Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Віталій СК сказано:

О, нормально. Нарешті Україна повертається до виконання зобов'язань по асоціації з ЄС.

Ще б мораторій на землю скаували...

поки ліс не вирубаємо єс нам не світить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
16 часов назад, zaHARE сказал:

1-го вересня в Україні відкрили двері 25 нових і  реконструйованих шкіл.

Хотів я подивитись на київську школу, а там 11 з 21 фото Кличка. Таке враження, що його відкривали, а не школу.

http://uprom.info/news/other/nauka/u-kiyevi-vidkrili-naysuchasnishu-shkolu-v-ukrayini-foto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, case_l сказано:

поки ліс не вирубаємо єс нам не світить

Думаєш буде краще, якщо ліс з'їдять короїди?

А ЄС нам взагалі не світить з такими темпами розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Пропонуєте прискоритися з вирубкою лісу?

Нафіга прискорюватись, вона і так іде занадто швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ложка "дьогтю",не втримався)))
 

 
17 год · 
 

Мене не влаштовує той факт, що багато хто кричить, що українська влада погана, але за 4 роки так і не можуть назвати конкретних фактів чому.

І я готовий назвати деякі з цих фактів. Українська влада (Турчинов, Порошенко, Яценюк, Гройсман) і її позиція привела до наступних негативних, а подекуди катастрофічних змін. Просто статистика:
- номінальний ВВП зменшився з 2 297 млрд. дол. США до 1 578 млрд. дол. США, тобто на 1/3.
- прямі іноземні інвестиції за 2017 рік у порівнянні з 2013 зменшилися майже в 2,5 рази (28,7 млрд. дол.США в 2017 році проти 69,2 млрд. дол. США в 2013 році.)
- чистий відтік капіталу в 2017 році став 1,6 рази більшим ніж в 2016 році і склав 31 мільярд доларів в рік. В 2018 збільшився ще на 20%.
- національна валюта девальвувала в 2 рази
- середня зарплата по країні зменшилася майже на чверть і за липень 2018 становила 671 дол.США, в той час коли в лютому 2014 вона становила 823 дол. США
- кількість регіонів країни, де середня зарплата становить менше 500 доларів збільшилася з 3 в 2014 році до 43 в 2018 році. При цьому зараз 3 регіони отримують середню зарплату менше 400 доларів США.
- пенсії за цих 4 роки зменшилися майже на третину з 282 дол.США в 2013 році до 200 доларів в 2017 році
- за 4 роки доходи держбюджету зменшилися на 40% або на 150 мільярдів дол.США
- за 4 роки вартість найбільшої компанії в країні (газового монополіста) зменшилася в 2 рази: зі 100 млрд. дол. США до 50 млрд. дол. США., в той час коли планувалося, що вартість цієї компанії мала б перевищити трильйон доларів США.
- за 4 роки серйозно "попрацювали" над банківською системою, закривши майже половину банків. В 2014 році було 910, а зараз 559.
- кількість банкротств підприємців виросло в 1,5 рази в 2018 році у порівнянні з 2017.
- залізничний перевізник планує звільнити 42 тис. осіб. Це сорок дві тисячі робочих місць!
- закриваються заводи, йде бізнес, йдуть інвестори. Зокрема, закриваються заводи, на яких працювали цілі міста, зокрема по алюмінієвому бізнесу одного з підсанкційних олігархів.
- і ще дуже багато чого. А ще й на кінець, ця клята українська влада вирішила підвищити пенсійний вік для росіян, попри оху..нні репорти, що все заібісь в економіці

А ви кажете...
А міг би бути просто "мір" і янукович чи медведчук

Так що, малороський підсвинку, давай не соромся, допоможи міллеру, лаврову і х-лу змінити українську владу, з новими курсами і міром, бо їм вже не терпиться до усцячки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

Ложка "дьогтю",не втримався)))

Можна "заїбісьстатистику" як у нас все файно, по тих же пунктах хоча би. Ну хоча б просто для порівняння.

Бо як там деградують москалики, наприклад мене, мало цікавить. Та і нормальних людей в першу чергу цікавить не що там за забором здохло, а скільки в самого живе.

Але то особистісне, видно. Декотрих більш тішить сусідська свиня, а не своя корова.

 

ПС Попередньо можеш з Масоном Лембергом проконсультуватись. Йому звідти , певно, видніше.

А, і постарайся втримати і добігти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, halcogen сказано:

Ще є Юля, не забуваємо про неї )

якщо є путін, то може і трампа можна включати у той список

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, S30 сказал:

Можна "заїбісьстатистику" як у нас все файно, по тих же пунктах хоча би. Ну хоча б просто для порівняння.

Бо як там деградують москалики, наприклад мене, мало цікавить. Та і нормальних людей в першу чергу цікавить не що там за забором здохло, а скільки в самого живе.

Але то особистісне, видно. Декотрих більш тішить сусідська свиня, а не своя корова.

 

ПС Попередньо можеш з Масоном Лембергом проконсультуватись. Йому звідти , певно, видніше.

А, і постарайся втримати і добігти.

    Не знаю чи тизаймався спортом ,я займався в деяких єдиноборствах де не ділять по вагових категоріях, а суперник то лотерея. І коли тобі випадає  громила,то ти розумієш, що в лоба його не візьмеш. Тоді твоя задача його вимотати технічно,ламати його сценарій бою. Він починає вимотуватись,, починає робити помилки і в якийсь момент ти просто допомагаєш йому гучно впасти. І саме головне вистояти першу хвилю його нападів. Можна навіть трохи відхватити. І кожен раз,коли його дихалка збивається,а руки мимоволі опускаються  ти радієш, бо він слабшає і твоя перемога стає більш реальною.
В нашому випаду за парканом не сусід,а ворог. І все,що в нього гірше,то для нас краще. Це робить нашу перемогу більш реальною.
  Індуси в свій час ,щоб ослабити британську імперію і випхати її з своєї країни припинили купувати продукти їхніх мануфактур. Злидарювали,пережили голод і дику кризу. Але свого домоглися. Британці пішли,звісно гримнувши дверима( розкололи Індію на 3 країни). Але Індуси здобули незалежність і зараз стрімко розвиваються їх економіка в світових лідерах за темпами росту ВВП.
  Поляки кілька років злидарювали по всьому світу,але не повернулись під крильце раши. 
А з нашою коровою все гаразд наразі. Статистику ніхто не ховає,маєш мізки-знайдеш. Тільки-но приїхав з міжнародного семінару, де всі агенції(починаючи від Нільсена) фіксують  вихід з кризі,зміну споживацьких настроїв на позитивні, ріст реальних доходів українців. І те,що сюди заходять потужні корпорацації не тільки з виробництва,а й з торгівлі,тому доказ.
 Якщо ти маєш на увазі нашу волинську корову,то взнай скільки коштів  з виділених і отриманих від податків в нас освоєно на дороги,школи, інфраструктуру тощо. Скільки поклали на депозити.  Садовий у Львові,наприклад, поклав вже 400млн. грн.  Не хіло,правда.А якби він ті гроші освоїв? Але ж їх треба прозоро освоювати, а він не звик прозоро,як і наші  прапорщики і заступники. Чекають поки влада зміниться і знов відкати вернуть. Тоді можна ті мільйони запустити в діло. А зараз поки на бруківці і світлофорах(мєлочь по карманах) розминаються. І два зайця вбивають зразу - і зрада в державі наліцо(бо ж нічо не робиться,тіпа дєнєг нєт) і мають собі на карман трохі. 
 

Так шо все в нас буде добре, якщо не просрем як 100 років тому. У ворога одна надія,що через рік знову тут будуть їхні люди і відкриють кордони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Якщо ти маєш на увазі нашу волинську корову,то взнай скільки коштів  з виділених і отриманих від податків в нас освоєно на дороги,школи, інфраструктуру тощо. Скільки поклали на депозити.  Садовий у Львові,наприклад, поклав вже 400млн. грн.  Не хіло,правда.А якби він ті гроші освоїв? Але ж їх треба прозоро освоювати, а він не звик прозоро,як і наші  прапорщики і заступники. Чекають поки влада зміниться і знов відкати вернуть. Тоді можна ті мільйони запустити в діло. А зараз поки на бруківці і світлофорах(мєлочь по карманах) розминаються. І два зайця вбивають зразу - і зрада в державі наліцо(бо ж нічо не робиться,тіпа дєнєг нєт) і мають собі на карман трохі. 

На 1 червня у Волинської області було 602 мільйони на депозитах. Не встигають схеми придумувати для освоєння коштів.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, Barugan said:

 :0078:  а на семінарі не сказали, агенції визначали по отримувачам субсидії чи журналу форбс?

мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі (с) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zaHARE сказал:

Просто статистика:

Можна подякувати аналітику. Тільки циферки переплутав. В нас падіння набагато більше.

І про середню зарплату в 500 дол і пенсію 200 дол в нас можна тільки мріяти. Як і про економічно обгрунтований курс 10.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Barugan сказал:

:160: .......це статистика про країну сусіда

В курсі. Тільки от на економіку сусіда наша влада має набагато менший вплив ніж на українську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, volks said:

Можна подякувати аналітику. Тільки циферки переплутав.

 

Не вір, мій сину, цьому ... аналісту ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

Не знаю чи тизаймався спортом

Е-е-е , а що це було? Проповідь? Бо дуже схоже як ото по квартирах раніш ходили.

Сім копиць нагородив, а конкретики ніякої - одна вода.

Щось ніби як інтервю нашого міністра транспорту. На словах один позитив, а помацати не виходить. Ще й питання незручні задають.:D

Захар, я ж не бабка біля підїзду, чи школяр , що ти мені доширак втюхуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 minutes ago, S30 said:

Е-е-е , а що це було?

 

Те, що й на попередніх 45 сторінках теми. Пропаганда досягнень влади в світлі наближення чергових виборів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Те, що й на попередніх 45 сторінках теми. Пропаганда досягнень влади в світлі наближення чергових виборів.

Тож не одну тільки зраду транслювати, трохи того, трохи того...

От в мене син почав ходити ще місяць назад, а я забув написати в цій темі. От так от.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Віталій СК сказано:

От в мене син почав ходити ще місяць назад, а я забув написати в цій темі. От так от.:D

Приємна новина для татка (тебе).

Але не розкатуй губу занадто. Він ходити почав не завдяки тобі, а завдяки цілеспрямованій позиції нашої влади.

От так от. І не менше.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, S30 сказано:

Приємна новина для татка (тебе).

Але не розкатуй губу занадто. Він ходити почав не завдяки тобі, а завдяки цілеспрямованій позиції нашої влади.

От так от. І не менше.:)

Ні-ні! Я йому розказав казку про те, як Тимошенко встала з візка і пішла зразу на лабутенах, а він взяв і пішов.:D

Так що це виключно завдяки Юлії Володимирівні Тимошенко та партії "Батьківщина".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Віталій СК сказано:

Ні-ні! Я йому розказав казку про те, як Тимошенко встала з візка і пішла зразу на лабутенах, а він взяв і пішов.:D

Так що це виключно завдяки Юлії Володимирівні Тимошенко та партії "Батьківщина". 

Ага, кмітливе хлопя росте. Відразу второпало, що з такою цілеспрямованою позицією тра "робити тапки" і чим швидше тим краще.

А для цього ходити вміти треба.:D

 

ПС.Такі страшні казки не треба дітям розповідати. Краще вже про Гензель і Гретель послухати. А то ще про кого розповісиш, то взагалі побіжить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.09.2018 в 20:13, halcogen сказал:

Хто тут проти Гройсмана!!! :D

  Хоча ця тема про позитив,але  позитиву було б більше,якби Гройсман був би просто техічним прем'єром-реформатором.. Але чувак захтів корону. І тепер ним крутять як хочуть. Тому,можливо для когось це буде позитив, зараз я проти Гройсмана. Але про це тре писати в "Стидоба України".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zaHARE сказал:

  Хоча ця тема про позитив,але  позитиву було б більше,якби Гройсман був би просто техічним прем'єром-реформатором.. Але чувак захтів корону. І тепер ним крутять як хочуть. Тому,можливо для когось це буде позитив, зараз я проти Гройсмана. Але про це тре писати в "Стидоба України".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, zaHARE сказано:

зараз я проти Гройсмана

Хотів би помилятись, але , міркую, що Гройсману на твоє "проти" глибоко апчхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.09.2018 в 12:36, alexvvv сказал:

@zaHARE або путін або порох, іншого не дано?

Ну,щось поки в цій темі поки ніхто альтернативний не всплив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...