Перейти до змісту

Програми для батьківського контролю на Android


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Вітаю всіх батьків з новим навчальним роком!

Цікавить хто які додатки використовує і чим обмежує доступ на андроїд пристороях для своїх чад?

Два роки назад рік використовував screentime. В принципі чудовий додаток, але даний додаток мене не влаштовує по причині, що немає захисту від видалення. Він то має, але якщо видаляти через меню->налаштування  то він видаляється без проблем. Я вирішував раніше це питання просто: заблокувавши дитині доступ до меню "seting", але то не діло, дитині хочеться міняти рінгтони і заставки самостійно, тому шукаю альтернативу. Мене цікавить чи хтось юзав: Bitdefender Parental Control  і Norton Family parental control, як в них з захистом від видалення, чи мо є щось інше?

Розумію, що за все в цьому світі треба платити, тому платні програми не проблема.

 

Буду вдячний за пораду!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постою, послухаю. І додам питання. Чула про прогу, яка показує, де знаходиться телефон, вона парна, встановлюється на 2 смарти одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Oberegy сказано:

постою, послухаю. І додам питання. Чула про прогу, яка показує, де знаходиться телефон, вона парна, встановлюється на 2 смарти одночасно.

Не обов"язково, можна просто через браузер моніторити як мобілки так і пк. В screentime мені було зручніше адмініструвати через браузер ;) 

Ну і в screentime немає контролю за знаходженням, лише віддалений моніторинг і адміністрування контенту, що переглядає/-ла ваша дитина.  Звіти на пошту приходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Не обов"язково, можна просто через браузер моніторити як мобілки так і телефону. В screentime мені було зручніше адмініструвати через браузер ;) 

а як це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Oberegy сказано:

а як це?

У верхній частині тиснеш лог ін:

 

Спойлер

image.thumb.png.1c5ce6b0784fb3e5bd508371561378a0.png

вводиш дані  і переходиш на сторінку де зображені всі гаджети ваших дітей. далі вибираєш конкретний гаджет і там зявляються різні меню: Моніторинг, задати обмеження по часу, обмежження по контенту, час з гаджетом на добу, моніторинг - де рискало ваше дитя, і т.д. 

І все це прямо з опери, хрома, інтернет експлоурера

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Oberegy сказано:

дякую! спробую

майте на увазі, якщо в додатках програми  не обмежити дитині доступ до меню настройок пристрою, то дитя через деякий час розбереться як видалити цю програму ;) 

Ну але для дітей 6-8років може й піде, в залежності від розвитку  

А і вона платна була, десь 35$ на рік здається

 

Зараз придивляюсь до Bitdefender, якщо розберусь то напишу щось по ньому. А взагалі тиць у небо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на Microsoft то все було реалізовано засобами осі. Горя не знав: і обмеження і логи і статистика і геолокація ‒ дитячий акаунт то шикардос.
А зараз на відроїдах зтикнувся з тим що треба якось то діло рішати самотужки :) так що розвивайте тему, будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Соромітник сказано:

В мене на Microsoft то все було реалізовано засобами осі. Горя не знав: і обмеження і логи і статистика і геолокація ‒ дитячий акаунт то шикардос.
А зараз на відроїдах зтикнувся з тим що треба якось то діло рішати самотужки :) так що розвивайте тему, будь ласка

Кароч, пихтів я пихтів вставити той Bitdefender, так і поставив знову screentime. Виявляється, код активації до програми треба купувати через дистрибюторів продукції  Bitdefender, я не став заморочуватись цим, так як нормального захисту від видалення я в цій прозі теж не побачив.

Щодо screentime, на 4pda є описано рішення від самих розробників програми, яке передбачає блокування телефону як тільки дитина вимикає адміністратора пристрою смарт блокується і відновлення можливості користуватися з"явяється лише після введення батьківського паролю. Виявляється розробники дають доступ до альтернативного ark на своєму сайті https://screentimelabs.com/install/. Даний файл треба встановити поверх існуючого з вимкненим контролем додатків в системних налаштуваннях. 

Це дасть можливість дитині не обмежувати меню настройок і усуне змогу вимкнення програми (в теорії :) )

Це все звісно я ще не перевіряв, так як лише дочитався в обідню перерву, але по приходу додому спробую перевірити.

Приємно здивув оновлений інтерфейс сторінки моніторингу, тепер там самостійно  можна створювати графіки і правила обмежень, а не як було раніше лише 2 на добу і 1 ліміт часу на добую, що значно гнучкіше дає можливість налаштування. Наприклад на кожен урок в школі можна створити своє правило де перетворити смарт лиш в калькулятор, або взагалі  цеглину, щоб в дитини не було спокуси завіснути в ньому під партою під час уроку.

ось так це все виглядає:

Спойлер

image.thumb.png.6f843dc7f2977ecc70ac197bd7728ef5.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба якусь фірму відкривати :) де будуть сидіти люди й відслідковувати сайти куди діти лазять і маякувати батькам, та оперативно їх блокувати, або відкривати ті в яких нема вірусів наприклад dojki.com :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, MACCEN сказано:

або відкривати ті в яких нема вірусів наприклад dojki.com :)

5ть балов :)

і то не жарт, я сам так раджу :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...