і не ІТ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, HelloBoy сказано:

віза робоча німецька... 

це головне

можливо, ще, завірений переклад документу про освіту (диплому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...