Перейти до змісту

GPS навігатор


Саша Иванов

Рекомендовані повідомлення

Потрібен жпс навігатор що працює в оффлайн режимі (оффлайн обов'язково) на 7 андроід з можливістю скачувати карти безкоштовно. Може хто порадить з власного досвіду?

Ставив з плей маркету штук 10 но все не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі треба прогу під 7-й андроід, чи сам девайс на 7-му андроіді? Написав так, що "ви розгадайте"... Я так розумію, що тобі треба прога. Ну то якщо без заморочок зовсім, то HERE, він має можливість працювати в офлайні. Якщо трішки вмієш читати і думати, то IGO (версія AviSynk остання на зара), це ідеал. Ще люди мучать навітел, але я не його не юзав.

 

ПиСи: до речі, а для чого? Для машини, для лісапєда, для пішки? Країни які? Чи що саме від навігатора ти очікуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить ще таке ж, але на звичайний ПК (ноут, GPS + 3G - є). OziExplorer - працює, але то трішки не те... Навітела на вінду немає, iGo - древній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айго древній?!  не сміши!

А тебе що саме цікавить? ОзіЕксплорер- це зовсім не навігатор, взагалі-то. Якщо по картах прогу, то найідеальніша, це  САС_Планет. Але це не  навігатор, в звичному розумінні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

Для машини, для лісапєда, для пішки? Країни які?

Ну взагалі то це все є в одному навігаторі. Всі, що качав це мали. І нах мені твій навітел якщо він платний? Будь "прощє") 

Зайшов на маркет, качнув додаток + карти і користуєшся. Карти Украіна і Польща.

А вся проблема в тому що не всі показують малі і віддалені від траси села і можливість вибору маршруту.

Далі попрошу по темі і з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Плеймаркеті бесплатно те що використоує OSM, а так щоб безоплатно бачити в якісь села і детально райцентри, ну то так не бува. Люди-картографи для цього працюють щоб забезпечувати покриття яке оновлюється 

Мені от Сітігід подобається...їх карта створена travelgps.com.ua. Карта має досить нормальне покриття(наприклад є і дворові проїзди в містах що актуально водіям доставок, таксистам)..А так як продукт російський - його варто ламати(а може і ні - карти то намальовані українцями)

А для Польщі є Automapa - без варіантів(і є доречі на Вінду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Саша Иванов сказано:

І нах мені твій навітел якщо він платний? Будь "прощє") 

Мій?! Якщо твоїми словами, то мені пох, на що тобі навітел, я тобі його не радив, взагалі-то. Читати спробуй. Я тобі порадив HERE, вона елементарно скачується з плеймаркета, елементарно підкачує обрані карти (якщо хочеш офлайн-режим) і безплатний.

Я ж сам користуюсь iGo Primo (для авто)

 

5 годин тому, Саша Иванов сказано:
6 годин тому, jack74 сказано:

Для машини, для лісапєда, для пішки? Країни які?

Ну взагалі то це все є в одному навігаторі. Всі, що качав це мали. ...

А вся проблема в тому що не всі показують малі і віддалені від траси села і можливість вибору маршруту.

Звичайно "це все є в одному навігаторі", от лише бувають різні карти, різні адаптації... Одні можуть бути більш орієнтовані на автоподорожі, інші більш підігнані під піші...

 

5 годин тому, Саша Иванов сказано:

 І нах мені твій навітел якщо він платний? Будь "прощє") 

...

Далі попрошу по темі і з власного досвіду.

Про те, що я написав, я з власного досвіду і писав.До речі, і навітелом люди користуються елементарно безкоштовно, але ж, повторюсь, для цього треба вміти читати, з чим в тебе, я бачу, проблема. Тому "будь прощє", юзай HERE, чи взагалі "Карти" від Гугла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб стянути з трекера ломану прогу і карти розуму хватає. От тільки видно ти ще не стикався з тим, що може бути зашито в такій прозі. Може бути гемору більше як толку) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоїть на телефоні Huaewi Nova з 7.0 Android - iGO primo 9.6.29. Працює нормально, файли установки є. Качав колись з 4pda, карти на смак та колір...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...