Перейти до змісту

Автомобільні пригоди


Jack

Права водія за "сало"  

25 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Проїжджаючи вулицями нашого міста в котре переконуєшся що права на керування кулені за "сало", про це свідчать мої фото за сьогодні і поро деякі, що не попали до мене в обєктив автопригоди було в репортажах ТРК АВЕРС за 10/06/08 року

- переїзд по вул Карперко Карого та З.Космодемянської працівник страхової компаніїї не пропустив потяг проїгнорувавши попереджувальний сигнал світлофора:

- перехрестя Потебні - Львівська водій вантажівки ГАЗ намолотив 3 авто

і мої фото

- вул Львівська кільйе на виїзді з Луцька легковий автомобіль "влетів" під вантажівку Угорщини

- і насамперед зупинка міська Лікарня (без коментарів) неподалік травмпункт :0054:

- та на вул Шевченко водій самоскида не розїхався з авто КІА (з особистих побажаннь водіїв фото не розміщую )

post-1923-1213132227.jpg

post-1923-1213132261.jpg

post-1923-1213132227.jpg

post-1923-1213132261.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з особистих побажаннь водіїв фото не розміщую

кстати, из этических соображений, мог бы и зарисовать номера на фотках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не зрозумів суті питання, чи я знаю що купують за сало, чи я не знаю що купують за сало? чи взагалі про що питаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не зрозумів суті питання, чи я знаю що купують за сало, чи я не знаю що купують за сало? чи взагалі про що питаються?

Аналогічно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...