Перейти до змісту

Потрібна допомога в виборі пристрою для фото


Рекомендовані повідомлення

Може тема звучить смішно, але сьогодні, щоб зробити фото, не треба фотоапарат. Тому кажу пристрій. Питання таке. Я роблю прикраси, для їх успішного продажу в інеті треба дуже якісні фото. У мене ніби не поганий смартфон, ну відносно, звісно. Але фото прикрас він робить не дуже. Тому обходжуся старезним фотоапаратом цифровим. Чи то з мене такий фотограф, чи то він уже такий недолугий, але щоб зробити одне більш-менш якісне фото, треба наклацати до 20 кадрів, більшість з яких відверте лайно. Що, панове, порадите бідному хендмейдеру? ясно, зо дзеркалку я брати не буду. Та й на дорогий смарт з хорошою оптикою нема грошей. Який вихід? чекаю порад. Ось фото для прикладу, як не треба, а як треба, не завжди виходить

kolje_korali2_mar_fr.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробіть лайтбокс і трохи обробляйте фото на смарті в snapseed або на компі в фотошопу але без фанатизму виключно мінімальна кореція 

 

фото вище "ну такое " сильно темне 

 

якщо у вас смарт за 100-200 долларів то ви та нічого не доб'єтесь з тої камери. Справді хороші камери в самсунгів S серії останніх років та айфонів.... хоча все залежмть від прямоти рук 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз пішла жара можу продати Samsung s7 або Nikon d3100, думаю їх буде достатньо. І ціна зараз менше 200$ поо кожному з апаратів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Neoks сказал:

Раз пішла жара можу продати Samsung s7 або Nikon d3100, думаю їх буде достатньо. І ціна зараз менше 200$ поо кожному з апаратів

А Самсунг S7 active у тебе не бувають на продаж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую @sanbOK

При сравильному освітленні навіть недорогим смартом можна отримати презентабельні фото.

Пошукайте в інтернеті як самому зробити лайтбокс,  зробіть з гамна і палок,  вірніше з підручних матеріалів: з картону,  світлої тканини і кількох лампочок. Перевірте результат.  Якщо сподобається -  тоді майструйте більш довговічний варіант. Купувати вам не бачу сенсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім за відповіді. Це фото вже оброблене у фотошопі, воно зняте зі спалахом під лампою денного світла. Отак от. Про лайтбокс знаю, але старий фотік і при гарному освітленні не дуже знімає. Це знято на супермакро, ще нічого, а от при макро чіткості нема взагалі. Граюся. А мені треба якраз на віддалі знімати, щоб вся прикраса була видна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Oberegy сказано:

воно зняте зі спалахом під лампою денного світла. 

Не знімайте з лампою денного світла, спробуйте дві настільні лампи з звичайними лампами розжарювання, щоб прибрати тінь. Колись треба було сфотографувати монети, намучився також. Хтось порадив настільні лампи - помогло. Фоткав Нокія 6303і, доволі пристойно вийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sasha2008lk сказано:

Не знімайте з лампою денного світла, спробуйте дві настільні лампи з звичайними лампами розжарювання, щоб прибрати тінь. Колись треба було сфотографувати монети, намучився також. Хтось порадив настільні лампи - помогло. Фоткав Нокія 6303і, доволі пристойно вийшло

дякую! спробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мені пртрібно щось сфоткати для продажу, я кладу річ на підвіконня і при денному освітленні виходять найкращі фотки. Звичайно, якщо ви фоткаєте тільки вночі, то цей спосіб вам не підійде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Якщо мені пртрібно щось сфоткати для продажу, я кладу річ на підвіконня і при денному освітленні виходять найкращі фотки. Звичайно, якщо ви фоткаєте тільки вночі, то цей спосіб вам не підійде.

 

я так само роблю, але все одно похабно виходить. Цифрові фотики псуються? бо раніше він фоткав краще ))) Добилася більш-менш нормальної картинки зі спалахом і на сонці, але прийшлося у фотошопі гратись із контрастом. Саме він кульгає, хоч фокус в нормі. Ще щось дрібне на супермакро нормально, а все інше розмите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oberegy сказал:

Цифрові фотики псуються?

 

Присутня така можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oberegy сказано:

Цифрові фотики псуються?

Якщо оптика пластмасова, з часом втрачає прозорість. Може бути однією з причин поганих фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sasha2008lk сказано:

Якщо оптика пластмасова, з часом втрачає прозорість. Може бути однією з причин поганих фото.

це НР фотосмарт R507, всі дивуються, що НР випускає і фотіки, мені подарували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назбирайте на якусь бу дзеркалку. Щось типу класики d3100 в 3-4 тищі вкладетесь. І буде вам щастя.
При прямих рукам можна і на смарті за 100$ робити гарні фото, але гемору багато. Воно вам треба? Час це гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Oberegy сказал:

я так само роблю, але все одно похабно виходить

 

Отак на Вашу думку похабно?

 

IMG_20180825_161357.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Юріч сказано:

Отак на Вашу думку похабно? 

так ні, але в мене виходить розмито. Це при денному світлі

HPIM3671.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Oberegy сказал:

так ні, але в мене виходить розмито. Це при денному світлі

 

Нє, ну це дійсно якась застаріла мильниця... Я сфоткав панду нашвидкоруч, на смарт. Ще раз пропоную, купіть в мене беззеркальну камеру Sony Nex-3, той фоткає круче смартів і дзеркалок початкового рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

купіть в мене беззеркальну камеру Sony Nex-3

ціна? вона нова чи б/в?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Oberegy сказал:

ціна? вона нова чи б/в?

 

3500 грн. Вона б/в. В мене 6 років (купував нову в магазині за 550 баксів, є коробка, папери), з них 3 роки майже не користуюсь. Сімейна камера, любительська зйомка.

 

Спойлер

IMG_20180825_203420.thumb.png.2588aa8798457e0b462e13897931c0c1.png

IMG_20180825_203345.thumb.png.1c587888b084711af9079cfd9e1bd01b.pngIMG_20180825_203406.thumb.png.f5b27488950d5189ecc17832cd1c00f3.png

 

Ось, наприклад, фото на Соньку:

 

Спойлер

DSC00356.thumb.JPG.c75eebe530f9a17310df98ceb3402d29.JPG

IMG_20180817_205247.thumb.jpg.2ffe63b087809eae20b3b7a63a99078b.jpg

DSC07690.thumb.JPG.47c0cb4b791d0ba73f2330dc7f1b9365.JPG

DSC01928.thumb.JPG.2fbf7ef6d37d09b9971a358f5c609e29.JPG

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Oberegy сказал:

а чому? і чому продаєте?

 

Чесно? Награвся. Діти майже виросли, фоткаю ним все меньше і меньше. Чому я в вирішив продати його зараз...мене підштовхнула на це рішення недавня поїздка на Сицилію (є в мене тут тема, може глянути). Так от у відпустці я зняв на Соньку кадрів з 30 і то тільки ввечері і нічкою, бо смартфон не справлявся. А більше 700 фоток -все на смартфон. Я вже і не таскав його з собою вдень... Зараз подумую купити компактну камеру з світлосильним об'єктивом, для зйомок в умовах недостатнього освітлення, для зйомок вечірок і тому подібне. Я зрозумів, що зараз не потрібна велика матриця (як в Соні), плакати друкувати не збираюсь, макро теж...для групових фоток десь у ресторані вистачить якогось продвинутого компакта. Все одно дружина виставить їх десь у фейсбуці чи вайбері, де якість фоток ріжеться, та й для друку 10 на 15 вистачить з головою. Головне ж не камера, а прямі руки і трохи фантазії)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

продати

я Ваше оголошення на ОЛХ знайшла. В яких межах можливий торг? 3000?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Oberegy сказал:

я Ваше оголошення на ОЛХ знайшла. В яких межах можливий торг? 3000?:rolleyes:

Отак зразу? Ви ж подивіться його спочатку. Може він Вам настільки сподобається, що ви захочете його за 4 тис. купити :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...