Перейти до змісту

Зробіть, щоб "This post has been edited" не відображалося перших 5 хв.


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Частенько напишеш щось, полінуєшся зробити "превью" і зразу охота відредагувати, чи там смайлика поставити, бо "умная мисля, як правило, приходить опосля" :)

На деяких форумах в таких випадках нічого не пише, або пише "This post has been edited" тільки якщо редагував після чиєїсь відповіді. Я б сказав, що це зручно і правильно.

Особливо неприємно, коли переглядів топіка ще не було, а двіжок відмітку про едітінг вже поставив :)

А ви що думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож раньше этой надписи не было совсем или была возможность выбрать отображать её или нет. И была кнопка "Удалить сообщение"

И сделали это всё, чтобы уменьшить возможность манипулировать постами в спорных темах - были прецеденты :ohmy:

Но в целом мне тоже не нравится эта надпись :)

P.S. test

post-419-1212478688.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы за что высказываетесь?

за РО при манипулировании или за убирание "This post has been edited"?

ИМХО, беспредметный разговор. наверное админы не зря это придумали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це напевно не адміни придумали, а новий двіжок.

хоча я теж ЗА. деколи побачиш в свому пості якусь помилочку і відразу виправиш, і пише: "This post has been edited" :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципе, думаю, технически это сделать реально... Дружно просим дядю админа внедрить такую фичу. ;) Хотя, вообще-то, он имеет полное право не напрягаться и забить на это дело... ;)

Если кто не понял, я за.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я так розумію що ця фіча доступна не всім групам користувачів. Мені доступна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Она была доступна ВИПам и модераторам постоянно, а "простым смертным" дали ей поиграться около года назад, а потом прикрыли халяву :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається як було раніше десь півроку може трохи більше назад - кнопка "удалити" і "редагувати" коли неписало коли редагував. Зробіть по-старому :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
post-8-1212475738.jpg

теперь пользователям можно самим убирать эту пометку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...