Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

nickel, 10 м, але це стосується стоянки на проїзній частині.

Ну то що, будем сюди викладати всіх, хто паркується ближче 10 м до перехрестя? І в що ця тема перетвориться?

Не знаю в що, але вона вже давно в неї перетворилася. Толку від теми 0.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я впізнаю, це Відродження, поворот на Московську. Хто їздить за кермом автомобіля, зрозуміє, що нічого він не закриває.

може комусь і не закриває, але ПДР він порушив. Ще й припаркувався на газоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хай постоїть той ровер на травичці під каштаном, може сік з дерева накрапає, його ой як недобре потім змивати )))

судячи з фотки там дійсно газон, а це вже точно не по правилам, і не по понятіям )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГАЗОН?!! :_09: я вас умоляю :)

газон - ділянка однорідної території із дерновим покривом, який штучно створюється шляхом посіву і вирощування дерноутворювальних трав (переважно багаторічних злаків) або одернування

GmAqT.jpg

Хтось там бачить щось "штучно створене шляхом посіву та вирощування"???

Відсутність асфальту - да, але аж ніяк не газон.

Далі, про порушення ПДР

1.

15.1. Зупинка і стоянка транспортних засобів на дорозі повинні здійснюватись у спеціально відведених місцях чи на узбіччі.
узбіччя - виділений конструктивно або суцільною лінією дорожньої розмітки елемент автомобільної дороги, який прилягає безпосередньо до зовнішнього краю проїзної частини, розташований з нею на одному рівні та не призначений для руху транспортних засобів, крім випадків, передбачених цими Правилами. Узбіччя може використовуватися для зупинки і стоянки транспортних засобів, руху пішоходів, мопедів, велосипедів (за відсутності тротуарів, пішохідних, велосипедних доріжок або у разі неможливості пересуватися по них), гужових возів (саней);

2.

15.9. Зупинка забороняється:

ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга

певно, цей пункт ви вважаєте порушеним? Так він відноситься до ПРОЇЗНОЇ ЧАСТИНИ і ПЕРЕХРЕСТЯ, а не узбіччя!
перехрестя - місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважається перехрестям місце прилягання до дороги виїзду з прилеглої території
проїзна частина - елемент дороги, призначений для руху нерейкових транспортних засобів. Дорога може мати декілька проїзних частин, межами яких є розділювальні смуги;

На рахунок "закриває водіям видимість" - я майже щодня там виїзджаю - нічого він не закриває. Якби Відродження була вузенькою вуличкою, а не проспектом, можливо він би і закрив видимість справа, а в цьому місці нічого він не закриває.

Те, що він стоїть НЕГАРНО, так, можливо. Але гарно/негарно кожному своє. З таким підходом в нас в Луцьку взагалі ніде машину поставити не можна буде, бо завжди знайдуться пішоходні "баби Яги" ("А баба Яга ПРОТІВ!"©) чи жабамизадушені велосипедисти, яким твоя машина обов'язково буде муляти око.

Давайте не розводити демагогію на порожньому місці і давайте намагатись викладати в цю тему дійсно "МУДАКІВ ПАРКОВКИ", а не рядових порушників, інакше ця тема перетворюється просто на смітник фоток.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГАЗОН?!! :_09: я вас умоляю :)

газон - ділянка однорідної території із дерновим покривом, який штучно створюється шляхом посіву і вирощування дерноутворювальних трав (переважно багаторічних злаків) або одернування

GmAqT.jpg

Хтось там бачить щось "штучно створене шляхом посіву та вирощування"???

Відсутність асфальту - да, але аж ніяк не газон.

Далі, про порушення ПДР

1.

15.1. Зупинка і стоянка транспортних засобів на дорозі повинні здійснюватись у спеціально відведених місцях чи на узбіччі.
узбіччя - виділений конструктивно або суцільною лінією дорожньої розмітки елемент автомобільної дороги, який прилягає безпосередньо до зовнішнього краю проїзної частини, розташований з нею на одному рівні та не призначений для руху транспортних засобів, крім випадків, передбачених цими Правилами. Узбіччя може використовуватися для зупинки і стоянки транспортних засобів, руху пішоходів, мопедів, велосипедів (за відсутності тротуарів, пішохідних, велосипедних доріжок або у разі неможливості пересуватися по них), гужових возів (саней);

2.

15.9. Зупинка забороняється:

ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга

певно, цей пункт ви вважаєте порушеним? Так він відноситься до ПРОЇЗНОЇ ЧАСТИНИ і ПЕРЕХРЕСТЯ, а не узбіччя!
перехрестя - місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважається перехрестям місце прилягання до дороги виїзду з прилеглої території
проїзна частина - елемент дороги, призначений для руху нерейкових транспортних засобів. Дорога може мати декілька проїзних частин, межами яких є розділювальні смуги;

На рахунок "закриває водіям видимість" - я майже щодня там виїзджаю - нічого він не закриває. Якби Відродження була вузенькою вуличкою, а не проспектом, можливо він би і закрив видимість справа, а в цьому місці нічого він не закриває.

Те, що він стоїть НЕГАРНО, так, можливо. Але гарно/негарно кожному своє. З таким підходом в нас в Луцьку взагалі ніде машину поставити не можна буде, бо завжди знайдуться пішоходні "баби Яги" ("А баба Яга ПРОТІВ!"©) чи жабамизадушені велосипедисти, яким твоя машина обов'язково буде муляти око.

Давайте не розводити демагогію на порожньому місці і давайте намагатись викладати в цю тему дійсно "МУДАКІВ ПАРКОВКИ", а не рядових порушників, інакше ця тема перетворюється просто на смітник фоток.

а Ви впевнені, що це узбіччя, а не тротуар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тротуар - елемент дороги, призначений для руху пішоходів, який прилягає до проїзної частини або відокремлений від неї газоном;

А навіть якщо й тротуар, то що? На тротуарі зупинка не заборонена, а стоянка забороняється, якщо пішоходам для проходу лишається менше 2-х метрів

15.10. Стоянка забороняється:

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

а для чого було мене цитувати? це називається оверквотінг.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тротуар - елемент дороги, призначений для руху пішоходів, який прилягає до проїзної частини або відокремлений від неї газоном;

А навіть якщо й тротуар, то що? На тротуарі зупинка не заборонена, а стоянка забороняється, якщо пішоходам для проходу лишається менше 2-х метрів

15.10. Стоянка забороняється:

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

а для чого було мене цитувати? це називається оверквотінг.

я запитав, бо не згідний, що це узбіччя.

п.с. а як називається коли наводиш курсор мишки на вкладку "Ответить", а не на " Цитата? я наводив на "Ответить".

Змінено користувачем w7emn
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та зрозуміло, що ту "стоянку" можна трактувати по-різному і з різних боків, з різних позицій. Тому я й назвав це демагогію, бо тут можна сперечатись до нестями. Але суть в тому, що цей "парковщик" не зробив аж такого великого злочину, щоб заважати комусь. А рядове порушення Правил, ну то вони на кожному кроці є, і кожен з нас час-від-часу десь, та й порушує, рахуючи це незначним і таким, що не створює шкоди чи незручності іншим, правда? ;)

ПиСи

п.с. а як називається коли наводиш курсор мишки на вкладку "Ответить", а не на " Цитата? я наводив на "Ответить".

якщо б ти просто написав після мене, то й так зрозуміло, що ти продовжуєш бесіду, тобто й так зрозуміло, що ти відповідаєш на останній написаний пост. А от якщо ти хочеш відповісти на який-небудь раніше написаний пост, то щоб інші учасники зрозуміли бажано вставити цитату... Тобто, можна в такому разі натиснути кнопку "Ответить" (тоді той пост цитується повністю), а можна й виділити мишкою потрібну тобі частину тексту (на яку ти хочеш відповісти) і натиснути кнопку "Ник или цитата", тоді вставиться цитатою саме виділений фрагмент.

Ще також можна ховати великі фрагменти під спойлер...

Зараз, до речі, ти ще можеш відкорегувати свій пост, натиснувши кнопку "Изменить"

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж вважаю, що там грубого порушення немає, звичайно, зі сторони виглядає хамовито, особливо коли поруч, вздовж дороги, достатньо місця для парковки.

п.с. за пораду дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже jack74!

То що він стоїть на газоні, від якого залишилось заїзжена пляма землі.

Межі газона дуже добре видно по залишкам відгороджувальних вертикальних плит та по симетричному газону зі сторони навпроти.

Якраз дякуючи таким паркувальникам - це вже не газон а його залишки.

А узбіччя, як ви і цитували, це територія НА ОДНОМУ рівні з дорогою. Авто стоїть на рівні вище, тому це не узбіччя, а тротуар з виділенним газоном, на якому це авто і стоїть.

І судячи з останнього фото, той ровер ще й сракою висів над дорогою, якраз на межах перехресття.

Десь так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) "на одному рівні", це значить не на мості чи естакаді, і не в тунелі під дорогою.

А "газона" там нема вже років і років. І ти знаєш, я не Аліса з мейлафоном, що ганяти в минули і перевіряти, був там колись газон чи ні.

Продовжуємо демагогію? ну давайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про рівні ступив - каюсь.

Все рівно це не убіччя, а тротуар відгороджений газоном згідно означень, на якому авто стоїть.

Скільки там років його не видно, завдячуючи таким їздунам, то вже точно демагогія :)

С другої сторони, стовп - не було б його - не було б і газона також. :)

Змінено користувачем GreyHairs
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С другої сторони, стовп - не було б його - не було б і газона також

Висновок, щоб був газон, треба стовп )))))

Нема стовпа нема газону, (((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть де в правилах описано про газон та паркування на ньому. Маю бажання роздрукувати під двірники підкласти як натяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Паркування" - там нема такого терміну. Заборонена саме СТОЯНКА

15.10. Стоянка забороняється:

...

є) на газонах.

зупинка - припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин або більше, якщо це необхідно для посадки (висадки) пасажирів чи завантаження (розвантаження) вантажу, виконання вимог цих Правил (надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо);

стоянка - припинення руху транспортного засобу на час, більший ніж 5 хвилин, з причин, не пов'язаних з необхідністю виконання вимог цих Правил, посадкою (висадкою) пасажирів, завантаженням (розвантаженням) вантажу;

тобто, виходить з "Правил", що стояти на газоні не можна, а от зупинитись - будь-ласка :)

Тільки не треба кидати в мене камінням, не я писав ті Правила

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrWeird,

Правила дорожнього руху 2015

15. Зупинка і стоянка

15.10

Стоянка забороняється:

a)у місцях, де заборонена зупинка;

б)на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

в)на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

г)ближче 50 м від залізничних переїздів;

ґ)поза населеними пунктами в зоні небезпечних поворотів і випуклих переломів поздовжнього профілю дороги з видимістю або оглядовістю менше 100 м хоча б в одному напрямку руху;

д)у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів;

е)ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства;

є)на газонах.

зы упс не встиг (((

тобто, виходить з "Правил", що стояти на газоні не можна, а от зупинитись - будь-ласка

Саме так :_08:

Змінено користувачем Antiphase
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ця територія явно однорідна, з дерновим покриттям з дерноутворювальних трав, що відповідає терміну "газон", а тому тут очевидне порушення, і, відповідно, водії - мудаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГАЗОН?!! я вас умоляю

а так?

в садку серед дерев

Еа, трошки не так, газон однорідний з дєр&мовим покриттям у вигляді г@вномобілів мудовласників.

А потім їх же діти мають м'яча ганяти на тому газоні поміж тих корчів? Ппц, якби я там жив то як мінімум з зауважень почав, ні то до більш радикальних методів діло дійшло би. Ні, не шкодити майно, а в якості суботника пару стовпів завалити на місці заїзду в зону парку, думаю з сумідами на пару то робив би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правда, культури - ноль.

так то воно так, але місця для авто в дворах критично не вистачає :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правда, культури - ноль.

так то воно так, але місця для авто в дворах критично не вистачає :-(

А на платні парковки їхати нехочеться то, правда...

П.С. а місць там вистачає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на платні парковки їхати нехочеться то, правда... П.С. а місць там вистачає.

а зміст в них, якщо до них ще дійти треба (сніг, дощ, вітер і т.п.), і за авто вони не відповідають, а так якщо що з вікна виглянув, та з берданки пальнув :-)

Як що чесно, як не їжджу більше 3 днів ставлю на парковку і не в грошах тут справа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на платні парковки їхати нехочеться то, правда... П.С. а місць там вистачає.

а зміст в них, якщо до них ще дійти треба (сніг, дощ, вітер і т.п.), і за авто вони не відповідають, а так якщо що з вікна виглянув, та з берданки пальнув :-)

Як що чесно, як не їжджу більше 3 днів ставлю на парковку і не в грошах тут справа...

Ага, один вже побачив як перед саміміньким вікном авто вкрали, у мене, наприклад, лобовуху побили, поки прибіг - вже нікого не застав. Парковка це не тільки рішення стоянки, а й безпеки, відносної звичайно, але все ж безпеки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...