Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, zplanetaz12 сказано:

Які виробники зараз випускають смартфони на чистому Андроїді?

Є якась альтернатива Nokia?

Дивлячись який бюджет, на разі у мене OnePlus 6T 8\256, але приглядаюся до OnePlus 8T, поки що, ціна кусається. Але рекомендую, безпроблемні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

5000-6000

За ці гроші можна б\в OnePlus 6T на 8\256 взяти, бачив на OLX за 5000 грн. OnePlus 6T на 8/128, якщо в хорошому стані непоганий вибір.

За 5000 я продав ZTE Axon 10 Pro  на чистому Андроїд, думав собі залишити, але я подобаються скруглені краї, хоча телефон нормальний.

Змінено користувачем bormotuha
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Orfey сказано:

pixel 3xl можна взяти  і не паритись

Думаю, не очевидний вибір на 2021 рік, мало оперативки, постійної памяті  з гулькин ніс, слабувата батарея.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Cherman сказано:

з врахуванням хорошої оптимізації та хмарних сервісів.

Я дивлюся на свої потреби, хмарний сервіс це добре, коли постійний або безлімітний інтернет, а коли в роумінгу, це дорого, я закачую карти і словарі офлайн, і трохи фільмів, коли їду на роботу за кордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На яку суму треба Самсунг?Зараз вони в ціні трохи,бо два заводи закриті.

Основна проблема айфона 6,що в них вже зношені батареї,і ще гірше контролери живлення.

Хоч і все це робиться 400+700 грн.

Може бути лише батарея зношена.

Взагалі в смартфонах якість камери дуже пропорційна ціні,тому ,якщо 6 айфон свого часу коштував 500 доларів, то камера в ньому буде краща ,ніж в новому Самсунг за 150 доларів.

Хоча знову багато залежить від зносу, пробігу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Waver said:

Питання: 

Старшій людині потрібен новий смарт і бажано самсунг (вона просто звикла до самсунга). Потрібно щоб більш-менш тримала батарея, була більш-менш середня камера, можливість користуватись відеозв'язком по вайберу та інтернетом. Я в них взагалі не шарю і таких бюджетних моделей ніколи навіть в руках не тримав, тому питання в наступному: саму бюджетну А модель самсунга варто купувати? Чим, на сьогоднішній день, така бюджетна модель буде відрізнятись по роботі та швидкості від застарілого iphone 6 ? Мене, наприклад, на сьогоднішній день він цілком влаштовує...

Нащо ускладнювати, якщо є для таких потреб М-серія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, Waver said:

Наприклад?

М12

Якщо трохи підняти бюджет - M32 (на розетці)

 

 

Змінено користувачем turbo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, Waver said:

А щось попроще, аби шустро працював?

Думаю, пенсіонерці зовсім не потрібна камера 64мп та 128 гб пам'яті... 

Якщо я правильно зрозумів Нокіана - то мегапікселі камери в тіліфонах такого плану ролі практично не грають. На рахунок пам'яті - 128 нинчє якраз необхідний мінімум (навіть самий вайбер забиває гігабайти на ура всякими відкритками).

А з приводу "що взяти" - своїм батькам минулого року оновив телефони на Нокії на AndroidOne: як показує практика попереднього телефону AO, таких телефонів вистачає спокійно на 3-4 роки відсутності проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...