Перейти до змісту

Позика/кредит на бізнес


Кирило

Рекомендовані повідомлення

Шановні бордівчани цікавить ситуація по кредитам чи позикам від фіз. осіб. Які умови отримання (залог, терміни ...) та відсотки по кредиту?

 

Потрібно 4000$ під 24% річних. ~70% тіла кредиту: обладнання та товари, що можна вернуться за ту ж ціну поставщику.

Чи достатньо, чи можна зацікавити такою пропозицією хоч когось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під два % в місяць у доларах знайти реально,якщо маєш хороших знайомих.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.03.2018 в 20:44, Nokian сказал:

Під два % в місяць у доларах знайти реально,якщо маєш хороших знайомих.

 

І родичі і хороші знайомі теж добре рахують гроші. Обзвон знайомих - це перше, що треба робити в пошуку роботи.

Цікавить як абстрактного кредитора вплине дана пропозиція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Кирило сказал:

І родичі і хороші знайомі теж добре рахують гроші. Обзвон знайомих - це перше, що треба робити в пошуку роботи.

Цікавить як абстрактного кредитора вплине дана пропозиція?

Імхо, на 4000 позики, повинно бути +-8000 застави і застава повинна бути в кредитора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Кирило сказано:

І родичі і хороші знайомі теж добре рахують гроші. Обзвон знайомих - це перше, що треба робити в пошуку роботи.

Цікавить як абстрактного кредитора вплине дана пропозиція?

Що саме цікавить?, Бажано з розділовими знаками, а то нічого не ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стартування дрібного бізнесу майже недоречне останні два роки, а стартування на кредитні гроші недоречне вдвійні. Виключення лише коли стартуючий працював на хазяїна, знає всю *кухню* й поставщиків й має на меті *відбити* частину клієнтів в бувшого роботодавця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, MANJAK11 сказал:

стартування дрібного бізнесу майже недоречне останні два роки, а стартування на кредитні гроші недоречне вдвійні. Виключення лише коли стартуючий працював на хазяїна, знає всю *кухню* й поставщиків й має на меті *відбити* частину клієнтів в бувшого роботодавця

 

Невже все так погано?...

 

Просто бізнес (підприємницька діяльність) ускладнилась, через велику конкуренцію, кваліфікованого клієнта (йому вже важко продати будь-що через швидкий доступ до інформації, огляд продукту, всесвітні інтернет-магазини, зручність доставки з будь-якого куточку світу).

 

Може ми як підприємці не вміємо працювати на клієнта, не вміємо прораховувати до дрібниць, що потрібно для відкриття даного виду бізнесу і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Що саме цікавить?, Бажано з розділовими знаками, а то нічого не ясно.

Будь-ласка, уточнюю.

Ви дасте 4000$ на рік, під 24% річних, з частковим залогом обладнання та продукції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ось вчора звонили зПривату , пропонували кредит під  24% річних.  Як на мене нормальна ставка,.

Кредитора найбільше цікавитьЗДАТНІСТЬ  позичальника розрахуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Nokian сказал:

 

Ось вчора звонили зПривату , пропонували кредит під  24% річних.  Як на мене нормальна ставка,.

Кредитора найбільше цікавитьЗДАТНІСТЬ  позичальника розрахуватись.

 

А здатність розрахуватись для кредитора як повинно виглядати?

 

 

P.S. Застава теж різна буває, можливо це такий же не ліквід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.03.2018 в 20:37, Кирило сказал:

...по кредитам чи позикам від фіз. осіб...

а чому саме від фіз.осіб? Всі банки і спілки відмовили, чи реальний відсоток не влаштовує?

В 18.03.2018 в 20:37, Кирило сказал:

Потрібно 4000$ під 24% річних.

По кредитах, є зараз багато сервісів які порівнюють ставки. Ось один з них http://www.bankchart.com.ua/personal/consumercredit/any/1/980/365/any/100000 Правда все треба перевіряти (бо не всі рахують щомісячну комісію і інші щомісячні платежі).  Я кредит готівкою не брала, але з того що мені потрапляло недавно на очі, найвигідніші ставки тут  https://www.kredobank.com.ua/for_private_clients/credits/credits_cash.html#.WrDBcMNuaUk (польський банк, але треба довідку). Щомісячних комісій на сайті не бачу (по факту не знаю).

44 минуты назад, Nokian сказал:

Ось вчора звонили зПривату , пропонували кредит під  24% річних.  Як на мене нормальна ставка,.

в Приваті здається є щомісячна комісія, тому реальна ставка вища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, natalka) сказал:

а чому саме від фіз.осіб? Всі банки і спілки відмовили, чи реальний відсоток не влаштовує?

 

Переважно, всі фін. установи (там де відсоток нормальний, а є і менший) одна з умов є оф. реєстрацією підприємця (підприємства) не менше, ніж 1 року від отримання позики, при чому зі всіма виплатами, тобто діюче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Кирило сказал:

Переважно, всі фін. установи (там де відсоток нормальний, а є і менший) одна з умов є оф. реєстрацією підприємця (підприємства) не менше, ніж 1 року від отримання позики, при чому зі всіма виплатами, тобто діюче.

Тому що Ви приходите і кажете що хочете позику на обладнання і п-цьку діяльність.

А якщо прийти як фізособа яка просто хоче 100шт. на ремонт наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, natalka) сказал:

Тому що Ви приходите і кажете що хочете позику на обладнання і п-цьку діяльність.

А якщо прийти як фізособа яка просто хоче 100шт. на ремонт наприклад?

 

Так. Але в мене нема і оф. зарплати, тому і тут дилема.

 

P.S. Якщо починати свою діяльність на брехні, то і результату очікуваного навряд Ви досягнете, а скоріше за все, Вас, ще й до суду подадуть, за фінансові махінації. 

Краще на цьому закінчити. Це моя, суб'єктивна позиція...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Кирило сказал:

P.S. Якщо починати свою діяльність на брехні, то і результату очікуваного навряд Ви досягнете, а скоріше за все, Вас, ще й до суду подадуть, за фінансові махінації. 

Краще на цьому закінчити. Це моя, суб'єктивна позиція...

Такому чесному в бізнес не можна. Це мої спостереження. В бізнесі треба "вмітити крутитися". Це ніяка не махінація, просто не завжди треба говорити всю правду.

Відсоток як для валюти, ви пропонуєте нормальний. Але, якщо Ви не можете знайти таку відносно невелику суму грошей, то де гарантії що Ви зможете віддати її за рік з 24% відсотками?  Реально тоді зконцентруйте свою увагу на людях які Вас  оточують, знають Вас  і довіряють і спробуйте в них позичити (або в декількох частинами).

Не впевнена що хтось з присутніх тут захоче ризикувати своїми грошима. Хоча, скільки людей, стільки і думок ;) Удачі

 

А і багато банків пропонують 30-50 тис. без довідок про доходи, тому можна взяти кредити в декількох банках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.03.2018 в 10:48, natalka) сказал:

Такому чесному в бізнес не можна. Це мої спостереження. В бізнесі треба "вмітити крутитися". Це ніяка не махінація, просто не завжди треба говорити всю правду.

 

 

Все можливо. 

 

В 20.03.2018 в 10:48, natalka) сказал:

Відсоток як для валюти, ви пропонуєте нормальний. Але, якщо Ви не можете знайти таку відносно невелику суму грошей, то де гарантії що Ви зможете віддати її за рік з 24% відсотками?  Реально тоді зконцентруйте свою увагу на людях які Вас  оточують, знають Вас  і довіряють і спробуйте в них позичити (або в декількох частинами).

Не впевнена що хтось з присутніх тут захоче ризикувати своїми грошима. Хоча, скільки людей, стільки і думок ;) Удачі

 

Все вірно. Я не впевнений на 100%, що в мене все піде (і ніхто не може дати Вам таку гарантію), але є оптимальний вихід з мінімальними втратами.

 

В 20.03.2018 в 10:48, natalka) сказал:

А і багато банків пропонують 30-50 тис. без довідок про доходи, тому можна взяти кредити в декількох банках...

 

Пропонують, хоч і відсоток дещо більший, але те що вони не просять довідки про доходи не означає, що вони не перевіряють реальну платоспроможність клієнта. І 50 тис. грн. не дають (я б і два кредити взяв без проблем), а 10 тис. грн. десять разів брати навряд чи вийде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїдь в Польщу на півроку і матимеш свій стартовий капітал і нікому не будеш винен.

Пів Луцька так робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Nokian said:

Поїдь в Польщу на півроку і матимеш свій стартовий капітал і нікому не будеш винен.

Пів Луцька так робить.

 

Вам, пане Нокіан, як джерелу вселенської мудрості і неперевершеному знавцеві приказок народів світу, достеменно відомо, що від роботи коні дохнуть. І привезти чистими 4000 доларів з Польщі за півроку, працюючи на "не надто кваліфікованій" роботі, то треба таки добряче попахати руками. А з першого посту теми видно, що ТС намагається заробити мізками))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так, але досить багато тих,хто заробляв тут мізками, тупо чухнув у Польщу заробляти руками.Якось стабільніше.

Просто в нас ,,розумних ,, дуже багато, на всіх заробітку не вистачає.

Особливо, якщо тільки починаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Nokian сказал:

Воно то так, але досить багато тих,хто заробляв тут мізками, тупо чухнув у Польщу заробляти руками.Якось стабільніше.

Просто в нас ,,розумних ,, дуже багато, на всіх заробітку не вистачає.

Особливо, якщо тільки починаєш.

 

Як варіант. Але існує імовірність, що після тої роботи, вже не захочеться щось самому робити або буде недоцільно. Багато людей їдуть на заробітки, але ефективність таких доходів теж сумнівна. Хочу своєю справою займатись. І поки маю таку можливість буду в цьому напрямку працювати.

 

І в нас можна заробити стільки ж просто треба так само "пахати" як і в Польщі. Коли їдуть в Польщу, то працюють мінімум по 10-12 годин, а дехто і більше, отримуючи при цьому ~15 000 грн. І в Україні якщо стільки ж працювати можна отримувати так само...

 

Може позичити в кількох людей. Хто може дати в кредит від 500 USD?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, ще сам не знаєш,чим  тобі з в результаті захочеться займатися.

Назви причину, чи причини ( доводи)  чому люди мають ризикнути  та позичити тобі гроші?

Якщо хочеш займатися любим бізнесом- требе навчитися бути переконливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Кирило сказано:

 

Як варіант. Але існує імовірність, що після тої роботи, вже не захочеться щось самому робити або буде недоцільно. Багато людей їдуть на заробітки, але ефективність таких доходів теж сумнівна. Хочу своєю справою займатись. І поки маю таку можливість буду в цьому напрямку працювати.

 

І в нас можна заробити стільки ж просто треба так само "пахати" як і в Польщі. Коли їдуть в Польщу, то працюють мінімум по 10-12 годин, а дехто і більше, отримуючи при цьому ~15 000 грн. І в Україні якщо стільки ж працювати можна отримувати так само...

 

Може позичити в кількох людей. Хто може дати в кредит від 500 USD?

ок, повернемо питання, що в тебе є під заставу для такої суми?

2) конкретні цифри щомісячного повернення і конкретний план розтрати капіталу, гарантії

3) ти прогорів на темі бо конкуренти на відміну від тебе кращі гравці, варіанти?

 

твій бізнес план поки як кулька з гелієм вроді є але за неуважну мить залишився з носом.....

 

П.С. для гарного старту тре бутти асом в темі щоб розрутити всі підводні камні. не все на ютубі є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Voronin10 сказал:

2) конкретні цифри щомісячного повернення і конкретний план розтрати капіталу, гарантії

3) ти прогорів на темі бо конкуренти на відміну від тебе кращі гравці, варіанти?

 

твій бізнес план поки як кулька з гелієм вроді є але за неуважну мить залишився з носом.....

 

П.С. для гарного старту тре бутти асом в темі щоб розрутити всі підводні камні. не все на ютубі є

 

Звичайно, я не супер-спеціаліст чи гуру-бізнесмен, але і не страдаю критинізмом чи хворобою дауна.

 

Якщо моя справа не піде за моїм планом, тереба вчасно закриватись і частина кредиту (70%) вернеться одразу (через кілька днів) як постачальник забере продане мені обладнання перевірить його і верне кошти (за умови що воно робоче, звичайно) і так само візьме назад товар за ту ж ціну, що і купував я.

 

Є конкретні цифри повернення, але нема досконалості. Я і надалі підраховую, перевіряю і т. д.

 

Не зрозумів до чого тут ютуб?

 

P.S. Якщо цікаво можемо зустрітись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ваш постчальник дає гарантії на повернення в будь який момент вам коштів за обладнання, так може він стане вашим партнером?

Перший рік його частка з прибутку 70% ваша 30% або до тих пір поки не закриється кредит (те що він вклав, далі деребан прибутку) або ви розходитесь.

Або працюєте далі на інших умовах - це все думаю можна узгодити.

 

Якщо обладнання він дає, то може віртуально купіть його у нього дорожче, застава буде те ж саме його обладнання, от і все.

Варіантів масса.

 

І не знаю я що то у вас за бізнес який так швидко за рік відбиває всі вкладені інвестиції. Є ще форс-мажор, обладнання може згоріти (дурень електрик попадеться), або його можуть тупо поламати не кваліфіковані робочі - це як мінімум, про крадіжку обладнання я вже мовчу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Кирило сказал:

частина кредиту (70%) вернеться одразу (через кілька днів) як постачальник забере продане мені обладнання перевірить його і верне кошти (за умови що воно робоче, звичайно) і так само візьме назад товар за ту ж ціну, що і купував я.

якщо обладння нове, то хочется знати, де живуть такі добрі постачальники, що вже б/у обладнання викуповують як нове :) Якщо ж обладнання б/у, то теж  не факт, що той постачальник, коли ти заікнешся, що хочеш повернути обладнання, не зробить квадратні очі й не скаже, що вперше тебе бачить. В любому випадку, по собівартості викупати ніхто не буде, амортизація й таке інше. Але якщо все так кльово й радужно, то зовсім дивно, чому той постачальник, сам не запропонував один з варіантів, вищеописаних MACCEN, що було б цілком логічним ввіду такої доброти душевної й щирої в вас віри того постачальника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...