Перейти до змісту

Чоловіки "сірі мишки" та "свої в доску"


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Сабж..

Дзеркало теми, що була створена вічноосінньою панянкою... :)

Я вже висловився там..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ти блін

чоловіки сірими мишками не бувають.

Да ну? :)

а "ботаны" тогда кто? или "не тусовщики", "романтики", "просто уравновешенные пацыки"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по Акунину (Чхартишвили), мы делимся на сильный гендер и слабый. сильный всегда впереди, стремится (и обычно может) жить лучше, чем все. слабый всегда в роли догоняющего, стремится жить не хуже, чем все. вот и все деление :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік сіра миша? Можливо. Але то такий пластилін для жіночих рук!!!

Такщо миша він доти поки не трапиться та заради якої ця миша ладна гори перевернути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить так

експромт

чоловіки є

Гламурні Пелікани (а-ля нарциси). багато шуму, толку мало. понти в селі велике діло і т.п. цей підвид ви можете спостерігати в модних барах та клубах в пошуку блондинистих жертв

Злобні Філософи-аскети. На своїй хвилі зі своїми заморочками. переважно спокійні та з багатим внутрішнім світом, який вони бережно ховають від інших. особливо дівчат. даний підвид водиться на квартирах, бібліотеках, музеях, та в Інтернеті

Бізнесьори-Запупиндриші - а-ля нарциси, тільки з нахилом в ділову сферу. добиваються чималих результатів, тому і гламурнічають. освічені і добре знають собі ціну. з таких зазвичай сім*янини не дуже.

Підтяжки-в-Полосочку - ті, які з головою кидаються у сім*ю. особливі прикмети: здобування грошей для сім*ї, сімейні труси (з віком), газета/дитина/телевізор. водяться в сім*ях.

Вічно Молоді - веселі, добродушні бабії, які незважаючи на правнуків не втрачають інтерес до представниць протилежної статі та чіпляють їх, розказуючи цікавезні історії зі своєї молодості про вимирання динозаврів.

Ганчірки-Підкаблучники - чоловіки, які дозволяють жінці робити ними хитрі маневри задля досягнення жіночих цілей, без сили волі та ініціативи. Водяться кругом!

Дикі Дємони - чоловіки, які мають настільки інгредієнтів для наповнення свого світу, що стосунки чи жінки в тому світі інколи заважають. Відрізняються широтою інтересів, купою друзів, постійною зайнятістю та шилом в попі. Водяться. Що радує.

Спортсмени-ФАкіністи. ЧОловіки, які зацікавлені у зборі чим більшої кількості власної інтимної інформації методом факінга великої кількості жінок. Водяться кругом (стріляти).

продовження буде.

може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімейні труси (або боксьорки), до речі, дуже зручні і рульоз форева. Я їб@в тими стрінгами хоз-во натирати і парити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене куди? ))

я, помоєму, до всіх відношуся)))

нє. ти точно не відносишся до касти "Підтяжки-В-Полоску" і до "Ганчірок-Підкаблучників" нє...і "Дикі Дємони" тож нє..

шо? новий підвид розмістити? Вєтри-Бєсогони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімейні труси не зачіпати!! Це, перепрошую, фізіологія, а не стан душі :)

Плавки - вони від слова плавати, а не постійно носити..

Чим сімейніші труси, тим здоровші діти .. (і задоволеніша дружина/жінка) ...:)

Щодо пластиліну для жіночих рук.. хм..

Цікаво сказано.. буває жінка ліпить.. думає що сама, насправді - ні - пластилін приймає тої форми яку захоче, а вона дума, що це вона виліпила.. (хто ще кого ліпмить?..)

Хоча! є й виродвийнятки із правил..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімейні труси не зачіпати!! Це, перепрошую, фізіологія, а не стан душі :)

Плавки - вони від слова плавати, а не постійно носити..

Чим сімейніші труси, тим здоровші діти .. (і задоволеніша дружина/жінка) ...:0099:

Сімейні труси до коліна - це пережиток совдепу, а от "боксьокркі" - саме те, що треба :) , а стрінги - то для стриптизерів...

Щодо пластиліну для жіночих рук.. хм..

Цікаво сказано.. буває жінка ліпить.. думає що сама, насправді - ні - пластилін приймає тої форми яку захоче, а вона дума, що це вона виліпила.. (хто ще кого ліпить?..)

Хоча! є й виродвийнятки із правил..

Ага, "я его слєпила из того что было", а потім виявляється, що ідеальним був якраз оригінал, а не те, що вийшло...

От подобається мені російське слово "супружество", походить від словосполучення "со упряжь", тобто "разом", "поряд"... шлюб не є домінуванням одного партнера над іншим, а насамперед дружньо-партнерською співпрацею над будівництвом сім’ї, приправленою пристрастю, бажанням... ну, і всяким таким...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samhayne, і в мене ця пісня крутилась в голові, ти мене випередила :ohmy:

Продовжую тебе... в шлюбі не треба відмовлятись від своїх уподобань (думка із сусідньої теми), а треба доповнювати один одного і допомагати збагнути один одному певні життєві речі.

Наприклад, мене чоловік вчить робити висновки з помилок і невдач, пробачати людям і йти далі, збагатившись досвідом. А я його вчу бути чуттєвим до мистецтва, краси і т.д. і т.п.

Женя, неважливо хто кого ліпить... аби відчували себе комфортно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я не про комфорт і навіть не про пластилін!

Я про сірих мишок.. :ohmy: ..мышки-девственницы - по доллару за пучок!...

тьфу блін.. тут же про чоловіків..

..пацюки-#б@ри - по пол-штуки(500) за штуку :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...