Перейти до змісту

Культура перевезень маршрутками


init

Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, S30 сказано:

А поки це емоції. В тебе брак спілкування?

Диванні форуми для чого існують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь
15 minutes ago, S30 said:

Хм. Ти вважаєш вони читають цю тему?

 

Тю, та це ж була "нативна" реклама кейслоджік)) А може конкуренти ейчпі замовили "антирекламу"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк можна веліком за годину з кінця в кінець переїхати без напрягу.

Катаю на роботу і по справах вже 15 років. Раджу купити собі вел за паро тисяч і не паритись в маршрутках та тролейбусах, а отримувати задоволеня від їзди.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, мав велосипед я... От тільки травмоване коліно так класно маю, що максимум 200 метрів їду, і далі - все, клац-клац в суглобі, вже думка була купити знов, нога не болить критично, спроьував - і відмовився від тої ідеї. Одна з причин, чого закинув спінінг і їжджу на змагання по поплавку - там бігати не треба. ну і з ноутом, рюкзаком і вудкою, купленою на подарунок - на велосипеді їхати трошки незручно :D. А поліцію таким реально треба викликати - фіксувати пошкодження техніки і травми, і хай платить, ну, або, як сц*кливий попадеться - заплатить зразу, щоб не стояти і не втрачати пасажирів. Треба їх вчити.

Особливо помічені в таких гонках - 17-ка, як по Волі порожня їде, взагалі без причини, і маршруток попутніх немає, тупо летить, щоб на кінцеву швидше потрапити і перекурити, 12, 29 і 10 - як одне одного бачать. Штрафанула б поліція парочку за зустрічку (а вони в силу габаритів інакше не обганяють одне одного) - мозок почав би вмикатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

ну і з ноутом, рюкзаком і вудкою, купленою на подарунок - на велосипеді їхати трошки незручно :D

Не думаю що цими речами зручно в маршрутці їхати.

 

31 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

і далі - все, клац-клац в суглобі, вже думка була купити знов, нога не болить критично, спроьував - і відмовився від тої ідеї.

Значить треба електробайк зібрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Щойно, WILDCHILD сказано:

вчора чи сьогодні перевізник з мамкою обговорили це.там мамка була не права в паро пунктах перевезень.хоть в водіі пішли наглуваті.в дитинстві я  іздив на дачу з кінцевоі тролейбуса 7 Гараджа йшли пішком до дачь кінцева 230.водіі самі зупинялися підвозили і грощів не брали.не ті люди зараз пішли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.07.2018 at 12:07, Lexx_Giant сказано:

Луцьк можна веліком за годину з кінця в кінець переїхати без напрягу.

Катаю на роботу і по справах вже 15 років. Раджу купити собі вел за паро тисяч і не паритись в маршрутках та тролейбусах, а отримувати задоволеня від їзди.)

 Не в образу, але напевне, у вас робота сидяча. Раніше теж весь час на велосипеді їздив десь так років з 20 мабуть, взимку - влітку, але уже трохи подорослішав, не та витривалість, тай на роботі  або на риштовках весь день, або бетон соваєш, за день намаслаєшся, що руки і ноги гудуть, а би лиш до ліжка добратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та воно то так.. ніяких образ.. Мені 40 років і я катаю на роботу вже років 15. Їду собі в задоволення не маслаю, швидкість в районі 15-20 км/год. 

Краще велом або пішки ніж маршруткам вбитими з купою дітлахів в салоні з рюкзаками і душному траліку . Моя особиста думка.

Звичайно хочеться велодоріжок, інфраструктури і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу як спеціаліст в області спорту, за здоров'я треба боротись. І відмовки про те, що нема часу, або "намаслаєшся з бетоном" або "я на городі або на кухні так нарухаюсь" тут не прокатують. Вашій серцево-судинній системі до лампочки ваші відмовки - не тренуєте, то де візьметься здоров'я. А серце тренується лише довготривалим (від 30хв.) помірним навантаженням. Найкраще тут плавання, але півгодини пливти ( а треба пливти, а не льопатись) дуже важко. Потім біг або велосипед. Але якщо бігти можна 20-30хв, то їхати треба годину. І не курити й не бухати, бо не так страшні 50 грам щодня, як страшні 300-500 грам одноразово в кінці тижня. Хто цього не розуміє, або не хоче розуміти, той має тиск 180, аритмію, тахікардію і в результаті загроза інфаркту.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...