Перейти до змісту

Як вам нововведення олх ?


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

13 лютого на пошту прийшов лист де повідомляється,що відтепер для користувача бізнес публікаціі в розділі "Строительство/Ремонт", "Инструменты", "Мебель", "Прочие товары для дома" раздела "Дом и сад" будуть платні. Ось сьогодні добіг кінця термін діі безкоштовних оголошень

Мені здається,що олх зажрався. я завжди докуповувала платні пакети,часто рекламувала - а з таким відношенням думаю прийшов час зав'язувати з олх

А що ви думаєте з цього приводу? Будете розміщувати платні оголошення?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думка така, як кажуть, не нравиться - не ешь. Якщо в розділі бізнес, то нічого надзвичайного і нема, чисто бізнес, торгова площадка теж грошей хоче. На пром.юа теж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, bormotuha сказал:

Думка така, як кажуть, не нравиться - не ешь. Якщо в розділі бізнес, то нічого надзвичайного і нема, чисто бізнес, торгова площадка теж грошей хоче. На пром.юа теж саме.

справа дещо в іншому

раніше,коли оновлювати оголошення можна було раз в тиждень,а не раз  в місяць - мені подобався ефект від оголошень

з новими правилами оновлення ефект не той - але ясно для чого це було зроблено,щоб купувати їх рекламні пакети

добре ,це схавали

там було тих безкоштовних 2 оголошення,але все одно приємно

ще є такий нюанс ,що інколи в ці рубрики виставляєш товар ,що абсолютно не бізнесовий ,а особистий і це зрозуміло - але вони все одно втоматом тебе в бізнес переводять

і коли так нахабно і відверто з тебе хочуть зрубати грошей - ну неприємно це

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зустріла інформацію,що нововведення стосується таких рубрик

Дом и сад / Мебель 
Дом и сад / Строительство / ремонт 
Дом и сад / Инструменты 
Дом и сад / Прочие товары для дома 
Электроника / Телефоны и аксессуары 
Мода и стиль / Одежда / обувь 
Мода и стиль / Аксессуары 
Мода и стиль / Красота / здоровье 
Хобби, отдых и спорт / Спорт / отдых 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Nokian сказал:

Завжди плату будуть пропонувати тим, хто вже платить.Самі ж на гачок і попались.

я не проти платити за адекватні послуги

більше того ,завжди з задоволенням оплачую

але коли відчуваєш наглість - то і  платити не охота

а вам не ввели ліміти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

besplatka.ua, bigl.ua Розміщуючи щось там ви пришвидшите кончину того непорозуміння лох.уа. Чи хоча-б рєпу трохи чухати почнуть.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Harddriver сказал:

besplatka.ua, bigl.ua Розміщуючи щось там ви пришвидшите кончину того непорозуміння лох.уа. Чи хоча-б рєпу трохи чухати почнуть.

 

дякую,подивлюся ці сайти

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені  таке повідомлення ще не приходило, але думаю не за горами.

З іншої сторони , продавці будуть ставити  нижчі ціни, щоб  швидше продалося. 

Аудиторія знову збьільшиться, ОЛХ  виграє, покупці виграють, продавці програють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, kroha сказано:

дякую,подивлюся ці сайти

 

Ще можете глянути:

ukrboard ком.уа

obyava уа

ogolosha ком

sprosus ком.уа

...

І є ще купа поки-що безкоштовних дошок оголошень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Nokian сказано:

...

З іншої сторони , продавці будуть ставити  нижчі ціни, щоб  швидше продалося. 

Аудиторія знову збьільшиться, ОЛХ  виграє, покупці виграють, продавці програють.

Не знаю, як в інших розділах, але в "Нерухомості" це призвело до збільшення кількості нечистоплотних оголошень (занижена ціна, неіснуючі об'єкти, "ліві" фотографії і т.п.) - так званих "заманух". І це прикро.

Я, особисто, сильно недолюблюю трьохбуквенних і намагаюсь це донести своїм колегам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось ліміти з сайту олх і що цікаво

мені треба розмістити одне приватне оголошення в рубрику Нерухомість

оголошення бізнес у мене з будівеьними матеріалами  

згідно інформаціі на сайті - одне оголошення має бути доступне для мене

але олх просить заплатити 99 грн за розміщення в рубриці Нерухомість :rolleyes:

Животные

mceclip3.png

Дом и сад 

mceclip0.png

Мода и стиль

 mceclip2.png

Транспорт

mceclip1.png

Запчасти для транспорта

mceclip0.png

Хобби, отдых и спорт

mceclip3.png

Электроника

mceclip6.png

Недвижимость

mceclip0.png

Бизнес и услуги

mceclip4.png

Детский мир

mceclip5.png

Работа
mceclip2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розміщую на olx приватні оголошення. Особисте враження, що останнім часом OLX трохи попустило щодо приватних оголошень - здається ліміти трошки навіть збільшили.

Колись чисто випадково замість статусу приватне обрав бізнес при створенні оголошення. Автоматично усьому профілю присвоїли статус бізнес. Після випадання раніше розміщених оголошень повторно їх оновити не допускало через вичерпання лімітів безкоштовних оголошень. Дурдом був. Довелося писати у службу підтримки. Прислухалися. Статус приватника повернули.

Нещодавно було повідомлення на пошту, що olx відтепер вестиме окремі статуси бізнес-приватник у різних рубриках для одного профіля. Напевно ще не усе налагодили. Тому Вам варто або написати у службу підтримки, або зареєструвати на інший мобільний новий профіль і там розміщувати приватні оголошення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Harddriver сказано:

besplatka.ua, bigl.ua Розміщуючи щось там ви пришвидшите кончину того непорозуміння лох.уа. Чи хоча-б рєпу трохи чухати почнуть.

 

 

5 годин тому, Volyniaka сказано:

Ще можете глянути:

ukrboard ком.уа

obyava уа

ogolosha ком

sprosus ком.уа

...

І є ще купа поки-що безкоштовних дошок оголошень.

Які з цих площадок реально наповнені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Skorpio76 сказано:

 

Які з цих площадок реально наповнені?

Важко сказати. Я не шарюсь по всім розділам.

Нині найактивніше розкручуються Об'ява та Оголоша. Мабуть скоро стануть платними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.02.2018 at 15:11, kroha сказано:

13 лютого на пошту прийшов лист де повідомляється,що відтепер для користувача бізнес публікаціі в розділі "Строительство/Ремонт", "Инструменты", "Мебель", "Прочие товары для дома" раздела "Дом и сад" будуть платні. Ось сьогодні добіг кінця термін діі безкоштовних оголошень

Мені здається,що олх зажрався. я завжди докуповувала платні пакети,часто рекламувала - а з таким відношенням думаю прийшов час зав'язувати з олх

А що ви думаєте з цього приводу? Будете розміщувати платні оголошення?

 

 

До речі, на польському олх також схожі розділи стали платними.
Так що це глобальна політика олх, а не локально в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.02.2018 at 17:13, Harddriver сказано:

Розміщуючи щось там ви пришвидшите кончину того непорозуміння лох.уа. Чи хоча-б рєпу трохи чухати почнуть.

та невже? Простий приклад, ub.ua - досі розво ой, вибачаюсь - продає людям пакети, хоча з'явився пром.уа - з аналогічним функціоналом, але значно більшою аудиторією.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто його зараз чує, той укрбізнес? Народ порозумнішав, і подався хто на Пром, хто  куди. А були часи - окучували офіси тільки в путь. Але то таке.

 

По-темі - питання в алгоритмах Гугла. Зараз чи не найбільшу вагу мають поведінкові фактори (соц. сигнали слава Б-гу вмерли :)) . Тобто де народ тусує, того Гугл вгору  і ранжує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора купила 1 публікацію на олх - гроші взяли,оголошення не опублікували

витратила час,написала на підтримку - оголошення опублікували

витратила повторно час ,оновили час публікаціі (бо було оплачено і не активно з 22 до 15)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...