Перейти до змісту

ИЗ ДОКУМЕНТОВ НКВД-МГБ СССР


троцкист

Рекомендовані повідомлення

Правда не в кожного своя, ось тут закидають про співпрацю з фашистами, а хто перший її почав?

Хіба Гітлер не гарцював на біленькому конику під час германо-радянського параду в Бресті? Чи це не співпраця, а офігітєльна хитрість радянських визволителів напрямлена на замулювання очей нациському паразиту для подальшого розгрому його строю?

У каждого своя. Потому как никто и никогда не скажет всей правды о любых событиях. И историки потому то и ковыряют (во всяком случае обязаны) не один источник который выгоден, а совокупность. Каждый оценивает историю по своему, каждый ее строит по своему. Каждое государство делает свои собственные мифы которые как правило далеки от реальности.

Адольфик представь себе - не грацевал, ему не до того было, и парад не общим был (если не в курсе - немцы уходили наши вошли). Про сотрудничество - расскажу, с Союзом тогда никто не торговал ибо коммуняки и т.д., а высокотехнологическая нация немцы - торговала, и если ты не знаешь что мы получали взамен зерна и т.д. то почитай....

Так УПА вбивало і вбитих є біля 30 000, натомість НКВД завалило біля 150 000. Тобто в П'ЯТЬ РАЗІВ БІЛЬШЕ.

Вот с этого надо начинать, да были, да участвовали, а не сразу обелять одних и очернять других.

Як легко говорять про те що НКВД представляло державу, перепрошую яку? І яке відношення на той час вона мала до Західної України?

УССР, вошедшую в состав СССР 22-24 годах, на тот момент единственное легитимное государственное образование, которое было расширено за счет Польши в 39 (это к вопросу о западной Украине).

Просто на відміну від вас під'яремних, яких без дружби з Москвою починає обливати холодний піт, в той час були люди які не бачили нічого дружнього і братнього від сусідньої держави і не хотіли в неї вливатись.

Я бы попросил без перехода на личности. А по поводу не хотели - а кто тогда кого спрашивал? А сейчас кто кого спрашивает? Как тогда так и сейчас Украина в перекрёстной сфере интересов, и не только стратегических.

Вбивали сім'ї голів колгоспів, бо не хотіли працювати на радянській панщині, вбивали донощиків і всіх хто ніс знамено радянської влади в Волинські ліси, в Карпати, на Галичину. І більше того, якщо б вони не вбивали і не старались воювати з великороським більшовизмом, встидно було б за наш народ. А так показали, що не всі ще раби і багато героїв не схилило голову перед "визволителями". Подивітся на нашу політику - політика рабів і зрадників, а якщо бути більш точним гоїв і сіоністів.

Не только, повторюсь, тема щепитильная и если бы я не разговаривал со свидетелем событий - я бы и не заикался бы не о чем.

А в таком случае 4 Украинских фронта - они не герои? Заметь, такие же украинцы, они не достойны памяти и почестей? А на счет рабов и героев - есть конкретный вопрос, я задавал несколько постов назад про войны за независимость.

Сини Сіону при допомозі україно-російських яничарів, без жодного вистрілу завалили одномільйонну армію і зробили з неї посміховисько, головним поставили бурята Єханурова, який і в армії зовсім не служив. Він тільки дає генералам за хорошу службу а армії вже практично немає.

Виявляється на території українського чорноморського шельфу (крім шельфу біля острова Зміїний) є величезні поклади газу, які вже всі продали офшорно-американсько-сіонісько-татарським структурам і фіг би ми взнали про це, якби вони з Юлькою (арм'янська єврейка) поділились.

Лесь Подеревлянський "і ніхто в цьому не винуватий" (не помню какая пьеса), дополню, кроме нас самих.

Досить жити в 17ст. чи в 50-х роках потрібно щось міняти в 21 ст., а то дуже вигідно і комфортно живется яничарській владі.

Про то что надо что то менять - разговоры идут всю историю независимой Украины. Но по большому счету я с тобой согласен - надо зрить в будущее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так УПА вбивало і вбитих є біля 30 000, натомість НКВД завалило біля 150 000. Тобто в П'ЯТЬ РАЗІВ БІЛЬШЕ.
упа винищило біля 1 500 000 людей -

не меряйтесь х......, не так уж важно сколько. Важен сам факт что было. Важно что бы все стороны признали свою вину, а не гадили друг на друга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2mammoth

Дякую за деякі коректування.

andynd

західна україна 17 вересня 1939 року стала частиною срср
так гарно і легко написав, все згідно норм міжнародного права. Я бачу тобі це подобається, якщо ти не проти віддай мені свою квартиру, я даю гарантію, що буду її захищати і вона ввійде до складу мого майна, а я тобі дозволю в ній прибирати, буду тебе за це хвалити, грамоти давати, можливо дозволю пожити, а можливо відправлю до білих ведмедів. І колись хтось напише, що твоя квартира 2 червня 2008 року війшла до складу майна romaxa11.

Я впевнений, що тобі це сподобається, а от бійцям ОУН-УПА це несподобалось, але їх про це непитали, а просто вирішили за них - часи такі були, і мого батька 5тирічного також не питали, а просто відправили з його родиною в Хабаровський край.

упа винищило біля 1 500 000 людей - читай вище
цифри явно занижені
не можна настільки поверхнево сприймати дійсність,

не можна дозволяти іншим отруювати мізки

їх було не меньше одного мільярда, крім того УПА знищило декілька видів ссавців і птахів, проводило масову виробку лісів Амазонки і винайшло атомну бомбу. - ось де правда, дозволяю посилатись на цю інформацію, але її Путін відкриє тільки в 2010 році.
ми не можемо добувати газ бо у нас немає досвіду/технологій
і в африканських країн їх також немає, але вони за технологію віддають 1% від добутку газу, а "наші" демократи 90%, важко уявити суми відкатів. Доречі, а в Дашаві газ видобували емігранти з Сатурна?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію, що не ясно Мамонту і Ендюнду? ви хочете вияснити кількість, скільки було винещено загарбників і запроданців? і чим їх більше тим краще в лісі ростуть дуби і берези. А я люблю березовий сік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я співчуваю тобі, ти не відповідаєш за свох родичів. Були тяжкі часи. Ніхто довго не розбирався. Маленька підозра перевірялась, і зрадник підлягав знищенню. Потрібно було робити вибір. Зараз легко про це все говорити. В війні завжди гинуть ні вчому не винні люди, які ставали заручниками ситуації. Так було завжди, і скрізь. Гинули наші українці яких перед страхом смерті заставляли вбивати своїх. Хтось мав мужність вмерти, хтось не мав такої мужності, всі вони є солдатами, які з самого початку розуміли, для чого і за ради чого вони це роблять. Вони всі герої!!! а не Шуфрич і Підрахуй.....від цього просто тошнить... ОУН-УПА можливо вбивало своїх українців, тобто людей які родились на цій землі, але по суті не належали до нашого народу, тому що батько ніколи не зрадить свою сім"ю, бо після цього йому не буде де жити, бо сім"я і хата вже не буде йому належати.

"andynd" - попробуй дитино якось сам собі пояснити сторони моралі іракських сімей, які дотримувались все життя правила іслама, які набагато набожні за християнство, тоді коли на них почали падати ракети?

Буш їм каже - " Ми вас визволимо від тирана!" ..... дуже добре, але причому тут трупи моєї сімї? хочеться запитати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію, що не ясно Мамонту і Ендюнду? ви хочете вияснити кількість, скільки було винещено загарбників і запроданців? і чим їх більше тим краще в лісі ростуть дуби і берези. А я люблю березовий сік.

внимательней читаем предыдущие посты и не распространяем гастрономические вкусы на диспут.

Були тяжкі часи. Ніхто довго не розбирався. Маленька підозра перевірялась, і зрадник підлягав знищенню.

Я тебе могу сказать что точно так же оправдывается весь режим Сталина. И сейчас абсолютно тоже самое.

Потрібно було робити вибір. Зараз легко про це все говорити. В війні завжди гинуть ні вчому не винні люди, які ставали заручниками ситуації. Так було завжди, і скрізь. Гинули наші українці яких перед страхом смерті заставляли вбивати своїх. Хтось мав мужність вмерти, хтось не мав такої мужності, всі вони є солдатами, які з самого початку розуміли, для чого і за ради чого вони це роблять. Вони всі герої!!! а не Шуфрич і Підрахуй.....від цього просто тошнить... ОУН-УПА можливо вбивало своїх українців, тобто людей які родились на цій землі, але по суті не належали до нашого народу, тому що батько ніколи не зрадить свою сім"ю, бо після цього йому не буде де жити, бо сім"я і хата вже не буде йому належати.

В том что выбор есть всегда - точняк, вот только не надо вписывать в это дело карательные операции и другие преступления, что то меня еще не переубедили никак что все это делалось под большим принуждением.

На счет все герои, еще раз оговорюсь, всякое государство сделает героями тех кого этому государству выгодно и постарается обелить. Но для этого нужно единство, или хотя бы наплевательство многих.

А придет другой президент, у кторого УПА вырезало родственников, как интересно в государственном масштабе будут петь о тех временах?

(ИМХО) 1. Промашка в Украине в том что слишком много людей живых осталось которые помнят много. Пройдет время, сменятся пару поколений, все утрясётся и смена героев и приоритетов произойдёт сама собой.

2. Вы думаете почему например во Львове хотят уничтожить День Победы? Да потому что крыть нечем. УПА, как бы не старались историки не освободило Украины ни от фашистов ни от коммунистов, не брало Берлин, не отстраивало разрушенную страну. А смену героев хотят сделать быстро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Промашка в Украине в том что слишком много людей живых осталось которые помнят много."

Згоден з тобою, була промашка і не вдалося знищити весь народ, пів України була в складі Польщі, а іншу половину заселили непотрібом. А яких ти знаєш героів цього непотреба, крім Підрахуя і Павліка Марозава ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Промашка в Украине в том что слишком много людей живых осталось которые помнят много."

Згоден з тобою, була промашка і не вдалося знищити весь народ, пів України була в складі Польщі, а іншу половину заселили непотрібом. А яких ти знаєш героів цього непотреба, крім Підрахуя і Павліка Марозава ?

Не надо перекручивать факты. При Польше с Украиной творили то же самое то и при советах, только масштабы не те. А про то что кого то там заселили и т.д. Ты что хочешь сказать что Канаду, Аргентину, заселили украицы от хорошей жизни при Австрии и Польше? Не смеши меня, чти историю, делай выводы.

Что ты мне можешь сказать о том что при 17 годах независимости рождаемость - ниже плинтуса и только 2007 ненадолго достигнуы показатели 1986 (Чернобыльского! когда детей боялись рождать) года? А о том что 5 млн. людей делось неизвестно куда?

Скажи мне почему люди бегут с Украины?

Скажи мне почему в 1993 офицерам приехавшим, бросившим квартиры карьеры и т.д., служить Украине наплевали в лицо и сказали что они никому не нужны?

Наконец где ответ почему просраны все войны за независимость?

Только не надо говорить что виновата жидва у власти, там сейчас 50% не меньше представителей украинской национальности.

Для меня были есть и будут героями все Неизвестные Солдаты которые погибли на передовой, которые освободили мир от фашизма, которые не прикрывались абстрактной борьбой за что то там бегая по лесам и сотрудничая с фашизмом (в конечном итоге ничего не добившимся).

Из за таких заявочек что русскоязычные - отбросы и т.д., всех подобных тебе называют фашистами. Потому что такие как ты делите Украину на людей нескольких сортов (и что для меня удивительно нынешняя политика поддерживает именно такой курс). И все ВЫ, "любители родины", именно в кавычках, если будете продолжать в том же духе никогда ни вы ни ваши дети не увидете сильной, единой страны которой смогли бы гордиться не только когда кто то там в боксе выйграл или занял какое то место а просто всегда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буду доказувати хто правий а хто ні,але приведу два епізоди з розповідей мого діда та дядька.

Сцена перша:

час події-1939 рік,осінь

місце події-Луцький р-н.с.Баківці

діючі персони НКВС і родина мого діда(всього 2 дорослих і 5 дітей)

Прийшли хлопаки з НКВС і прочитали якусь постанову згідно якої в мого діда забрали на користь держави всю землю(4 гектари),коней(4) корів(4) та інше (вже не памятаю).Хазяйнували на подвірьї кілька днів,різали птицю,їли і пили.

Так дітей не вбили,але залишили сімью без господарства,яке їх кормило.Сподівались,шо самі здохнуть.

Сцена друга:

місце події те саме

час події-1946(47) рік.

Діючі персони-родина мого діда та "лісовики"(або ж УПА,чи бандерівці)

Знов добрий вечір на подвірьї,пьють їдять,та от тільки за стільки років мій дід чудово впізнав серед вояків,одного з тих які в 1939 його розкулачували.Добре,що хватило розуму не виказати цього,бо мабуть закололи багнетами всю родину.І сьогодні було б ще одне свідоцтво "нелюдів-бандерівців".

А взагалі,треба припинити ці дебати і спори.В ті часи було так накручено,що й досі розібратись не можемо.

Українців стравлювали з поляками,поляків з українцями,винуватили у всьому євреїв.Розвідки вели свої ігри з передяганнями на всіх прикордонних територіях.

Радянська влада знищила більше найкращих представників всіх народів(воєнноначальників,вчених,лікарів,художників,письменників,композиторів тощо),ніж всі ворогі разом узяті.Це ФАКТ і не СЕКРЕТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій дід чудово впізнав серед вояків,одного з тих які в 1939 його розкулачували.Добре,що хватило розуму не виказати цього,бо мабуть закололи багнетами всю родину.І сьогодні було б ще одне свідоцтво "нелюдів-бандерівців".

вполне могу допустить факт, что человек и в 47-м был в НКВД, но работал "под прикрытием"

Радянська влада знищила більше найкращих представників всіх народів(воєнноначальників,вчених,лікарів,художників,письменників,композиторів тощо),ніж всі ворогі разом узяті.Це ФАКТ і не СЕКРЕТ.

это факт культа личности, но не политики государства в целом.

тех же военначальников поубирали из-за Климента Ворошилова.

он со своей кавалерией боялся потерять лидирующие позиции в ставке, вот и полетели головы маршалов от авиации, артиллерии, танковых войск.

работники культуры всегда опасны для тупого руководства - умные сильно

евреи - тоже из-за ума страдали и из-за предпринимательской жилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найгірше -

це коли людина відчуває безнаказанність -

не можна так жити.

на цьому світі чи на тому -

але обовязково воздасться,

подивіться на життя - ще ні один не втік.

да ты софист )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки потрібно миритись принаймі нашому поколінню, в тій війні участі ми вже брати не зможемо, а от в конфліктах з Росією ще всяке може бути, якщо нас американські прививки на той світ не відправлять. Важливо що ви всі не байдужі і які б не були ваші погляди вони є погляди громадян України, а це вже плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки потрібно миритись принаймі нашому поколінню, в тій війні участі ми вже брати не зможемо, а от в конфліктах з Росією ще всяке може бути, якщо нас американські прививки на той світ не відправлять. Важливо що ви всі не байдужі і які б не були ваші погляди вони є погляди громадян України, а це вже плюс.

Поддерживаю на все 100%.

ИМХО Тема щепитильная и правды, в силу разных причин, мы не узнаем никогда. Хотелось бы поменьше политики в этом вопросе.

Нам нечего делить, мы все такие какие есть и нам а не кому то поднимать эту страну из того в чем она.

Историю просто надо знать и делать выводы (чего к большому сожаления славяне делать просо не умеют), без истерик, без правых и виноватых, без травли и навязывания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО Наша влада (біло-червоні, помаранчеві, біло-голубі, біло-зелені, червоні, короче всіх гімнистих кольорів) веде реальну війну з нами (народом України). Головна мета всіх війн була в захоплені багатств якими володіло населення. Ця війна тим страшніша, що маскується під допомогу, бажання врятувати Україну, зубожілі (внаслідок політики влади) верстви населення. Тиха війна, що призвела до мільйонних втрат, що заставила українців втікати з рідних домівок (зробила українців нацією емігрантів).

Тому не бачу сенсу в сварках по історії, яка писана-переписана і мабуть одна з самих непростих історій світу (стільки війн (постійно з Польщею, Московією, Туреччиною, татарами,), знущання, приниження не пережила жодна нація світу).

Просто потрібно почати воювати з "народом вибраною владою" поки не пізно, а то ворог з кожним днем стає все багатший і сильніший (газ ще не видобувають, а він вже весь тихенько проданий, земля ще не починалась продаватись, а селяни вже легально на панщині).

Зараз дуже складна і вигідна для наших ворогів ситуація, яка полягає в аполітизації суспільства, щоб мати змогу докрадати все і почати збирати данину з нас. Потрібно створювати якісь громадські рухи, доводити народу інфу про властьімущих, щоб та зараза щезла з своїх крісел назавжди.

Не все сказав, що хотів, але поки-що досить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому (стільки війн (постійно з Польщею, Московією, Туреччиною, татарами,), знущання, приниження не пережила жодна нація світу).

Ромаха, а почему ты пишешь "с татарами" а не с Крымским ханством?

От "Московии" вы от "ига" избавились, а сами Крыму иго навязываете.

Как же сие?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче твій рівень і твоя задача на цьому форумі цілком зрозумілі, принаймі для мене. Постійне бажання під'юджувати ситуацію своїм обмеженим великоросійським світоглядом, давно вже мене не дивує. Головна ціль для народу України не звертати увагу на такий примітивізм, який відвертає увагу від справжніх злочинів, які відбуваються сьогодні і зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче твій рівень і твоя задача на цьому форумі цілком зрозумілі, принаймі для мене. Постійне бажання під'юджувати ситуацію своїм обмеженим великоросійським світоглядом, давно вже мене не дивує. Головна ціль для народу України не звертати увагу на такий примітивізм, який відвертає увагу від справжніх злочинів, які відбуваються сьогодні і зараз.

А ты своим ограниченным кругозором даже представить себе не можешь, что у кого то может не быть никаких задач?

Лично мне любопытно просто. Почему с татарами, а не с Крымским ханством?

Вопрос о твоих семантических двойных стандартах, но даже сюда ты приплёл великороссию.

Кто тебе такие задачи ставил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
хочу лишь спросить: если у Советского Союза до фига и больше песен о войне с нацистами - где аналогичные украинские о боевых действиях ОУН-УПА против немцев? ИМХО, но фольклор такое отобразить должен был. но...

Повстанські пісні. Чув такі? Хоча дійсно, як їх можна було почути при совєтах...

у кожній країні європи були люди, що співпрацювали із фашистами: у норвегії, франції, польщі, австрії, чехії тощо;

жодна культурна країна у світі не дозволяє цим покидькам ставати у один ряд із ветеранами війни крім нас і естонії,

Фінляндія. Маршал Монергейм. В 1944 Гітлер особисто приїжджав поздоровити його з 75-річчям.

Зараз Моненргейм в Фінляндії національний герой (мабуть не в останню чергу тому що не дав

в 1939 році "визволити" Сталіну Фінляндію). Його День Народження - День Збройних Сил Фінляндії.

Единственное что хочется отметить - не видать и не слыхать свидетельств про то что УПА освободило от фашиков хотя бы один населённый пункт.

А яке місто звільнили червоні партизани? УПА це партизанський опір. Партизани не звільняють міста,

вони проводять підривну роботу в тилу ворога. Хоча як тут зазначено були цілі райони,

які контролювало УПА (як, наприклад, червоні партизани в Білорусії)

мій дід був рядянським солдатом українцем. він нікуди не приходив. він воював за свою землю.

аби не радянські солдати тебе би винищили 60 років тому і ніяке упа яке лизало дупу фашистам не допомогло би.

Упівці теж були українцями і нікуди не приходили. Більше того усі інші - поляки, німці, совєти -

приходили на їхню землю і "вчили" як жити. Нормальний мужик в таких випадках бере до рук

зброю і захищається. Я так вважаю.

Он Велика Україна в 1932-33 промовчала, чогось чекала - результат

мільйони заморених голодом.

Цілком ймовірно, що якби не УПА Сталін і на Західній Україні замутив би "голодоморчик" на пару мільйонів

і багатьох з нас зараз просто не існувало.

Нагадайте-но скільки Сталін розстріляв і вивіз до Сибіру з 1939 по 1941 (за неповних два роки).

нюрнберзький процес однозначно засудив сс, в тому числі і "сс-галичина", про кого ми тут говоримо???

Ти свідомо "плутаєш" УПА і "сс-галичина".

більшовики представляли собою державу:

держава арештовувала, тримала під вартою і відповідно до міри злочину

зявлявся вирок суду - правильно/неправильно - правдою неправдою -

і увязнювала десь біля архангельську на різні строки.

погодьтеся панове, що все таки краще бути увязненим

і мати надію на вихід на волю

ніж бути нагло заколотим і порізаним на шматки психопатами?

тим більше більшовицькі суди не зачіпали жінок чи малих дітей -

на відміну від упівців,

які убивали і старих і малих.

Ти оце серйозно??? Не все одно хто прийде і вб"є тебе - представник держави чи хто інший?

Он фашисти - теж предсталяли державу, цілком легітимну. І шо? Коритись їм?

погодьтеся панове, що все таки краще бути увязненим

і мати надію на вихід на волю

ніж бути нагло заколотим і порізаним на шматки психопатами?

Розкажи це родичам тих кого вбили у тюмах Західної України в перші дні війни.

Единственное отмечу - ОУН-УПА, никогда не отмоется от связи с фашистами. Потому как факт был и документально подтверждён.

От я фігею з цієї логіки. Коли СССР два роки фактично був союзником Гітлера, постачали ресурси, навчали німецьких військових, разом роздирали Польшу - то це нормально.

Що дозволено Зевсу, недозволено бику.

2 mammoth:

это кого куда несет?

я что ли из этих психопатов героев делаю?

разве это я тупо ведусь на всю ту грязную и противную любому цивилизованному человеку ложь?

а какая еще правда нужна???

посмотрите на 14 страниц документированных свидетельств,

откройте глаза!

да, были уроды и в нквд, и в воюющих частях -

это по большей степени зависит уже от своего человека -

есть люди которые и на войне остаются людьми,

есть подонки, которые используют войну для удовлетворения личной неполноценности.

но не понимать разницы между теми, кто воевал в армии,

кто представлял легитимную державу

и теми кто пошел в полицаи шоб жить проще было,

кто убивал топил и вешал за курицу и кусок хлеба,

кто угонял своих же украинцев в германию -

это выше моего понимания.

противостояние между нквд и упа было в то время,

когда упа как армию уже разбили,

когда больше 50 000 украинцев добровольно сдались в плен:

целыми соединениями, целыми вооруженными подразделениями по 400 человек -

они были солдаты -

не сдавались только конченные палачи,

которые понимали, что нету им прощения ни на этом ни на том свете -

и идеология в 46-52 годах уже никакого значения не имела.

они уже не строили державы, они уже не сражались за независимость -

они топили в крови свой народ.

свидетельств, побных твоему десятки тысяч,

а для "мифа о плохом нквд"

целая сбу не смогла найти ничего кроме документов,

предоставленных на ссылке -которые сами по себе раскрывают лживость этого мифа

и лживость попыток переписывания истории в современной украине.

но недолго осталось. народ уже по горло сыт этой "демократией".

Як завжди - "да были уроды, но они свои, хорошие, а те бяки, резали людей".

Звісно всяке там було - то була війна, сташна річ. В мене нема ілюзій стосовно тих подій.

Не дай Бог нам таке пережити.

Багато в кого просто їхав дах. От уяви один з другим, якби твою сім"ю вирізали поляки, ти би

мстився чи ні? Дах не зірвало би? Я, наприклад, за себе не впевнений.

Було багато покидьків, пристосуванців. А як їх проконтролювати - це ж партизанський рух.

Майже як колись отаманщина за часів Петлюри.

Розказував колись дід один. У них в селі один розумник об"явив себе УПА і давай грабувати народ.

Приходять справжні упівці - ах ти ж козел, розстріляємо нахєр, і ставлять до стіни.

Той в ноги - молить, просить. Таки пожаліли...

А що, таких не було серед червоноармійців? Звичайно були. Ну то тепер усіх ветеранів

вважати бандитами? - Абсурд.

Ви от поясніть мені - чому населення Західної України, яке УПА нібито "вирізало" тепер їм пам"ятники

ставить, вулиці їхніми іменами називає, музеї відкриває. Це що мазохізм такий?

Для меня были есть и будут героями все Неизвестные Солдаты которые погибли на передовой, которые освободили мир от фашизма, которые не прикрывались абстрактной борьбой за что то там бегая по лесам и сотрудничая с фашизмом (в конечном итоге ничего не добившимся).

Для мене також, Невідомий Солдат, який загинув в бою проти фашистів герой, і мій дід танкіст (русский кстати), який на Т-34 громив фашистів герой.

А от гебня всяка (НКВД) - покидьки, нелюди, те саме що фашисти.

Так само упівці, які боролись проти ворогів України - герої.

І не була їхня боротьба марною - маємо незалежну Україну, свободу, окроплену їхньою кров"ю,

освячену їхніми муками.

Як сказав Мирослав Симич (http://www.pravda.com.ua/news/2008/4/4/74144.htm)

Може, залишив мене Бог як живого свідка, щоб ото вам отут розповісти, а ви донесете людям, що були колись українці людьми. Хоч частина була зігнута, але все ж таки в українському народі зоставалась хоч невеличка групка людей, отой стержень, який тримав українську націю, не дав їй зігнуться, не дав їй пропасти".

Таки не дав зігнутися! Слава Радянському Воїну Визволителю! Слава Воїнам УПА! Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яке місто звільнили червоні партизани? УПА це партизанський опір. Партизани не звільняють міста, вони проводять підривну роботу в тилу ворога. Хоча як тут зазначено були цілі райони, які контролювало УПА (як, наприклад, червоні партизани в Білорусії)

Тогда не надо ассоциировать их с освободителями Украины. Потом подрывная деятельность после 1944 года против кого велась и где? Тоесть одни восстанавливали государство, другие вели подрывную деятельность?

Цілком ймовірно, що якби не УПА Сталін і на Західній Україні замутив би "голодоморчик" на пару мільйонів

і багатьох з нас зараз просто не існувало.

Нагадайте-но скільки Сталін розстріляв і вивіз до Сибіру з 1939 по 1941 (за неповних два роки).

Не смеши меня, у "Железного Джо" хватило бы силы воли организовать что угодно и когда угодно но он, видимо кровожадно потирая руки, прекрасно понимал что население надо восстанавливать после войны.

А сколько вывез - то что нам старательно вбивают в мозг - явно завышено, потому как думающий человек сразу усомнится - ведь как такое количество прокормить хотя бы раз в день, как их охранять и т.д.

Ти свідомо "плутаєш" УПА і "сс-галичина".

А УПА не руководили товарищи которые кормились от СС? Шухевич тот же (3 железных креста), Бандера (на начальных этапах). Да и, судя по воспоминаниям что нам втирают с экранов, они что то не различают ни нахтигаль ни сс-галичина ни УПА.

От я фігею з цієї логіки. Коли СССР два роки фактично був союзником Гітлера, постачали ресурси, навчали німецьких військових, разом роздирали Польшу - то це нормально. Що дозволено Зевсу, недозволено бику.

Нука, нука по подробней, пожалуйста. В чем была союзность? Видимо в том что столкнулись в Испании или в том что в обмен на ресурсы нам шли станки, технологии, новейшее вооружение и т.д.?

Польша, что то всех заклинило на Польше. Все молчат про Мюнхенский пакт Великобритании и Германии который разделил СССР. Молчат про то что Польша оторвала из пасти Германии часть Чехословакии (ваабще без всяких пактов, просто так видимо от аппетита), про то что Польша была самой милитаризированной страной европы и при этом самой наглой.

В общем прежде чем делать подобные заявления рекомендую почитать историю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...