Перейти до змісту

Mi Band2 від Xiaomi, експлуатація


rusel33

Рекомендовані повідомлення

Придбав Xiaomi "Mi Band2".

Все більш популярним стає фітнес-браслет, пристрій, годинник, багато синонімів. Як і багато співвітчизників...спочатку купив, а потім починаю вивчати:))) Пропоную поділитися інформацією про свій досвід в експлуатації цього девайса по схемі:

- як давно користуєтесь,

- яка програма встановлена,

-які саме функції Вам потрібні,

- фото на руці,

- пару слів, міні відгук:))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- тиждень в користуванні

- прога "Mi band Notify 6.0.4 Pro"

- користуюсь функцією "оцінки фаз сну", просипаюсь з дуже гарним самопочуттям завдяки цьому

- за тиждень зрозумів, що калорії знати мені не потрібно, пульс під час бігу і хотьбі він міряє не точно зовсім, відстань тільки разом з телефоном міряє, кількість шагів за день теж цікаво для мене. Але зараз для мене головне, це почувати себе відпочившим))

IMG_20180518_092244.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь декілька тижнів. Тільки вчора прошив щоб відображалось ім'я при вхідних дзвінках на екрані браслету. Прийшлось айФон перевести на китайську щоб прошитись)))) . В загальному використовується тільки для повідомлень і будильника бо він будить тихо і тільки мене. Використовува для тренувань (вело) але там нема імпорту в страву тому пару разів поїздив і забив болт. З мінусів це скло, яке швидко царапається, нема імпорту в інші програми (крім дефолтної проги на айфоні), а так просто цяцька. Чекаю версію 3 яку уже засвітили в твітері Сяомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, rusel33 сказано:

користуюсь функцією "оцінки фаз сну", просипаюсь з дуже гарним самопочуттям завдяки цьому

Яким чином?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Активував в програмі функцію відповідну: настроїв будильник, див. фото.

Screenshot_2018-05-18-11-48-45-711_com.mc.miband1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rusel33 сказал:

Активував в програмі функцію відповідну: настроїв будильник, див. фото.

Screenshot_2018-05-18-11-48-45-711_com.mc.miband1.png

Це десь цього місяця оновлення було? Бо раніше розумний будильний був відсутній. 
А по темі, а що зараз не цацка телефон теж цацка. На рахунок 3 версії, по інсайдерській інформації поки не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь місяць, стоїть mi heart (байк, біг) та mi band master (все інше). все добре, крім того, що дісплей на сонці сліпне майже повністю. але в приміщенні чи сутінках все добре. тому ношу його на нозі в якості пульсометра та педометра, а на руці знову pebble :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Shkoder сказал:

нозі в якості пульсометра та педометра

 

чет ржу

 

Короче ... давайте "мірятись пісюнами". Мій QR код

 

IMG_4541.jpg.d2e52e6907d889a7d54ba5f1471eb289.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sanbOK сказал:

 

чет ржу

 

Короче ... давайте "мірятись пісюнами". Мій QR код

 

IMG_4541.jpg.d2e52e6907d889a7d54ba5f1471eb289.jpg

Будь ласка, мірятися пис....и в іншому розділі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, rusel33 сказал:

Будь ласка, мірятися пис....и в іншому розділі. 

ти походу не зрозумів що за QR код але ладно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-Користуюсь більше року...

-Програма офіційна що в АПсторі, використовую з iPhone 6s

-найкорисніші особисто для мене ф-ції це сповіщення у вигляді вібрації, оскльки часто тримаю телефон в беззвучному стані й вібро на тел вимикаю... Усі сповіщенні з усіх меседжерів популярниї підримуються, хіба що шкода що нагадування не фуричать... Кроки і відповідно відстань рахує більш менш адекватно.... Пульс я б сказав дуже значна похибка...

 

Відгук)

За свої кошти норм пристрій, як годинник, крокомір і маячок для сповіщень...

 

Сама капсула носиться норм, є мікроцарапини але вцілому вид норм..

За рік зносив 2 ремінця.... в першому мабуть ізза гарчої води, відклеїлась підкладочка де вставляється сама капсула.

а другий порвався біля вушка, оскільки часто задівав і задирав його одягаючи рюкзак...

 

короч ремінці це такий собі розхідний матеріал.

Фото не викладу так як саме зараз не маю ремінця)))

 

 

ну і офтоп   Мо хто порадить де дешево купить оригінальний ремінець )) або якусь альтернативу мо) дякую.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Pavelix сказано:

Відгук)

За свої кошти норм пристрій, як годинник, крокомір і маячок для сповіщень...

Більше - від нього і не треба, прикольна штучка, сам користуюсь вже майже півроку

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.05.2018 в 21:55, Pavelix сказал:

ну і офтоп   Мо хто порадить де дешево купить оригінальний ремінець )) або якусь альтернативу мо) дякую.

 

 

аліекспрес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.05.2018 в 21:55, Pavelix сказал:

 

ну і офтоп   Мо хто порадить де дешево купить оригінальний ремінець )) або якусь альтернативу мо) дякую.

 

 

Брав в АЛЛО - дорого, 190 гривень (вистачило на місяців 4-5), потім купив на Варшавці - 100 гривень (вже ношу десь півроку).

Загалом браслетом користуюсь півтора року. Дуже зручний будильник, вібрація на сигнал телефона, крокомір (з деталіровкою по часу і швидкості). Часом користуюся пульсоміром.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, mykola сказал:

Брав в АЛЛО - дорого, 190 гривень (вистачило на місяців 4-5), потім купив на Варшавці - 100 гривень (вже ношу десь півроку).

 

 

на алі те ж саме по 30-50грн/шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.05.2018 at 10:44, mykola сказано:

Брав в АЛЛО - дорого, 190 гривень (вистачило на місяців 4-5), потім купив на Варшавці - 100 гривень (вже ношу десь півроку).

Загалом браслетом користуюсь півтора року. Дуже зручний будильник, вібрація на сигнал телефона, крокомір (з деталіровкою по часу і швидкості). Часом користуюся пульсоміром.

 

 

Купляв в лютому, здається в КТС, за 70 грн ремінець подібний стоковому силіконовому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

За 6 месяцев эксплуатации постоянной не снимая с руки ( озеро, бассейн, парная, душ) и на работе тоже ношу, сильно не поцарапал. Падали на пол. Зарядку держат 20-21 день при включенном часто блютузе. Воды не боятся. Единственная проблема: в душе от капель/струй воды реагирует тач и переключается постоянно.

IMG_20181130_202518.jpg

IMG_20181130_202537.jpg

IMG_20181130_202523.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...