Перейти до змісту

Безкаркасні меблі, меблі нового покоління?


OlgaAlterEgo

Рекомендовані повідомлення

Чи справді це така класна річ? На вигляд гарні, здаються функціональними але... Мабуть є якісь "але" про які варто знати тим, хто бажає придбати такі меблі.

Поділіться власним досвідом вибору, купівлі та експлуатації подібного предмета інтер*єра :)

 

97.jpg

505.jpg

799_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хотіла почути відгуки тих, хто має такі меблі а, воно дивись, ніхто й не відгукнувся :( Мабуть таки "бесперспективняк" :(:( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, OlgaAlterEgo сказано:

Так хотіла почути відгуки тих, хто має такі меблі а, воно дивись, ніхто й не відгукнувся :( Мабуть таки "бесперспективняк" :(:( 

 Всі чіканулися і «рубляться» в політиці, а ви тут зі своїми меблями:D

   Трішки в темку, у брата в хаті є такі як те оранжеве що на фото, ну мені такоє, троха незручне, думаю забагато наповнювача запхали,да модне, але займає багато місця і тільки для того щоб мала там інколи сиділа і гралася у смартфоні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож схоже щастя в ЦУМі було в Проміні (де ігрова зала) і в Хабл-Бабл  є. Можна сходити посидіти попробувати.  Мені особисто не зручно ... лежак а не сидіння :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.04.2018 at 22:35, yura-patriot сказано:

Всі чіканулися і «рубляться» в політиці, а ви тут зі своїми меблями:D

 Я до речі теж так думала, коли писала тему :)  Не до меблів людям зараз, а дарма...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.04.2018 at 10:48, Zheny@ сказано:

@OlgaAlterEgo краще купи надувний матрац :)

 Що до матраца, ні - не хочу))

 

Краще вже доплатити і взяти щось от таке :

 

541.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться чогось креативного, незвичного. Простих "діванів" уже замало ;);)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.04.2018 at 09:19, LSD сказано:

Тож схоже щастя в ЦУМі було в Проміні (де ігрова зала) і в Хабл-Бабл  є. Можна сходити посидіти попробувати.  Мені особисто не зручно ... лежак а не сидіння :)

 

Відносно крісел-мішків у розважальних центрах, то моя думка, що туди купують самий дешевий непотріб, бо вони там дійсно безфоменні і не зручні. 

Тому я й запитувала людей, які купували для себе якісні речі такого типу, які ними користуються. Бо була думка, що можливо ті , що під залами кінотеатрів крісла-мішки, просто люди "розчовпли"?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попит породжує пропозицію.

Відсутність пропозиції говорить про відсутність попиту.

Найбільше такі крісла подобаються різним  дезігнерам, де головне картинка, а практичність та зручність потім.

Маю дома таке саморобне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, OlgaAlterEgo сказано:

 Що до матраца, ні - не хочу))

 

Краще вже доплатити і взяти щось от таке :

 

541.jpg

 Боюся запитати, це ви у квартиру таке хочете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 Боюся запитати, це ви у квартиру таке хочете?

 

:lol: Хочу щось цікаве у певний житловий простір!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, OlgaAlterEgo сказано:

 

:lol: Хочу щось цікаве у певний житловий простір!)))

Ну канєшно ви красівотно сказали,певний житловий простір, йопта ну реально красіво))карочь крутить вас і всьо тут :)

 Моя зовсім не професійна думка,такі тіпа меблі вписуються виключно у великі, тільки великі приміщення. Наприклад у фільмах таке показують,як тіпа крутий дизайнер якОсь! купив старе приміщення заводу і там зробив собі тіпа « лофт», ото да. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

карочь крутить вас і всьо тут :)

 

Буденність як трясовина - засмоктує. Стандартні квартири, стандартні меблі, стандартні форми і кольори. Зрозуміло, що тепер є набагато більший вибір ніж за часів СССР, та все ж не такий він і великий, якщо придивитись) Креативу в меблях бракує а якщо він там присутній, то ціна захмарна. 

А меблі в нашому оточенні не така вже й дрібниця, вони також впливають на настрій і самопочуття людини. Хіба не так?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, OlgaAlterEgo сказал:

 

Буденність як трясовина - засмоктує. Стандартні квартири, стандартні меблі, стандартні форми і кольори. Зрозуміло, що тепер є набагато більший вибір ніж за часів СССР, та все ж не такий він і великий, якщо придивитись) Креативу в меблях бракує а якщо він там присутній, то ціна захмарна. 

А меблі в нашому оточенні не така вже й дрібниця, вони також впливають на настрій і самопочуття людини. Хіба не так?

 

і не тільки в меблях

от візьміть новобудови на Набережній - все як в ссср - пісочниця,підїзд,освітлення  ,тільки фасад дещо змінили

і подивитися в тій же Польщі які новобудови - небо і земля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, kroha сказано:

і не тільки в меблях

 Так, звісно!) 

Безкаркасні меблі то не панацея від нудьги (:D) Просто можливість урізноманітнити власні тактильні відчуття і в такий спосіб (якщо вони такі зручні, як їх описують). Бо ж, якщо таке крісло-груша дійсно приймає форму твого тіла (як розповідають його виробники), то мабуть це таки зручна річ!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, halcogen сказал:

Скільки коштує та нерухомісь про яку ви описуєте в Польші? І скільки ця на Набережній? Не всі можуть собі позволити купувати Айфони, тим більше в Україні.

 

мені подобається як у нас будує "Інвестор"

стильно та сучасно , значно краще ніж Луцьксантехмонтаж - і приблизно по однаковій ціні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, halcogen сказал:

Спригуєте? В Польші то скільки те файне житло коштує?

я не купувала житла в Польщі,і не купувала на Набережній - і не знаю скільки коштує

там новобудова ,І там новобудова - я порівнюю реалізацію

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниця в ціні новобудов навряд за рахунок дизайну. Скоріше, немає нормальної конкуренції (особисто мій лідер антирейтингу - фасад "луцеорії")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.04.2018 at 23:16, yura-patriot сказано:

 Боюся запитати, це ви у квартиру таке хочете?

В такому в рази зручніше як на мене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...