Перейти до змісту

Радомишль


PavelS

Рекомендовані повідомлення

А перший,це який? Один раз тількибув на рибалці в Радомишлі.Це той,коли по дорозі на Хрінникі по лівій стороні буде видно,кагбе,завершення водойми? При в"їзді на став ще стоїть якась бесідка,по праву руку?

wu1ey.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

доброго дня, підкажіть хто може був, чи щось чув що там робиться на днях. дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карась, на червя, удар рідше поплавок, з 8 до 16 2,5 кг карасів від півладошки до ладошки.

ловили на першому від траси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А перший,це який? Один раз тількибув на рибалці в Радомишлі.Це той,коли по дорозі на Хрінникі по лівій стороні буде видно,кагбе,завершення водойми? При в"їзді на став ще стоїть якась бесідка,по праву руку?

wu1ey.jpg

я чогось не розумію, якщо їхати з луцька, то ставки по ЛІВУ сторону траси, на фото ж вони по праву, або фото перевернуте, або я чогось не розумію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карась, на червя, удар рідше поплавок, з 8 до 16 2,5 кг карасів від півладошки до ладошки.

ловили на першому від траси

Що там по пеньонзам, яка плата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А перший,це який? Один раз тількибув на рибалці в Радомишлі.Це той,коли по дорозі на Хрінникі по лівій стороні буде видно,кагбе,завершення водойми? При в"їзді на став ще стоїть якась бесідка,по праву руку?

wu1ey.jpg

я чогось не розумію, якщо їхати з луцька, то ставки по ЛІВУ сторону траси, на фото ж вони по праву, або фото перевернуте, або я чогось не розумію

:_07:

ГУГЛ вам на допомогу

veMNn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був сьогодні на першому, біля траси. Карась як цигарка, на фото видно. Декілька взяв на долоню, штук 7 малих котові, щоб не матюкався :_07: , ну і приблизно 1.5 кг втопив))). Шкода таких малявок нищити :_11:. Ціни не знаю, ніхто не підходив, та й платити не було за що.

Наживка - пінопласт, мастирка, кукурудза і, звичайно, чирвачок.

post-23702-0-33626300-1399635721_thumb.j

post-23702-0-54711600-1399635742_thumb.j

post-23702-0-61337800-1399635768_thumb.j

post-23702-0-61081600-1399635786_thumb.j

post-23702-0-92233700-1399635805_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карась як цигарка, на фото видно.

а перші дві фото надію внушають на хороший кльов!!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а перші дві фото надію внушають на хороший кльов!!!)))

Так, вітру немає, тепло, рибка скидається... Лєпота

Власне сам кльов був, і брало непогано. Але була тільки дрібнота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка, яка ситуація на другому? Що чути?

буде дозволяти ловити відразу після нересту ціну не міняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь-ласка, яка ситуація на другому? Що чути?

буде дозволяти ловити відразу після нересту ціну не міняв

Дякую, а з якого числа можна буде ловити не підкажете, а ціна якщо я не помиляюсь 50 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 грн хотя дядько там скупий може потім і підняти.

Нерест з 1.04-30.06 ТОЧНОЇ ДАТИ Я НЕ ЗНАЮ, як мені передала людиня яка з ним особисто розмовляла-можна буде ловити після нересту, не раніше.

http://volynfish.at.ua/news/nakaz_po_zakhodakh_pid_chas_nerestu_2014_r/2014-03-26-429

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хочу завтра їхати. Хто скаже, що на цих ставках робиться?

їздив з колегою зо два тижні тому на другий, після обіду, на развідку. Зловив одного карасика, сторож прийшов, грошей не платили й зібралися. Став крепко заріс, на дні теж, мілкий. Хіба що де є глибші місця. Імхо на донні снасті ловити майже безперспективно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу завтра їхати. Хто скаже, що на цих ставках робиться?

їздив з колегою зо два тижні тому на другий, після обіду, на развідку. Зловив одного карасика, сторож прийшов, грошей не платили й зібралися. Став крепко заріс, на дні теж, мілкий. Хіба що де є глибші місця. Імхо на донні снасті ловити майже безперспективно

Був на 2 ругому з ночівлею з 19:00 6,06.2014 до 12:00 ставок почистили трактором біля берегу, машиною з низьким кліренсом на середину не доїдете, хіба по городах.

4G2ct.jpg

Мною було зловлено 7 кг карася, і 1 коропчик на 700гр. в колег був трошки гірший результат.

Ловив на фідера, макушатніки (дуже хороші карасі) та пружину.

На поплавок глибину ставив приблизно 1м.

XS5EQ.jpg

За судки платив 100 грн.

Сам ставок з гільяками по середині, Такий самий як в прошлому році, хто там колись був той знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був з 6.00 до 15.30 на першому. По дань ніхто не підходив, я не платив. Напарник дав за себе і сина 50. В мене 1.5 кг, з десяток більші ладоні остальне котяча радість. В напарника кілограм 4 (взяв 2 карпіка грам по 400), він на минулому тижні був і уже знав як і на що.

Він ловив виключно на поплавок + кукурудза, я на пружину - чИрвачок, опариш (вчора ввечері дав пачку з опаришами тещі і сказав *нажміть*, вони як зашевеляться, думав, побачу що їла вдень :_07: ), мастирка, пінопласт, манка... Поки переробив снасті уже й обід підійшов, кльов майже пропав. Якби не переробив то й того не мав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ввечері дав пачку з опаришами тещі і сказав *нажміть*, вони як зашевеляться, думав, побачу що їла вдень :_07:

не боїшся битого скла з лампочки в борщі ? а дарма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не боїшся битого скла з лампочки в борщі ?

Не боюсь, ми один одного постійно пі...йобуєм)))

Та й до приколів моїх вона вже привикла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не боїшся битого скла з лампочки в борщі ?

Не боюсь, ми один одного постійно пі...йобуєм)))

Та й до приколів моїх вона вже привикла.

ну хіба що :)

ЗІ хочется на рибу, аби погода не підвела :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми сьогодні виїжали то йшов дощ, один відмовився від рибалки. Поки приїхали - красота, погодка супер. Потім, правда, сонечко голову напекло (дурну голову, бо шапка на березі без діла валялась :_14: ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми сьогодні виїжали то йшов дощ, один відмовився від рибалки. Поки приїхали - красота, погодка супер. Потім, правда, сонечко голову напекло (дурну голову, бо шапка на березі без діла валялась :_14:).

отож бо й воно. Колись як часто їздив в Колодеже, то не одноразово було, з Луцька виїзджаєш - сонце , там - дощ, й навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був у минулу неділю на першому ставку, той що направо від млина. 30грн.

Брав маленький карасик,, якій відразу випускався.

Рибалка схожа на спортивну – впіймав, випустив :).

Більших карасиків вполював зо два десятки.

Колега окрім «мелочьовки» взяв карпика до 300 грамів.

Ловили «вбивцею карася» і поплавок. Насадки- мастирки, пінопласт, чИрвячки.

Як для розвідки +/-

56dc82f5104a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочете на цьому ставку ловити норм. карася (від ладошки) і карпіка то тільки кукурузка, а про мастирки, чИрвачки і т.д. забудьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, Олександре!

То була розвідка, тепер я в курсі. Кукурузка і пінопласт )

І бажано поплавок.

Хоча твердий кукурудзяний пластилін в кормушках, теж непогано ;) Але я його пізно поставив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...