Перейти до змісту

Вибір сімейного авто в районі 4тис.$


Unknown

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Для початку  - бляхи не цікавлять в принципі.

 

Хто орієнтується в цінах на авто і в цілому у тому, які моделі варто оминати,  допоможіть порадою.

Чи можна щось живе за вищевказану суму купити. В принципі бюджет дуже орієнтовний, хочеться  щось дешевше вказаної суми, але можна і до 6 посунутись, якщо побачу в цьому сенс.

 

Орієнтовні вимоги:

Недороге і просте в обслуговуванні, і витрата пального адекватна. (малолітражки формату фабії повинно вистачити).

Двоє малих дітей, бажано нормально автокрісла кріпити.

Пробіги малі, переважно по місту (прогнозую 5-7 тис на рік)

Їздити буде і чоловік і жінка.

Супер динаміка не критична, важливіша економічність.

 

В яку сторону дивитись, на які моделі порадите увагу звернути?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

дивись реально на фабію в універсалі, але приглянь так, щоб типу під закон її пригнати, але то буде дорожче ніж 6к, але і машина 2011-2012 рік.

в мене була з 1,2 мотором доволі не погана машина середній розхід 5,5

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б брав щось якомога свіжіше і з меншим пробігом. Але за таку суму то якесь Авео буде. Трохи старіше, то найбільше серце лежить до Гольфа 4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nemec сказано:

дивись реально на фабію в універсалі, але приглянь так, щоб типу під закон її пригнати, але то буде дорожче ніж 6к, але і машина 2011-2012 рік.

в мене була з 1,2 мотором доволі не погана машина середній розхід 5,5 

 

бензин чи дизель ?

 

В цілому, в плані зручності експлуатації,  я більше схиляюсь до бензину ( в ідеалі з газом) ніж до дизеля. Чи таки дизель пріоритетніший ? Чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Unknown сказано:

бензин чи дизель ?

 

В цілому, в плані зручності експлуатації,  я більше схиляюсь до бензину ( в ідеалі з газом) ніж до дизеля. Чи таки дизель пріоритетніший ? Чому?

з малими пробігами краще бензин, зараз маю дизельне авто, попереднє - бензин, сумую за тихим двигуном на світлофорах в місті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, m-a-x сказано:

 

Daewoo Sens і ставити газ (або брати одразу з газом)

Буде і дешеве пальне, і дешеві розхідники на авто, дешева резина на 13 дюймові диски (при теперішніх цінах ой як суттєво)

 

Машина доволі комфортна, м'якенька, доволі проста в керуванні. Єдине, бувають проблеми з коробками.

Ще варіант подібний Daewoo Nexia. Але там мотори якісь мудрьоні, 16 клапанники вроді. Ну якщо на удачу підібрати хороший варіант.

В сенсі мелітопольські двигуни. Переплачувати за ланос (там корейський вроді мотор і якісь дрібниці по кузову) не бачу сенсу.

 

Варіанти в форматі "синиця в руках", без ілюзій

ні в якому разі не рекомендував би Сенс!!! 

в Ланоса при ПРАвильному обслуговуванні до двигуна до 200тис. км не заглядатимете, в Сенса після 100тис км капіталка 50/50 що буде, далі помре КПП

для переконання - поцікавтеся в таксистів на Сенсах про надійність мелітопілької техніки.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, m-a-x сказано:

По-перше, на газові пробіг має бути більшим. По друге

Запасу хватить на довгі роки, просто треба брати свіжіший

я залишусь при своїй думці, краще Ланос 150к+ ніж Сенс 50к+ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще по закону Євро 5 знайди собі щось на сайтах з дешевим розмитненням тобто нісан ноте, пижик хечбек, або сандеро....., і буде тобі машина від 2011 року до 5500$ за все!!!, але за ці гроші ти будеш мати машину в рідній фарбі з сервісною книгою від 1 власника і малим реальним пробігом, а не ринок України з Неадекватними цінами на авто!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nicolay сказано:

Краще по закону Євро 5 знайди собі щось на сайтах з дешевим розмитненням тобто нісан ноте, пижик хечбек, або сандеро....., і буде тобі машина від 2011 року до 5500$ за все!!!, але за ці гроші ти будеш мати машину в рідній фарбі з сервісною книгою від 1 власника і малим реальним пробігом, а не ринок України з Неадекватними цінами на авто!!!

недавно знайомий приганяв голого Сандеро 1,5dci 75кс, пробіг 100к+, біля 6$ став, казав дешевше - з ньансами ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, St@S_ сказано:

недавно знайомий приганяв голого Сандеро 1,5dci 75кс, пробіг 100к+, біля 6$ став, казав дешевше - з ньансами ;)

бензинові 1.2 голі-босі по 5тис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кума пижик за 5.500$  в співробітника логан взагалі десь за 4500-міг бути і дешевше. гонщик казав ноту останю пригнав за 5000$ - це вже я написав ціну в нас з постановкою і брокерством.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nicolay сказано:

в кума пижик за 5.500$  в співробітника логан взагалі десь за 4500-міг бути і дешевше. гонщик казав ноту останю пригнав за 5000$ - це вже я написав ціну в нас з постановкою і брокерством.

 

2 хвилин тому, n_a_p сказано:

бензинові 1.2 голі-босі по 5тис

хлопці, я писав не про саме дешеве що є на втобазарі, а для себе, а це дві великі різниці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я для себе і для сімї купив вольво бо це не авто а в першу чергу Безпека тих то в машині, і розхід 3.3л. траса ,але бюджет авто не ваш. На внутрішньому ринку України взагалі немає що робити, треба спочатку оприділитись  яке авто до душі.  Я наприклад  не терплю  мегани, сценіки, трафіки.. бо вони по всіх СТО стоять на ремонті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, St@S_ сказано:

 

хлопці, я писав не про саме дешеве що є на втобазарі, а для себе, а це дві великі різниці :)

ну в темі пише в районі 4тис. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nicolay сказано:

я для себе і для сімї купив вольво бо це не авто а в першу чергу Безпека тих то в машині, і розхід 3.3л. траса ,але бюджет авто не ваш. На внутрішньому ринку України взагалі немає що робити, треба спочатку оприділитись  яке авто до душі.  Я наприклад  не терплю  мегани, сценіки, трафіки.. бо вони по всіх СТО стоять на ремонті.

:D

прямо нагадало 

Цитувати

Перед светофором останавливаются два авто - Рено Меган и Ламборджини. Водитель Мегана крутя ручку, опускает стекло и спрашивает водителя Ламборджини: 
- Ну как тачка вообще? Не ломается? 

- Да, вроде нормальная тачка, а почему спрашиваешь? 

- Да смотрю, что-то не очень их народ берет...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nicolay сказано:

я для себе і для сімї купив вольво бо це не авто а в першу чергу Безпека тих то в машині, і розхід 3.3л. траса ,але бюджет авто не ваш

доречі що за модель Volvo, випадково не той що з Французьким  серцем 1,6 ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, nicolay сказано:

ні серце форда  D4164T

на замовлення Форда - виготовлено PSA Peugeot Citroën, хороший двигун, який установлювався на багатьох авто :drink:

тільки в середньому розході в 3,3л/100км сумніваюся :)

більшість пишуть про 4л+ по трасі  при швидкості 90км/год ;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо щось дуже цікаве,  то до 6.5 кіло$ можна розширити бюджет.  Сандеро і логан гляну детальніше,  що з себе нісан представляє?  Стикався хтось з тими "нотами"? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, St@S_ сказано:

на замовлення Форда - виготовлено PSA Peugeot Citroën, хороший двигун, який установлювався на багатьох авто :drink:

тільки в середньому розході в 3,3л/100км сумніваюся :)

більшість пишуть про 4л+ по трасі  при швидкості 90км/год ;)

 

Скачати відео

 

на рахунок розходу сам не вірив ,  коли купляв машину поляк завіряв мене я думав лапшу вішає, але дійсно траса 3.3л. по місту 4 -але це в Польщі тощу там правила є правила . В нас по трасі за Луцьком 4.5л. по бамі Чопа їду з розходом 3.3 на круізі з кондиціонером шв. 120, не 90!!! По місту в нас не їзда а повний безпредел, газ-тормоз - екстрений тормоз бо маршутка вискочила, або повзеш 20 км. за зілом. розхід 5.5л. Все залежить від 1.людей які за кермом, 2. правила які не виконують, 3.чемності на дорозі - якої в нас немає- це головні похідні розходу палива у машині. Для експеременту самі перетніть кордон і порівняйте стиль їзди і розхід палива свого авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nicolay сказал:

я для себе і для сімї купив вольво бо це не авто а в першу чергу Безпека тих то в машині, і розхід 3.3л. траса ,але бюджет авто не ваш. На внутрішньому ринку України взагалі немає що робити, треба спочатку оприділитись  яке авто до душі.  Я наприклад  не терплю  мегани, сценіки, трафіки.. бо вони по всіх СТО стоять на ремонті.

 

Ану не чіпати мені мегана! :D

Стоять по всіх СТО, бо їх овер дофіга народ купує. А якщо в тебе "ламборгіні" один на місто, то не мудрєно, що їх ніде не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...