Jump to content

Підкажіть майстра який встановить пам`ятник.

Recommended Posts

Доброго дня! Можливо хто має перевірині контакти людини яка могла б встановити пам*ятника в Гараджі на кладовищі, фундамент памятника вже залитий, завдання = виставити, зафіксувати та затерти сам монумент. фото пам*ятника та фундамента є, для кращого розуміння задачі.

Оголошень багато , але наслуханий що якість буває різна, не хотілось би потім переробляти.

Буду вдячний за пораду.

0986032653 ігор робить памятники і встановлює, мені зробив все сподобалось, ціна нормальна получилась

А я думав тема не створилася, якась помилка писало. дякую, сьогодні вже все встановили. 

Только что, Maksim2204 сказал:

А я думав тема не створилася, якась помилка писало. дякую, сьогодні вже все встановили. 

Поділіться контактами майстрів. І які загальні враження, ціна / якість?

Я в родича який плитку мені клав спитав може кого знає, він сказав що там нема що ставити, аби клей та рівень був, сьогодні разом зним за 3 години все встановили, купив тільки клей СМ-117. Саме важке то носити той памятник, 7 частин і важать стільки що ледь в 2-х піднімали 

Ціни називали 2000 за встановелння!!! 2000 за 3 години роботи карл!

1 година тому, Maksim2204 сказано:

там нема що ставити, аби клей та рівень був

бачив я таку роботу....

за півроку пам'ятник хитатися став.

Життя покаже, поки скільки робив мені, то все максимально якісно) 

10 minutes ago, Zheny@ said:

@adebt

0-95-839-18-33

0-97-250-46-63

Олександр.

Документи, мокра печатка.

http://pamiatnyk.volyn.ua/

вставлю і я свої пять копійок. з вами особисто не знайомий, але на сайті який ви прікрипили, я нарахував як мінімум пять робіт які ви спіонерили і поверх наліпили свої телефони. один памятник там і моєї фірми. відповідати мені не обовязково, яле це рахується дурним тоном і ви це знаєте.))

@boris01  скажи мені, ти нормальний?

Я дав номер телефона людей, які ставили пам'ятник на замовлення. І не один.

(побачила моя родина смертей....)

Яким боком я тут? Які пред'яви до мене ?

@boris01 таких каталогів по інету - хоч жопою жуй. Ще не стрічався мені виробник який би сказав щось типу  "нє, я такий робити не буду, бо його Боря з Луцька робив"...

boris01 схоже трохи погарячкував.   замість того щоб вказати свої телефони і ціни для бордівчан  ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...