Перейти до змісту

Порадьте майстра по ремонту/налаштуванню бензопили


Fireboss

Рекомендовані повідомлення

Власне терміново шукаю вищевказаного майстра!

Буду вдячний за відповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша майстерня і хороший майстер є на ДПЗ (бульвар Дружби народів 2). Майстерня знаходиться на другому поверсі, вхід по металевій драбині зі сторони відділення Приватбанку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, mykola said:

Хороша майстерня і хороший майстер є на ДПЗ (бульвар Дружби народів 2). Майстерня знаходиться на другому поверсі, вхід по металевій драбині зі сторони відділення Приватбанку.

телефончик майстра можете дати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свою ремонтував на Шопена. ( зразу за відділенням нової пошти якщо з Волі на Шопена)  Бош чи Профлайн називається. Точно не памятаю. Там магазин і в них майстерня є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Fireboss сказал:

телефончик майстра можете дати?

Це магазин "Ліс і Сад" 

Телефони: 789-850 або 067-361-79-15

https://list.in.ua/Магазини/101940/Ліс-і-Сад-Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, hmara сказал:

Свою ремонтував на Шопена. ( зразу за відділенням нової пошти якщо з Волі на Шопена)  Бош чи Профлайн називається. Точно не памятаю. Там магазині в них майстерня є.

  Ремонтував там по гарантії дрель. Згоріла кнопка з регулятором обертів. Дрель була в ремонті днів 20 -возили в Львів, бо в них такої не було. Через тиждень кнопка згоріла знову. Заніс на базар, там при мені достали десяток кнопок нових і б/у, поставили б/у за 100 грн і дрель після того працює років 2.

 Також носив на гарантійний ремонт шліфмашину Метабо- загудів підшипник.  Сказали ,що це не гарантійний випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все може бути. Там величезний магазин і поток людей ( от і халтурять чи ше шось ). Мені відремонтували нормально. ( можливо мені поталанило :)  ну або вам не поталанило :)     ). 

Хоча ціни в них далеко не базарні це факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, mykola said:

Це магазин "Ліс і Сад" 

Телефони: 789-850 або 067-361-79-15

https://list.in.ua/Магазини/101940/Ліс-і-Сад-Луцьк

Дякую, скористався послугами цього майстра.

Поки що польот нормальний, зробив оперативно і ціна демократина так як мені треба було.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...