Перейти до змісту

Радомишль


PavelS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Третій від дороги на ліву сторону, якщо їхати від Луцька, здається в тій же стороні вишка одного з моб. операторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Був сьогодня. З ранку не клювало майже. Потім почало брати на червя на донку. А ближче до 11-ї години на манку на поплавок. Взяв карпа на кілограм і щось велике зійшло біля берегу :( . Не бачив саму рибу, бачив тільки волни які від неї роходились. Ну і карасів розміром від долоні штук зо 20ть спійвав. Якби не вітер можно було і більше спіймати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодня їздив з сином туди. В 11-30 прибули на місце, в 17-00 вже зібрались додому. Результат - 13 карасиків, та штук з 6 не дотягнули до берега.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Був в минулу неділю там на ставку Забава. Ціна подорожчала - вже 50 грн, але потрапив на кльов. Карасів взяв 18 штук в середньому по 80-160 грам. І карпиків по 600-700 грам 6 штучок. Реально дуже сподобалось. Правда фоток нема, бо був навіть без мобільного...розрядився.... планую на наступні вихідні знову....сподіваюсь і викладу тоді фотозвіт....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nick дякую, чекаю на фотозвіт, бо я не знаю на який від дороги я їздив. Там ще линка минулого року запусили. Мені там рибалка подобалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був вчора, народу ще стільки там не бачив - не знав я що то ставок "Забава". Я там постійно рибалю. Погодка не порадувала, вітер сильний бвув. Кльов теж не порадував.... мій улов 8 карасів. Знайомий зловив двох карпиків.

що геть пагано так це кількість синькі - та риба не дає приманці на дно впасти! Риба клювала тільки на бутерброд з опариша та червя. Самого червяка синька зривала з крючка. Знайомі то всі ловили тільки на доку, мені якось пощастило на поплавчанку. Ще поїду туди вже аж в середині травня мабудь.

Жіночка що збирала гроші казала що запустили туди білого амура та раків, а також казала що запустять окуня щоб вибив синьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

24 квітня їздили на 3-ій ставок. Сама рибалка гуд.Карась розміром з лодоню йшов на ура,товариші навіть зловили карпів досить непоганих. І шо саме цікаво шо на свята мужик сказав що рибалка на половину дешевша, тобто 25грн. PS.Пружина і мастирка дуже виручали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже всі ставки закриті на нерест?

кожен власник ставка сам вирішує чи давати ловити чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Їздив вчора. Приїхали туди о 10-00 бо зранку поїхали в Воютин і за три години жодної покльовки не побачили. До 13-00 зловив всі зловили 15-20 карасиків і поїхали додому щоб не побачити тітоньку з білетами :lol: .

Доречі щось я не розумію ціну за рибалку 50 грн, якщо приблизно на 50 рибин на трьох ЖОДНОГО карпа в садку, а карасі максимум на долонь.... Червона ціна такої рибалки 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Їздив вчора. Приїхали туди о 10-00 бо зранку поїхали в Воютин і за три години жодної покльовки не побачили. До 13-00 зловив всі зловили 15-20 карасиків і поїхали додому щоб не побачити тітоньку з білетами :lol: .

Доречі щось я не розумію ціну за рибалку 50 грн, якщо приблизно на 50 рибин на трьох ЖОДНОГО карпа в садку, а карасі максимум на долонь.... Червона ціна такої рибалки 20 грн.

Теж там був, бред повний , за 2 години впіймав 3 карасика. Синявка задовбує по повній... І ще ціна з небес --- 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Їздили вчора в Радомишль на рибалку на третій ставок. Попри всі прогнози погоди на гарний кльов, кльов був недуже.

Виїхали з Луцька в 4.30 в 5.30 вже позакидали снасті. Рибачили до 17.00

Заплатили по 50 гривень

Я "вполював" 2 карпика (грам 300-400) і карасика маленького.

Товариші наловили карасиків до десяти штук кожен.

Біля нас сиділи хлопці та ловили на фідер то карасів витягували регулярно.

Клювало на хробака та опариша.

З.І. забув додати, "тюлька" задовбує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздили вчора в Радомишль на рибалку на третій ставок. Попри всі прогнози погоди на гарний кльов, кльов був недуже.

Виїхали з Луцька в 4.30 в 5.30 вже позакидали снасті. Рибачили до 17.00

Заплатили по 50 гривень

Я "вполював" 2 карпика (грам 300-400) і карасика маленького.

Товариші наловили карасиків до десяти штук кожен.

Біля нас сиділи хлопці та ловили на фідер то карасів витягували регулярно.

Клювало на хробака та опариша.

З.І. забув додати, "тюлька" задовбує.

Се той ставок, що біля дамби?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи незнаю. Якщо живитися на карті то від Луцької траси в праву сторону він третій по рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Був сьогодні на першому ставку.

з 13:00-17:00 помочили фидери, :beer: :0031: :beer:

в загальному на всіх зловили 10 карасиків, не білиших лодоні, 2 ротана, хороший настрій,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка ціна рибалки за день?

За весь час нашого перебування :_26: на ставку, до нас ніхто не підійшов.

Проходив біля нас місцевий козак, то він казав що осінню власник хотів по 15грн. а яка зараз ціна він не знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А перший,це який? Один раз тількибув на рибалці в Радомишлі.Це той,коли по дорозі на Хрінникі по лівій стороні буде видно,кагбе,завершення водойми? При в"їзді на став ще стоїть якась бесідка,по праву руку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...