Перейти до змісту

Ремонт Canon PIXMA MP250


Рекомендовані повідомлення

Є Canon PIXMA MP250 з СНПЧ. 

Так сталось,  що закинув трохи його власник,  нерегулярно користувався. В результаті якість друку погіршилась.  Останніх десь 6 місяців апарат простояв вимкненим. Тепер не друкує  взагалі та помилки викидає. 

Чи можна його реанімувати,  і чи є сенс цим займатися?  Скільки то може вартувати, і хто може таким зайнятися? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Unknown сказал:

А якщо трішки деталей? Чому? 

Тому що фарба в дюзах за пів року засохла до стану який нагадує бітум. І треба нові картриджі. Це як мінімум. Але цей мінімум коштує геть не мінімум грошей. 

За суму яку коштують два картриджа до 250го можна купити непоганий БУшний лазерний принтер.

Тепер зрозуміло чому на смітник?

 

І ше хочеться сперечатись. Доктор сказав в морг, значить в морг:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Litovets сказано:

І ше хочеться сперечатись

Ніхто  і не сперечався)) 

 

Інформацію про засихання струйників чув,  але водночас чув і про реанімацію картриджів шляхом відмочуванняя. Розумію,  що не всі картриджі воскресають,  тому і питаю про конкретну модель. Тому мені і цікава думка практиків,  які неодноразово стикалися з проблемою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Unknown сказал:

Останніх десь 6 місяців апарат простояв вимкненим. Тепер не друкує  взагалі та помилки викидає. 

При таких розкладах шанси "відмочити" картриджі мінімальні. Враховуючи ринкову вартість БУшних, аналогічних 250му, принтерів ремонт наявного девайса економічно недоцільний.

Хіба що в самого є бажання поексперементувати і повимазувати руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Насправді відмочити картриджі дуже реально і нескладно, особливо на цій моделі.

Напишіть мені в приват Ваш номер телефону, я все розкажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...