Перейти до змісту

Нужно ли сдавать вещи в супермаркете????


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Я хвора людина, в рюкзаку мої ліки, які при наступному приступі я повинен негайно випити, вприснути, занюхать і т.д, куча барахла, рублі стопками, вибухонебезпечні суміші і т.д. що ж тоді ?

акуратно і чемно показати вміст охороннику своєї сумки чи шо там в тебе і пояснити, що хочеш пройти з цим барахлом в супермаркет бо це життєвоважливі для тебе речі віра не дозволяє? ізза таких одиниць всю систему міняти ніхто не буде, природний відбір :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вот нашел в инете "Порядок ведення Книги відгуків і пропозицій на підприємствах роздрібної торгівлі та громадського харчування."

http://www.consumerinfo.org.ua/must_know/f...ail.php?ID=3963

К сожалению я в заявлении не указал свой адрес, а только телефон, но по идее, должны ответить в недельный срок, почему не пускали, и.т.д., даже интересно, может будут ссылки на внутренние инструкции магазина, или еще что-то. Будем ждать :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все чудово.

але краще би такий кіпіш підняли щодо більш серйозних соціальних проблем нашого міста, ніж небажання топікстартера просто напросто здати свій рюкзак в камеру схову та виконання своїх обов*язків працівниками супермаркЕта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пример. Вопак на Киевской: ехал я как-то в гости, приглашенный по случаю годовщины свадьбы, ну и фотоаппарат захватил с собой, громоздкий, тяжеловатый, то есть в карман не положишь (и в принципе довольно недешевый, $600 с гаком), новый, абсолютно, буквально пару кадров только щелкнул. Ясное дело, что жалко было оставлять черт-те где. К новым вещам у меня всегда отношение какое-то особо трепетное :)

Зашел в супермаркет. Подозвал охранника. На вид мужик лет 40-45. Сказал, мол, так и так, в ячейке хранения оставлять не собираюсь, либо пойду с пакетом (да, он в пакете был, в "родной" коробке, я к тому времени еще сумку к нему не купил :)), либо оставлю у него, пусть охраняет. :) Так и сказал - "под вашу ответственность". Он выбрал последнее. Я сходил за тортиком, на выходе забрал пакет у охранника, сказав спасибо. Для некоторых это может показаться немного геморно, но все же.

По поводу ноута. Обычно, если у меня ноут в портфеле, стараюсь в супермаркеты вообще не заходить. :) Да и нет надобности особой тогда. Но бывает, что заранее знаю, что в супермаркет надо будет полюбому зайти, тогда ноут упаковываю в толстый "пупырышный" конверт и ложу в пакет. :) Прочный, с хорошими ручками, непрозрачный. Уже много раз подобным образом оставлял.

В общем, мой совет похож на советы других - звать охрану и обьяснять ситуацию. Спокойно, без эмоций. Все возможно, если осторожно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это все от жлобства. Вот в Польше например - с сумочками и рюкзаками, это в порядке вещей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оставляйте вещи в машине. нафиг с ними в супермаркет ходить ? :)))

Нафиг вообще ходить в супермаркеты, если можно онлайн заказывать? ;)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2kostya так автомобильные воры советуют :) ?

2ursa заказывать по телефону, а получать по телевизору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оставляйте вещи в машине. нафиг с ними в супермаркет ходить ? ;)))

Ага. Особливо ноутбуки, фотоапарати, камери... Щоб їх звідти витягнули, поки ви скупляєтесь. :)

От в мене ще питання. Куди б то велосипед поставити? До речі, в машину - це ідея. Тільки в чию? :)

--------------------------

Взагалі, коли в декого поганий настрій і немає куди подіти негативну енергію, то шукають з ким би посваритися, хоч з охоронцем в супермаркеті. Так, по закону ви праві. Але чи є сенс тут щось доводити. Треба враховувати, де ми живемо. Треба йти назустріч один одному. І сумку з камерою чи ноутбуком просто показати охоронцю на вході (і на виході, якщо попросять).

Потратьте свою енергію на сварку з тими ідіотами, що паркуються на переході біля 4-ї школи, обганяють по зустрічній, репетують табунами в п'яному угарі під вікнами... СлабО? Але ж по закону ви праві... Навіщо тоді кидатися на охоронця в супермаркеті, який повинен турбуватися про те, щоб товар не крали, бо це відбивається саме на його кишені (і касирів також). На вас не написано, що ви добрі і пухнасті. Поставте себе на його місце.

Тут вам далеко не Польща. У нас немає законів, у нас анархія. Welcome to HondurasUkraine!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igrek, все правильно, конечно, заелся просто, ну и охранник такой попался, мол я сказал и все :) Хотя думал что администрация будет на моей стороне, я и рюкзак показал , что мол ничего там нет, просто охрана уже шла на принцип. Вот и все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igrek, все правильно, конечно, заелся просто, ну и охранник такой попался, мол я сказал и все :) Хотя думал что администрация будет на моей стороне, я и рюкзак показал , что мол ничего там нет, просто охрана уже шла на принцип. Вот и все.

Всяко буває. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальная практика - на входе твой пакет кладут в специально обученную сумку с хитрым замком и отпускают тебя бродить с ней по магазину. на выходе снимают сумку и всего делов.

Видел такое в Киеве и в Симферополе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина видала правильне рішення - відеокамери по всьому магазину. І охорона, яка реально за ними дивиться, а не в сумки заглядає. Так воно за кордоном. Але це витрати. І більшість наших жлобізнесменів на це не підуть. Їм простіше нестачу із зарплати штату зняти.

В такому випадку всі будуть задоволені. І закон працювати для нас, і охорона знати, кого затримувати.

Що знову доводить, як ми далеко від цивілізації... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там же ш при виходы всеодно індикатори стоять, нычого не пронесеш..

А взагалі то, я ЗАВЖДИ іду з сумкою/пакетом в любий маркет і мені глубоко н__ь шо там говорять охоронці. Ще ніколи не було, щоб хтось мене за ЦЕ попросив вийти. Завжди можна домовитись, просто треба вміти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві в деяких супермаркетах сумки запаюють в пластикові пакети, та так, щоб тільки ручка стирчала. Вийшов з магазину, або біля каси розрвав пакет - і ніяких тобі питань.

Дешево й сердито...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед входом в магазин , штанов снимать не надо, у них тоже ведь карманы есть?
В Києві в деяких супермаркетах сумки запаюють в пластикові пакети, та так, щоб тільки ручка стирчала. Вийшов з магазину, або біля каси розрвав пакет - і ніяких тобі питань.

Дешево й сердито...

Боюсь навіть уявити як запаюють кишені. :D

Так, щоб ручка стирчала. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От в мене ще питання. Куди б то велосипед поставити? До речі, в машину - це ідея. Тільки в чию?
Как раз этим и будет заниматься велоассоциация. Все впереди.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там же ш при виходы всеодно індикатори стоять, нычого не пронесеш..

Ти не пронесеш щось велике, що має спеціальний датчик на собі - одяг наприклад в них з такими датчиками. А на решту товару індикатори не діють.

В Києві в деяких супермаркетах сумки запаюють в пластикові пакети, та так, щоб тільки ручка стирчала. Вийшов з магазину, або біля каси розрвав пакет - і ніяких тобі питань.

Дешево й сердито...

Знову ж це все від економії. Нормальна відеосистема - і життя стає простішим. Для порядних покупців і для персоналу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговорювалося тут http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=12764

просив би модераторів об'єднати топіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму все просто, не хочеш здавати рюкзак - не здавай, можна і договоритись і пройти не привернувши уваги, але коли при виході попросять показати його вміст, то в прицнципі доведеться це зробити.

А якщо почати скандалити, виясняти права і т.д. то максимум чого ви доб'єтесь це звільнення одного охоронця, який просто виконував накази, а система то залишиться та сама...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисті речі я теж незбираюсь нікому показувать, чого я маю переживать що когось там звільнять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6. осмотр личных вещей в "мирных" условиях - допустим ли? (Yarchik)

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=12764

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...