Перейти до змісту

Толкові акумулятори 18650


Kypidon

Рекомендовані повідомлення

Хочу купити акумулятори 18650 з захистом але в неті поки замовляти не хочу. Підкажіть де у Луцьку можна купити "толкові" 18650 (щоб були якісні) і яка на них адекватна ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Kypidon сказано:

Хочу купити акумулятори 18650 з захистом але в неті поки замовляти не хочу. Підкажіть де у Луцьку можна купити "толкові" 18650 (щоб були якісні) і яка на них адекватна ціна?

ти напиши для яких  цілей тобі тре, бо ж є високотокові а є звичайні, високотокові юзаються в шурупокрутах нгаприклад а звичайні в ноутах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Voronin10 сказал:

ти напиши для яких  цілей тобі тре, бо ж є високотокові а є звичайні, високотокові юзаються в шурупокрутах нгаприклад а звичайні в ноутах

 Потрібні звичайні прості акумуляторні батареї з захистом, це для портативного павербанка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Kypidon сказано:

Хочу купити акумулятори 18650 з захистом але в неті поки замовляти не хочу. Підкажіть де у Луцьку можна купити "толкові" 18650 (щоб були якісні) і яка на них адекватна ціна?

@MANJAK11 продавав різні (дешеві, й дорожчі), в нього можна запитати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

@MANJAK11 продавав різні (дешеві, й дорожчі), в нього можна запитати

дійсно толкових не замовляю, ібо дорого, ціна 200-250грн за акум, наразі, мало кого цікавить. А більш меньш нормальні, так, є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.03.2018 в 21:44, Kypidon сказал:

портативного павербанка

 

якщо нормальна пауербанка то там можна і без захисту, якщо повний китай за 2 доллара тоді треба полюбому захист.

З хороших і недорогих шукай фірми sanyo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...