Перейти до змісту

Куплю відеокарту


Рекомендовані повідомлення

Залишився останній пункт щоб заспокоїтись і не ковиряти свого зламка... Е5440+8gb озу. Маю 7770, промоніторивши нагрузку бачу що почала бідненька не витягувати) Думаю щось типу 7870 чи подібного тут було б оптимально) Щось порився на олх, але з інших міст якось я "очкую" брати, А в нас не бачив хороших не дуже дорогих варіантів. Прошу вашої поради, тицьніть носом, або власне хто має на продаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС навіть не думай купляти БУшну АМДшну відяшку 7800 серії і новішу/потужнішу з ОЗУ від 2 ГБ.

Серйозно ризикуєш нарватись на ушатаний майнінгом екземпляр з як мінімум деградацією відеочіпа, а то й ще якимись глюками.

 

Краще дійсно, як каже AnimaNoir, купити затичку 1030, гарантовано буде робоча і без глюків. 

Хоча для Е5440, якщо є змога розширити бюджет, можна і 1050.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і я так думаю, А на 1030 щось побоювання бо як не крути це затичка) Хоч і новіша і крутіше того що є

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cniperman сказал:

От і я так думаю, А на 1030 щось побоювання бо як не крути це затичка) Хоч і новіша і крутіше того що є

Ну на крайняк пошукати 750Ті з 2-ма Гб ОЗУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1050 теж затичка, навіть більше того 1050 ti затичка також. Вам не має сенсу брати щось потужніше 750ti-1030, ще можете глянути старі і перевірені 660ti-670 якщо буде за адекватні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, AnimaNoir сказал:

1050 ti затичка також. 

Така собі затичка.

Знайомий хвалився що на звязці І5-2500 + ГТХ1050Ті + 8 Гб ОЗУ гамає в АсасінсКрідИстоки на високих настройках графіки і причому досить комфортно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Litovets сказал:

Така собі затичка.

Знайомий хвалився що на звязці І5-2500 + ГТХ1050Ті + 8 Гб ОЗУ гамає в АсасінсКрідИстоки на високих настройках графіки і причому досить комфортно.

я на 2 ядерному g3258 +rx 460 4gb пробував на середных плюс текстури на високих, доволі комфортно, 30 було. Тому може бути, хоч 30фпс в місті це відносно комфортно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Litovets сказано:

Така собі затичка.

Знайомий хвалився що на звязці І5-2500 + ГТХ1050Ті + 8 Гб ОЗУ гамає в АсасінсКрідИстоки на високих настройках графіки і причому досить комфортно.

Високих можливо, але не ультра,  1050 ті це мідл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, case_l сказал:

1050 ті це мідл

Отож бо й воно що мідленд тому і якось не тойво записувати її в затички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...