Перейти до змісту

Перенесення газового обладнання в новобудові


yuriyvg

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Хто скитався з перенесенням газового котла і лічильника в ще не зданій новобудові з кухні, за стіну на балкон!!! Балкон об'єднаний з кухнею, котел і лічильник ще не встановлені!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, mykola сказано:

Газовики проект вже зробили?

Скоріше за все, що зробили. Бо не дуже хочуть цим займатись, кажуть треба проект переробляти і т.д. Але блін, чому це зараз не можна зробити, поки ще труби не змонтовані в квартирі? Сьогодні буду зустрічатись вже в нннний раз з підрядником, який проводить опалення!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час я шукав проектанта будинку, він робив новий проект з яким я потім бігав до забудовника і до газовиків. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, taurus07 сказано:

В свій час я шукав проектанта будинку, він робив новий проект з яким я потім бігав до забудовника і до газовиків. 

Люблять вони, щоб побігали, ще й не з пустими руками. Я нічого не переносив, лише зніс перегородку, об'єднавши спальню та кухню в студію. Довго довелося доказувати, що спатиму в залі, бо спальні уже немає як такої))). квартира 2-х кімнатна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив простіший варіант: коли просто купили довгий металевий газовий шланг для підключення котла до газопроводу, котел повісили на балконі відразу за несучою стіною, а для шлангу просто в тій стіні зробили отвір.
Гіпотетично в Правилах безпеки систем газопостачання немає пункту про окреме погодження встановлення газового обладнання в місце, відмінне від запроектованого (аби в тому ж приміщенні). Є п.5.5 про заміну газового обладнання: Заміна обладнання оформлюється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформленням виконавчо-технічної документації.
В той самий час є таке: 5.9. Проектна документація на монтаж додаткових газових плит та побутових лічильників газу, переустановлення газових плит у межах приміщення, в якому вони встановлені, лабораторних пальників, які не вимагають відведення продуктів згорання в димоходи, може бути представлена ескізом, складеним суб’єктом господарювання, що здійснює обслуговування. Ескіз затверджується керівником обслуговуючого підприємства.

Газомонтажна організація не буде вдаватись в нюанси - в них на то немає часу і бажання, незважаючи на те, що обіцяють під ключ. Самі читайте правила і доказуйте тим, хто буде приймати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, arrival22 сказано:

Я нічого не переносив, лише зніс перегородку, об'єднавши спальню та кухню в студію. Довго довелося доказувати, що спатиму в залі, бо спальні уже немає як такої))). 

котла чи колонки на кухні немає? Бо по перше просто небезпечно спати в приміщенні з ними, а по друге є таке: 5.11. Установку водонагрівачів, опалювальних котлів та опалювальних апаратів з відводом продуктів згоряння в димохід або крізь зовнішні стіни будинку слід передбачати в кухнях або у відособлених нежилих приміщеннях, які призначені для їхнього розміщення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NoGood сказано:

Яка новобудова? Схожа ситуація.

Фаворит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом зустрічався з підрядником, сказав, що вивчить мої побажання і у вівторок скаже результат!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зустрічався з підрядниками. Сказали, що до здачі нічого не можна перенесити бо не здадуть будинок. Вони зроблять виводи під котел в те місце, куди плануєм перенести. Після здачі будинку і оформлення всіх документів, брати технічні умови і в волиньгаз. Ой відчуваю нервів вони мені немало попсують!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в загальному я думаю не хочуть свою с..ку напрягати. Бо потрібно кучу документації переробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...