Перейти до змісту

ИЗ ДОКУМЕНТОВ НКВД-МГБ СССР


троцкист

Рекомендовані повідомлення

расшифруем - www.mid.ru/ns-arch.nsf

я всегда говорил на домены в зоне .ru не есть хорошо, но радует что не narod.ru .....

но ребята решили отличатся от всех и работают на Lotus DOMINO - что тоже неможет не радовать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нечто подобное нам рассказывали на уроках истории. Можно расценивать как провокации, как оправдание борьбы с националистами. Не обязательно то, что "рассекречено" есть исторически правдивым. Возможно некоторые случаи имели место (например, окружение села и расстрел людей), но это могли делать и "свои", переодетые в нужную форму для создания негативного образа повстанцев у населения, чтобы воевать с ними с двух фронтов.

Многое из перечисленного нам рассказывали, пусть и без указания имён и точных мест. Поэтому мне непонятно, что даёт такое "рассекречивание" сейчас? Кому-то хочется очередной раз подогреть наиональную вражду? *SCRATCH*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня своя точка зрения про действия ОУН-УПА в период ВОВ.

ее высказывать не буду.

хочу лишь спросить: если у Советского Союза до фига и больше песен о войне с нацистами - где аналогичные украинские о боевых действиях ОУН-УПА против немцев? ИМХО, но фольклор такое отобразить должен был. но...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что, таких песен реально нет?

Ну а то, что у Союза их дофига - так и про Ленина песен дофига, и про всякие там колхозы и стройки века... Сказали - "Надо песню!" - и написали, чтобы не портить отношение с партией...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки одні пісні писали, інші - воювали :) Цікаво, як ви собі уявляєте поширення пісень про боротьбу ОУН-УПА у роки СССР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вижу смысла спорить о том что делало УПА в годы войны потому как это будет спор слепых с глухими (ИМХО).

Единственное что хочется отметить - не видать и не слыхать свидетельств про то что УПА освободило от фашиков хотя бы один населённый пункт.

З.Ы. В любом случае все останутся при своих мнениях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единственное что хочется отметить - не видать и не слыхать свидетельств про то что УПА освободило от фашиков хотя бы один населённый пункт.

А що житель Волині ніколи не чув про Колківську республіку ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що житель Волині ніколи не чув про Колківську республіку ?

Что то краем уха, давно... Просвяти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поняття: "Фашиський загарбники", "Радянський воїн визволитель" - добре відомі. Двоє прийшли захопити Україну: один пізніше, другий швидше; двоє зробили жахливі злочини в Україні: один трохи меньші, другий більші. Був би радий якби вони обидва гойдались на гілляках: один трохи нижче, а другий трохи вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбала циклічність повернення цих тем, в 33-му вже не було майже половини Східної України і це робили не фашисти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще до теми:

грунтовно, з опорою на документи, з джерелами:

http://news2000.org.ua/print?a=%2Fpaper%2F6024

у 47 не було половини західної і робили це теж не радянські солдати

Шо ти там грунтовного побачив? я бачу реферат на тему "УПА-головорізи, НКВД-визволителі"

твій дідусь часом не НКВДіст?, ти роспитай добре.

подивись фільм КАТИНЬ, може він і там визволяв когось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб обламати обидві сторони,скажу як це все виглядало насправді і з боку простих людей, так я мені казав МІЙ дід, якщо очистити його спогади від зайвих подробиць то все можна виразити однією фразою - тих ,хто допомагав УПА вбивали більшовики,а тих,хто допомагав більшовикам вбивали УПА, ось така проста правда життя,а ви тут спорите про казна що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от шо ти мелиш - "вішав малих дітей" тебе дитино хтось налякав колись, так і не можеш в себе прийти. І доречі, де в фільмі "Дух часу" про УПА росказується, або хоча б про Україну?, це вже цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"у фільмі розказують як вкладають істини у голови - замість того щоб людина думала сама."

От тепер вийми те шо тобі вклали в голову і подумай, з чого ти взяв шо тих дітей вбило ОУН-УПА, і шо вони взагалі були кимось вбиті? може тому шо ця фотка знаходиться в папці - bandityoun-upa.

http://foto.rambler.ru/public/b/a/bandityo...13/1-webbig.jpg

Якби на фотці були ще менші діти, до року, ти б сильніше в це повірив. В тебе зформований негативний образ і ти на можеш вийти за його межі. При владі в россії зараз знаходиться КГБ, раніше НКВД з працюючою машиною пропаганды, як і тоді передівались і творили чудеса під видом ОУН-УПА так і зараз мутять воду. Не треба багато витрат, от уяви що в каметах фотки замість ОУН – УПА (OUN – UPA), написано НКВД. Ти не повірив би фотці, чи повірив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Господа! Вас всех не туда несёт. И думаю что спор тут никчему хорошему не приведёт, ибо правды (всей) мы не узнаем никогда.

Единственное отмечу - ОУН-УПА, никогда не отмоется от связи с фашистами. Потому как факт был и документально подтверждён.

В 1946 годе, почти всех кто хоть как то был причастен к расстрелам, бандитизму и т.д. (в часности всех причасных к СС-Галичина) америкашки посадили на баржу и отправили в СССР, но в связи с тем что страна выйграла войну никого из них не расстреляли, а послали восстанавливать оную же страну. Впоследствии большинство из них вернулось на Украину, и устроилось в жизни. Да, им не забыли всего, но их простили.

К чему я это пишу - да к тому что лично разговаривал с человеком который после освобождения (ли как теперь модно называть "оккупации советскими войсками") был 10-летним пацаном и его глазах люди из УПА (заметте их занли все в округе и гон про то что это была банда НКВДшников не уместен) зарезали 18 - летнюю учительницу, приехавшую по направлению учить в школе детей.

В итоге - все боролись за государственность, но одни поучаствовали в восстановлении государства, а другие - до какого то там вшивого года ныкались по горам и боролись уже неизвестно за что (ИМХО только за жизнь).

Никогда ветераны не примирятся, их и осталось то всего ничего и не долго им уже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти краще переживай як відмитись твоїм ветеранам від звязку з НКВД, і ніхто їм цього не простить. А вчителька твоя знала куди їхала, і направило її НКВД з промитими мозгами. І розказувати вона хотіла про те що голодомора не було, і нічого не може бути кращого за колгоспи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К чему я это пишу - да к тому что лично разговаривал с человеком который после освобождения

Маленькая деталь.

Человек из местного населения?

Ибо если нет, то его рассказы как минимум наполовину теряют жизненную правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти краще переживай як відмитись твоїм ветеранам від звязку з НКВД, і ніхто їм цього не простить. А вчителька твоя знала куди їхала, і направило її НКВД з промитими мозгами. І розказувати вона хотіла про те що голодомора не було, і нічого не може бути кращого за колгоспи.

Я просто удивляюсь таким как ты! Мне нечего стыдится, мой дед прошел 3 войны, и никто меня никогда не переубедит что он оккупант, а вот твоим освободителям еще надо отмыться от говна СС, от карательных операций по всей Белоруси, Украине, Польше (отнють не с военными и партизанами).

Вне зависимости от моего и твоего мнения требунал в Нюрберге признал все что связано с СС ПРЕСТУПНЫМ.

Ты лично мне можешь внятно пояснить почему Украина просрала, другого слова просто я подобрать не могу, все войны за независимость?

А на счет того что ты говоришь что девка знала куда ехала - да, она знала, но для поколения войны понятие долг еще что то значило. Она, и те кто добровольно ушли на фронт в 1941, те кто брал Берлин достойны уж в крайнем случае уважения.

А про что она рассказывала детям - это не так уж и важно... Сейчас и покруче моск засирают.

Маленькая деталь.

Человек из местного населения?

Ибо если нет, то его рассказы как минимум наполовину теряют жизненную правду.

Человек всю жизнь прожил там, Любомльский район

2 mammoth:

это кого куда несет?

я что ли из этих психопатов героев делаю?

разве это я тупо ведусь на всю ту грязную и противную любому цивилизованному человеку ложь?

Без эмоций. Ты никому ничего не докажешь в силу того что у каждого своя правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай статтю, історика, дуже цікаво. Ти замітив шо я тобі не тикаю різні статті і документи бо це все туфта.

Є земля, на ній є корінний народ, всі інші окупанти, не важливо хто це поляки чи росіяни чи німці. Це все ворог. І всі засоби підходять. А все інше лірика. Але тобі це незручно.

Чому українці мають виправдовуватись? Це було на нашій землі. Тобі б не здалося дивним якби зараз Німеччина подала позов в якийсь там суд, за те що НКВДісти визволителі вбивали німецький народ 4 роки.

Складається таке враження що зі всіх сторін усі хочуть нам допомогти, А ми тормози все опираємось і не хочемо ніяк жити краще. І ти навідь знаєш про американців які визнали що колгоспи це була мега-ідея. А зараз ще почекаємо і ти покажеш нам статтю "історика" про голодомор. Якийсь вася розкаже мені шо в мене в хаті було місяць назад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда не в кожного своя, ось тут закидають про співпрацю з фашистами, а хто перший її почав?

Хіба Гітлер не гарцював на біленькому конику під час германо-радянського параду в Бресті? Чи це не співпраця, а офігітєльна хитрість радянських визволителів напрямлена на замулювання очей нациському паразиту для подальшого розгрому його строю?

Так УПА вбивало і вбитих є біля 30 000, натомість НКВД завалило біля 150 000. Тобто в П'ЯТЬ РАЗІВ БІЛЬШЕ.

Як легко говорять про те що НКВД представляло державу, перепрошую яку? І яке відношення на той час вона мала до Західної України?

Просто на відміну від вас під'яремних, яких без дружби з Москвою починає обливати холодний піт, в той час були люди які не бачили нічого дружнього і братнього від сусідньої держави і не хотіли в неї вливатись. Вбивали сім'ї голів колгоспів, бо не хотіли працювати на радянській панщині, вбивали донощиків і всіх хто ніс знамено радянської влади в Волинські ліси, в Карпати, на Галичину. І більше того, якщо б вони не вбивали і не старались воювати з великороським більшовизмом, встидно було б за наш народ. А так показали, що не всі ще раби і багато героїв не схилило голову перед "визволителями". Подивітся на нашу політику - політика рабів і зрадників, а якщо бути більш точним гоїв і сіоністів.

Сини Сіону при допомозі україно-російських яничарів, без жодного вистрілу завалили одномільйонну армію і зробили з неї посміховисько, головним поставили бурята Єханурова, який і в армії зовсім не служив. Він тільки дає генералам за хорошу службу а армії вже практично немає.

Виявляється на території українського чорноморського шельфу (крім шельфу біля острова Зміїний) є величезні поклади газу, які вже всі продали офшорно-американсько-сіонісько-татарським структурам і фіг би ми взнали про це, якби вони з Юлькою (арм'янська єврейка) поділились.

Досить жити в 17ст. чи в 50-х роках потрібно щось міняти в 21 ст., а то дуже вигідно і комфортно живется яничарській владі.

P.S. Зверніть увагу хто є топік мейкером, мені здаєть процентів на 50% він своєї цілі добився.

Євгей дольжен жіть так штоб єму біло хорошо!!! А українські гої хай доводять, що вони українські поки євреї живуть все краще і краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...