Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

odna, Якшо ти думаєш, шо ми до тебе в магазин не будемо доїжати - помиляєшся ;)

Пацан сказал - пацан приехал :0101:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xforester, як ти думаєш, якби він запаркувався як решта авто, чи багато б лишилося місця на проїжджій частині?

оффтоп. 7777 повідомлення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Dream Для паркування такого авто є спеціальна стоянка неподалік (територія ПАККО), але ж там безплатно не поставиш... Тому краще зайняти половину халявної парковки. (Може я і не правий...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Dream Для паркування такого авто є спеціальна стоянка неподалік (територія ПАККО), але ж там безплатно не поставиш... Тому краще зайняти половину халявної парковки. (Може я і не правий...)

ти не правий

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далі на стоянці тілки одна машина ....

... в ДАНИЙ МОМЕНТ! а коли він ставив, хто його знає, чи було там місце, правда ж.

Він комусь заважає? ні. Він марнує газон? де там газон! Став так, щоб нікому не заважати, ні на дорозі, ні під будинком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня на ул.Воронихина возле молитвенного дома.

И в принципе каждое воскресение .

Р.S.Достало так как с коляской гулял и кроме как по проезжей части никак не обойти.

post-10683-0-37896600-1381656984_thumb.j

post-10683-0-88783600-1381657001_thumb.j

post-10683-0-67866200-1381657025_thumb.j

post-10683-0-14883300-1381657041_thumb.j

post-10683-0-95840800-1381657054_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то божі люди, ти що! їм ходити нозями віра забороняє! то де ж їм ставити свої "інвалідні візки", щоб піти гріхи відмолити?

Це враховуючи, що там навколо того молитовного будинку огорожена територія з футбольне поле! І всі ці "грішні бідняги" спокійно всі влізли б на стоянку за тим "храмом".

post-8369-0-69886700-1381663980_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то божі люди, ти що! їм ходити нозями віра забороняє! то де ж їм ставити свої "інвалідні візки", щоб піти гріхи відмолити?

Це враховуючи, що там навколо того молитовного будинку огорожена територія з футбольне поле! І всі ці "грішні бідняги" спокійно всі влізли б на стоянку за тим "храмом".

Так і у них люди різних сортів. Вища каста - можуть заїхати на територію, інші - мають тулитися під забором. Напевно недостатньо "стажу набожності" мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж ця масовка ( $екTантЫ ) дістала !

при нагоді підійду до головного в їхньому закладі, порозпитую як це так маючи таку територію скопичують свої колесниці під заборами ? ! ( не пройти не проїхати)

буває сам тудою проїзджаю ( то в час їх зборів взагалі проїхати неможливо, і навіть не реагують що автомобіль їде ( не важливо навіть з якої сторони )

напевно в них там роздача невразливості до всіх і всього !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вул. Єршова.

пункт 15.3 ПДР:

У населених пунктах зупинка і стоянка транспортних засобів дозволяються на лівому боці дороги, що має по одній смузі для руху в кожному напрямку (без трамвайних колій посередині) і не розділена розміткою 1.1, а також на лівому боці дороги з одностороннім рухом.

Якщо дорога має бульвар або розділювальну смугу, зупинка і стоянка транспортних засобів біля них забороняються.

post-7654-0-66593400-1382079480_thumb.jp

post-7654-0-27536000-1382079499_thumb.jp

post-7654-0-16137600-1382079517_thumb.jp

post-7654-0-19931300-1382079534_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NSL, ты что, на автобазаре никогда не был? Я думаю, что каждый посетитель этого места хоть раз так парковался. Там негде поставить машину и даже гаишники на это закрывают глаза. А тут пацаны просто места заняли на продажу

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, він же на Смарті :) Думає, що зовсім маленький, непомітний і нікому на дорогах заважати В ПРИНЦИПІ не може ;)

... чи вона... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думає, що зовсім маленький, непомітний і нікому на дорогах заважати В ПРИНЦИПІ не може ;)

Десь тиждень назад такий сморксмарт здавав назад і зовсім трохи залишилось щоб мені в бочину заїхати. Добре, що за день до цього я не полінувався запобіжника поміняти на сигнал. Ото мав би траблів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, він же на Смарті :) Думає, що зовсім маленький, непомітний і нікому на дорогах заважати В ПРИНЦИПІ не може ;)

Якщо не помиляюсь, то на цьому смарті жіночка їздить, бачив раз як вона не могла виїхати через ворота в які на Т5 на третій передачі заїжжають)

Треба було знімати відео!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот тоже улыбнуло, не у нас конечно, но все же.

1343919105_revenge_for_illegal_parking_02.jpg

1343919090_revenge_for_illegal_parking_04.jpg

http://www.rulez-t.info/auto/19807-nakazanie-za-nepravilnuyu-parkovku.html

Змінено користувачем Adeon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...