Перейти до змісту

Різні магазини - різні ціни


Рекомендовані повідомлення

Привіт усім. Хто небудь, поясніть толково: чому в одних інтернет-магазинах ціна на один і той самий смартфон може значно відрізнятися? Для прикладу беремо Samsung Galaxy S8+. Я так розумію, що в одних так звані "сірі" смартфони, в інших - офіційні. І відповідно далі виникає наступне питання: а чи варто купувати такі телефони і чи не буде з ними проблем? Хтось, можливо, так вже брав... От скажімо https://kokos.com.ua/ua/ і https://svyaznoy.com.ua/ пропонують вище вказаний смарт за +/- 13000 грн., в той час як "Розетка" - 23000 грн.

Роз'ясніть, будь ласка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема лише коли нема гарантійного обслуговування, все остальне те ж саме. Раніше, коли різниця між офіційним і сірим була відносно невелика, старався брати офіційний, але то було давно і неправда,як то кажуть, а зараз то жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

13 і 23 це не просто різниця сірого та білого.

ану ану, просвіти но нас темних )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, може бути сірий S8+ за 13 тис.

23 це просто апетити деяких продавців.

Ну є ж люди,які грошей не рахують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

ану ану, просвіти но нас темних )))

Ну.... просто там есть ещё пару цветов и миллион оттенков :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дивуюсь як ще розетка не створює одні і ті ж "лоти" з різними цінами. доволі поширене явище на закордонних стоках.

уявіть, що заходить на розетку якийсь депутат чи суддя, хоче купити телефон. ну не годиться брати за 13к, треба взяти за 23к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, laser сказано:

я дивуюсь як ще розетка не створює одні і ті ж "лоти" з різними цінами. доволі поширене явище на закордонних стоках.

уявіть, що заходить на розетку якийсь депутат чи суддя, хоче купити телефон. ну не годиться брати за 13к, треба взяти за 23к.

 

створює... нещодавно шукав собі акустику 2.1... так ось, видало мені на розетці один і той самий лот з різними цінами...

64665.thumb.JPG.5ef240b36fe48fed7fa9b916c4b44144.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розетка це торгова площадка, яка виставляє товар від різних продавців, хоча має і свій товар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Orfey сказано:

samsung сам виставляє ціни на свої товари в офіційних продавців

По домовленості (зговору) з Офіційними продавцми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...